Za moške: bi udarili žensko, če bi vas napadala?

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
No dragi alterjevci, naj vam postavim eno vprašanje. Recimo, da se eni ženski kompletno strga in začne mahat po vas, tepst, udarjat, kakorkoli. Ste že bili v taki situaciji? Bi udarce vrnili? Ali kako bi reagirali?

Jaz sem že bil v situaciji ko je ena cipica začela mahat po meni, ker sem ji povedal, kar ji gre. Na srečo so takoj stopili zraven in jo odstranili. Nisem nasilen tip človeka, sem miroljub in se ne tepem, ampak če bi me nekdo prpalu na gobec, udarec vrnem, pa če je to dec ali pa baba.
 

Atrix

Pripravnik
11. dec 2007
93
0
6
Ja direktiva na gobec je ziher nebi ne
grin1.gif


Ampak kaki focn pa bi že prileto okrog glave, če bi mel tepla. Ena taka vzgojna, da bi se umirla.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
eh, lepo jo primeš za roke pa jo pomiriš, ni potrebe po nadaljnih udarcih.

razen če je pa res psiho, takrat pa lahko kkšn v easy šamar pade
grin1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.568
2.417
113
Babo moraš dvakrat na dan prebutat, če ti ne veš zakaj ona sigurno ve!
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Sam, ko tkole gledam histerične izpade žensk (maha z vsemi udi kot nora, skače, kriči)...ja po moje bi ji še jst en tak "nežen" šamar zalepla, da se skulira...ajde rečeš 1x, da nej se pomiri...samo v takem stanju ponavadi začne še bolj skakt in mahat..res, kaj ene tipom delajo....
bonk.gif
 

Atrix

Pripravnik
11. dec 2007
93
0
6
tako je ... pa sej dovolj je 1x na tedn ... v ponedeljek jo nabutaš za celi tedn naprej
evil.gif
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Zadnič je enga kolega takle ženska začela tepst sred avtoceste. Pol pa ni htela avta zapustit. Ji je blo treba pomagat
stupid-1.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Sam, ko tkole gledam histerične izpade žensk (maha z vsemi udi kot nora, skače, kriči)...ja po moje bi ji še jst en tak "nežen" šamar zalepla, da se skulira...ajde rečeš 1x, da nej se pomiri...samo v takem stanju ponavadi začne še bolj skakt in mahat..res, kaj ene tipom delajo....
bonk.gif


Imaš prav, večkrat vidim, da so nekatere res popolnoma podivjane (še posebej kakšne "opasne crne")..
Dobro, tudi jaz je ne bi takoj prpalu ko zmaja, skušaš jo pomirit in se umaknit, a če ne odneha, si pa zasluži par konkretnih vzgojnih
smile-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Jst še nikoli nisem udaril ženske, pa čeprav sem bil deležen kar precej klofut in dvakrat tudi nekega izpada pri katerem so padale njene histerične roke vsepovsod
stupid-1.gif


Iz tega se elegantno rešiš samo tako jo ujameš za roke ali pa jo nekako primeš tako da ne more nič več, ali pa da skočiš stran 2m. Teh nebogljenih (včasih tudi precej močnih) bitij pa res ni potrebe tepst.
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:

Iz tega se elegantno rešiš samo tako jo ujameš za roke ali pa jo nekako primeš tako da ne more nič več, ali pa da skočiš stran 2m. Teh nebogljenih (včasih tudi precej močnih) bitij pa res ni potrebe tepst.


Ja, primeš za roke, pa te brcne v jajca da skup padeš.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Sem že bil enkrat v takšni situaciji. Gremo z enga koncerta in pridemo na parking. Tam se ena pijana [censored] dere ko zmešana na punco in dela sceno.
jezen.gif
En od mojih kolegov jo malo pokomentira in se začnemo vsi smejat. Ona se obrne, začne hodit proti nam in se dere kdo je to reku. Normalno, da ni noben reagiru in se ji še naprej smejimo. Ker sem ji bil jaz najbližji pride do mene in se mi nekaj dere v obraz pol mi pa zalima focn. Jaz ji čist iz refleksa zalimam focn nazaj in [censored] je bla tok presenečena, da me je sam debel gledala. Mene seveda dajo kolegi stran in ji rečejo naj ******. Ona se je pol še nekaj drla, da sem mrtu, ko me bo njen brat dobil itd. mi smo pa šli naprej svojo pot.



To je bla edina situacija, ko sem focnu žensko nazaj in mislm, da je bil focn čist upravičen. Nekatere pač mislijo, da če so ženske, da lahko zganjajo histerijo in kloftajo vsepovprek.
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik matix pravi:
Ja, primeš za roke, pa te brcne v jajca da skup padeš.

Za tak njen manever moraš bit že od štarta v pripravljenosti in ko se zgodi pač poskusiš preprečit. Najbrž nimaš polžje reflekse?
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Moški nikoli ne bi smel udariti ženske. V nobenem primeru. Ne glede na to kaj naredi. Lahko pa imaš ob sebi vedno pripravljeno kako kolegico, ki se zna tepst in potem lahko ona poskrbi zate.
smile-1.gif
V tem primeru pa "All bets are off"...
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
ksz...

eno je, da ji naredis stalo, denimo drugi otroka pa ti eno zalepi. Drugo je histerija in upanje, da ker je baba se je pa nihce ne bo dotaknil. Orenk samar, ce se ze prej ne zbrihta. Normalne itak nikol ne bojo prisle do te faze. Prtegnjenim babam pa nic ne pomaga.