Za moške: bi udarili žensko, če bi vas napadala?

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:

Citat:
Uporabnik Spirit pravi:

Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:

Poslušat žensko, ki ti najeda ni noben problem in jo ignorirat. Al pa koga druzga. Ko se pa nekdo fizično nate sprav je pa pomoje malo težje.






Ah no, sej se ne spravi nate 100kilska gorila, ampak komaj 50kilsko bitjece. Temu ne moreš ravno rečti 'fizično'
grin1.gif
Ženske itak celo življenje hujšajo in si uničujejo mišice, torej imajo samo nekaj mesa in kože. S tem ti ne morejo povročiti ravno kakšnih bolečin. Mene je vedno prej nasmejalo to da me je poskušala 'tepst'.




me prov zanima kok bi biu "ql" ko bi te kera kura s špičaki v jajca. me prov zanima kok mrtvo ladan bi biu takrat
smirk-1.gif




jz vem da bi jo vseku da se nebi pobrala
10.gif
Jaz vem, da če te kura s špičaki v jajca, da ima par minut prednosti pred teboj, ter da je nebi kar tako pahnil nazaj, ampak bi se zvil
aplauz.gif




edit: 1:0 za mene
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
ksz...

NEvem zakaj vsi nekaj razlagate, kako bi jo najprej nezno nazaj udarli bla bla... Tudi zenska lahko nokavtira kogarkoli izmed nas
wink-1.gif

Jaz poznam par zensk, ki so mocnejse od marsikaterega moskega (tudi od mene verjetno). Sicer nevem, kaksne so njihove borilne sposobnosti, ampak pomoje ce bi me ena od njih zalimala bi se mi stemnilo pred ocmi.

LP
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik tinekr pravi:
Tukaj so očitno sami nasilneži.



Zopet dokazuješ svoj status pacijentke.. očitno si le ena izmed tistih žensk, ki mislijo, da so kot ženske nedotakljive in da lahko delajo vse, kar se jim zahoče.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik DrM007 pravi:
Moški nikoli ne bi smel udariti ženske. V nobenem primeru. Ne glede na to kaj naredi. Lahko pa imaš ob sebi vedno pripravljeno kako kolegico, ki se zna tepst in potem lahko ona poskrbi zate.
smile-1.gif
V tem primeru pa "All bets are off"...
Bi ti privoščil ,da te bo baba pretepala in zmerjala s šlevo,slabičem ( saj še babe ne moreš namajt). Potem se pa prav odloči. Verjemi ,da sem omenjeno že videl in pogled je
13.gif

Tako ,da ne trdi nečesa kar ne poznaš,je pa normalno res da babnice ne smeš udarit, pa naj se zgodi kar koli
cool-1.gif
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Sicer sem se zaklel, da ženske nikoli nebi priklopil, ampak se situacija v takem primeru malce obrne.
Če bi naletel na kakšno psiho pyčko, kateri lepa beseda nebi zalegla, bi ji kaj hitro primazal kakšno vzgojno. Eno tako u izi klofuto, kot jo primažeš pjančku, da se malo zbrihta. Če bi še kar opletala z vejcami po meni, bi jo zagrabil za roke in spustil eno čelno
evil.gif
)

V taki situaciji sicer še nisem bil in upam, da tudi ne bom
wink-1.gif


Če bi me napadla partnerica bi pa najverjetneje resno razmislil, če se sploh splača vztrajati v taki zvezi...sam nisem vzkipljiva oseba in to pričakujem tudi od partnerice
wink-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Poslušat žensko, ki ti najeda ni noben problem in jo ignorirat. Al pa koga druzga. Ko se pa nekdo fizično nate sprav je pa pomoje malo težje.


Ah no, sej se ne spravi nate 100kilska gorila, ampak komaj 50kilsko bitjece. Temu ne moreš ravno rečti 'fizično'
grin1.gif
Ženske itak celo življenje hujšajo in si uničujejo mišice, torej imajo samo nekaj mesa in kože. S tem ti ne morejo povročiti ravno kakšnih bolečin. Mene je vedno prej nasmejalo to da me je poskušala 'tepst'.

me prov zanima kok bi biu "ql" ko bi te kera kura s špičaki v jajca. me prov zanima kok mrtvo ladan bi biu takrat
smirk-1.gif


jz vem da bi jo vseku da se nebi pobrala
10.gif
Jaz vem, da če te kura s špičaki v jajca, da ima par minut prednosti pred teboj, ter da je nebi kar tako pahnil nazaj, ampak bi se zvil
aplauz.gif


edit: 1:0 za mene
aplauz.gif

in kaj njej pomaga par minut prednosti, če je v špičakih? to je isto kot bi pred mano tekla v drsalkah. v vsakem primeru bi jo dohitel in takrat bi ona vidla vrata v nebesa
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik matix pravi:
No dragi alterjevci, naj vam postavim eno vprašanje. Recimo, da se eni ženski kompletno strga in začne mahat po vas, tepst, udarjat, kakorkoli. Ste že bili v taki situaciji? Bi udarce vrnili? Ali kako bi reagirali?

