Za moške: bi udarili žensko, če bi vas napadala?

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Sandrca pravi:
če ni tvoj dan da bi od bejbe roka lah počivala na tvojem stegnju jo primeš za roko in zvijaš tolk močno da ji zdrobiš uro... (moje izkušnje)
13.gif

brez komentarja...res.
stupid-1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
hm....sicer nisem ded se je pa enkrat zgodilo, da sem šla v diskača stara ene 19 let in sem tam srečala enega kolega, ko sva se full družila v času srednje šole, ker sva oba bila v istem internatu in smo pač meli eno klapo. Pa tisti kolega pride do mene. Mi da roko, pa me objame, prime čez ramo, češ stara, greva na pir for old times sejk. pa sem rekla valda ja.
Kelnar da pivo na šank, pa mi ga nekdo izza hrbta vzame, razbije flašo piva na šanku. Obrnem se in vidim neko zmešano babo (ki je bila baje fukačica od kolega), dimenzije aka Adrijana iz kmetije. Začne mi mahat s tisto razbito flašo pred nosom, da če mislim, da bom njenega tipa dobla da me razmesari, da se ga nimam kaj dotikat. Pogledam kolega on gleda samo v tla ko kaki hepan....ji hočem dopovedat, da se pač že 4-5 let poznava, pa da smo bili klapa & stuff, pa me sploh do besede ne pusti. Nato mi pritisne en šamar, pikolo me je bolelo....ampak jaz pa (ker mam dva brata, ki sta vadila karate na meni in mi nekaj tudi pokazala) sem jo knokoutirala z udarcem v nos (baje se ji je kri vlila - jaz nisem vidla zaradi varnostnikov, ki so jo nesli iz lokala)....ampak je res bilo reflexno. Niti prav zavedala se nisem kaj sem nardila. Varnostniki so jo spravili iz lokala, ker je eden na srečo stal v bližini in je vse videl kako in kaj je bilo jaz nisem mela nobenega sranja. Nato jo je kolega odpeljal na urgenco. Naslednji dan mi je sporočil da ni nič hujšega in da sta se baje zaradi mene kao razšla in da mi je full hvaležen, saj baje to ni bil njen prvi izpad. Rekla sem mu samo, da sem vesela da se je vse izteklo brez hujših posledic...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Punči, oprosti, ampak očitno te rajcajo napačni tipi...
smirk-1.gif


Vidite, punčke, če bi padale na Dizzyja, bi take horrorje videle samo v kakšnem kinu
grims-1.gif


mojamura: 5 ******
grims-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Tole si jo pa zelo dobro odnesla....baba, bi te lahko porezala po obrazu....Čestitke!!!
cheer.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
ze vidis kakega psa ima, telefon in fotoaparat, pa ti je jasno da neki ni vredu z njo.

in kaj fali tem trem stvarem, če smem zvedt?

pišem nej bolj razumljivo.. ok, še enkrat, kratko in jedernato... Lahko bi se tipi naučil ločt kdaj se ženska fizično sprav na vs in kdaj je vse zgolj zaje*ancija... pa dojet da mamo tut ženske svojo mejo in tud nm kdaj film poč. Nasploh pa se ne more tip s sto kilam kosat z punco ki jih ma pol manj... On njene klofute tut čutu vrjetno ne bo, njo bo negova krepko prizemljila.
Al pa mogoč samo jz na take čudne tipe naletim?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Glede na tvoj način izražanja, bi bilo kar nekako jasno, da kakega "normalnega poba" ne boš dobila...žal...
smirk-1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Če bi iskala tipa preko foruma skoraj res ne. Morda pa je moje izražanje v realnosti popolnoma drugačno..Kdo ve.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Sandrca pravi:
Al pa mogoč samo jz na take čudne tipe naletim?

A to si imela lokalne palestince,al orto kmete izpod skal za tipe?
Jest nevem kaksna si ti in po karakterju in po izgledu da si na taksne bedake naletela,zato tudi nic nemorem ugotovit.
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Hum, oboje...

En je bil tak k ga noben ni nikol marov in se je valda mogu izživljat nad nekom šibkejšim...

Drug je bil pa (kot sm že enkrt tukej omenjala) krepko v alkoholu.



Sm se pa iz tehdveh izkušenj marsikaj naučila, to pa ni kej. Eh ja.



Edit:

elvir, nisem rekla da fantje iz foruma niso ok. Reka sm zgolj da jih na forumih nikoli nisem iskala jih ne iščem in jih tudi ne nameravam.
 
Nazadnje urejeno:

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Sandrca pravi:
Hum, oboje...
En je bil tak k ga noben ni nikol marov in se je valda mogu izživljat nad nekom šibkejšim...

In kot zenska ki imate neke vesoljske cute kdaj vas kdo vara in kdaj ne,nisi spredvidela tega tipa preden si se spustila v neko vezo?

Upam da sama nisi 100kg kategornik in da se jim je zdelo to pocetje normalno ker so te imel za prijatelja.
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Res je, nisem. Ker je tak ratal v zadnjih dveh mesecih zveze.

Med težkokategornike pa mislim da ne spadam no
rolleyes-1.gif
 

nadi

Pripravnik
2. avg 2007
906
0
16
ksz..par jih je pisarilo o neki enakopravnosti??- torej, če se dva tipa zmlatita je pa to ok?
nekak imam občutek, da je nasilje za vas postalo čisto sprejemljivo če imaš zanj fajn opravičilo, kot je samoobramba naprimer.. in glede na vaš odnos do tega me sploh več ne čudi, da se dogajajo tako množično umori in brutalni pretepi po lokalih, takisto po domovih..
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ne vem ce je kdo v tej temi pisal o udarcih za dobro jutro... Ce je folk nasiln, pa ce se ga ne mors zbesedami obranit se bos valda fizično branil. vse ostalo ni opcija.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Pa kej ti živiš, na naslije se odgovori z naslijem in konec! Ne moreš proti volku spustiti ovce...
 

nadi

Pripravnik
2. avg 2007
906
0
16
ma jaz nekak ne razlikujem med nasiljem za dobro jutro, lahko noč, vzgojnimi itd..
ste pač ljudje, ki drugače ne znajo
smirk-1.gif
pa niti niste sami krivi.. se pa nekak ne zgražam in čudim več, ko se zgodi kakšen brutalen pretep ali umor; vse skupaj je neka logična posledica stanja v naši družbi..