Jaz sem že bil v situaciji ko je ena cipica začela mahat po meni, ker sem ji povedal, kar ji gre. Na srečo so takoj stopili zraven in jo odstranili. Nisem nasilen tip človeka, sem miroljub in se ne tepem, ampak če bi me nekdo prpalu na gobec, udarec vrnem, pa če je to dec ali pa baba.
Histeričnim neuravnovešenim babam najbolj pomaga dva deci mrzle vode v fris.
In trmastim pamžem isti recept.
cool-1.gif

Če ne preneha (kar je po vodnem šoku skoraj neverjetno), pa ena okol ušes.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Poslušat žensko, ki ti najeda ni noben problem in jo ignorirat. Al pa koga druzga. Ko se pa nekdo fizično nate sprav je pa pomoje malo težje.


Ah no, sej se ne spravi nate 100kilska gorila, ampak komaj 50kilsko bitjece. Temu ne moreš ravno rečti 'fizično'
grin1.gif
Ženske itak celo življenje hujšajo in si uničujejo mišice, torej imajo samo nekaj mesa in kože. S tem ti ne morejo povročiti ravno kakšnih bolečin. Mene je vedno prej nasmejalo to da me je poskušala 'tepst'.

me prov zanima kok bi biu "ql" ko bi te kera kura s špičaki v jajca. me prov zanima kok mrtvo ladan bi biu takrat
smirk-1.gif


jz vem da bi jo vseku da se nebi pobrala
10.gif
Jaz vem, da če te kura s špičaki v jajca, da ima par minut prednosti pred teboj, ter da je nebi kar tako pahnil nazaj, ampak bi se zvil
aplauz.gif


edit: 1:0 za mene
aplauz.gif

in kaj njej pomaga par minut prednosti, če je v špičakih? to je isto kot bi pred mano tekla v drsalkah. v vsakem primeru bi jo dohitel in takrat bi ona vidla vrata v nebesa

Predlagam, da poiščeta kuro v špičakih (verjetno jih je že na tem forumu kar nekaj), pa v praksi preskusita, kdo od vaju ima prav. Pričakujemo fotoreportažo.
grin1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Jaz sn samo 1x punco vdaro - svojo, nekaj me je gnajvla in gnjagla, in me začela pikat
z prstom v rebra na vse moči me je živcirala, in pol mi je že tiščala prst ful močno v rebra,
pa sem ji takega zidara zalepo da jo je fliknilo s kavča. Ampak refleksno, brez da sem nato pomislil,
enostavno sem bil tolko raszjeban pol še me je bolel tisti prst v rebri in je pač padlo.

Itak pol scene vete kake...
rolleyes-1.gif

Bolje je če se zadržiš ko te ona focne... In potem izkoristiš ko se ti opravičuje, pa ji je žal...
evil.gif


Se mi je zgodilo enkrat, res pa je da sem eno traparijo prijavil ki je zvenela malo drugače kot sem mislil
smirk-1.gif


Babe pretepat.... ah saj ne vejo kaj delajo
wink-1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
al pa da nekateri tipi ne ločte zaje*ancije od resnega pretepa... če vas kolega prijatelsko boksne v ramo je to kul, če vam nardi to bejba jo je treba z glavo zabit v škarfo najmnaj trikrat... če ni tvoj dan da bi od bejbe roka lah počivala na tvojem stegnju jo primeš za roko in zvijaš tolk močno da ji zdrobiš uro... (moje izkušnje)
pa še pri enmu tipu mi je glavo odprl k me je dr*ou cel večer k sva bla zun v glavo.... in se bl kt ne iz trme pol doma fu*nm na kavč zravn njega.. model popi*di mi začne zvijaat roke, brcat, me fu*ne na tla pa pi*di name da nj mi na misu ne pride da bom spala zravn njega...

ok ajd, ne rečm, če se ženska sprav na tipa po muško, nej ji vrne po muško... ne morš pa ženske k te ne premakne tut če se pol ure z vso silo zaletava vate in ti tega sploh ne opazš k je itk ni nič skp, razstavt v prafaktorje...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Daj piši tako, da bo možno prebrat in razumet....
bonk.gif


tinekr...
bonk.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ze vidis kakega psa ima, telefon in fotoaparat, pa ti je jasno da neki ni vredu z njo.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik Sandrca pravi:
pa še pri enmu tipu mi je glavo odprl k me je dr*ou cel večer k sva bla zun v glavo.... in se bl kt ne iz trme pol doma fu*nm na kavč zravn njega.. model popi*di mi začne zvijaat roke, brcat, me fu*ne na tla pa pi*di name da nj mi na misu ne pride da bom spala zravn njega...

Tole bo treba mal pojasnt. Kaj in zakaj ti je naredu ta tip?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
majke mi, če ni mešanka
grin1.gif




take rabijo dvojno porcijo ...hehe



Jesenice rulz
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: