Za moške: bi udarili žensko, če bi vas napadala?

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik nadi pravi:
ma jaz nekak ne razlikujem med nasiljem za dobro jutro, lahko noč, vzgojnimi itd..
ste pač ljudje, ki drugače ne znajo
smirk-1.gif
pa niti niste sami krivi.. se pa nekak ne zgražam in čudim več, ko se zgodi kakšen brutalen pretep ali umor; vse skupaj je neka logična posledica stanja v naši družbi..

A je mogoče kdo v tej temi reku, da je že udaril žensko brez da bi bil prej sam fizično napaden. Če si fizično napaden brez razloga normalno, da boš vrnil (razen, če gre za osebo, ki ti je blizu, pol jo umiriš, če lahko in prekineš stike). Ne verjamem v pravljice "nastavi še drugo lice...". Jaz ne mislim tam ene zblojene pičke, ki jo prvič vidim in mi da focn, nekaj mirit in nevem kaj. Jeb.e se mi za njo, če je že tok predrzna in si tok upa, da mi da kot mimoidočemu focn, pol naj ne pričakuje, da jo bom lepo gledu. To je že refleksno, da daš nazaj focn. Vsaj pr men.

Kar se pa tiče tistga, da ji je bolš dat zjutri kar na suh ene par vzgojnih in bo že sama vedla zakaj...
grin1.gif
A te to matra?
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
al pa recimo ... kolegica rada kak šamar potala v diskaču ko jo primitivci šlatajo... pol sicer lahko nastane huda ura, pa jo pol branimo..sem ji rekel naj mal pazi, ker bo eden refleksno usekal pa bo kri. Sploh pri primitvicih. Jaz vem da me nekdo kr pokne (ne zarad šlatanja, tega ne pocnem) hiter lahk kej nazaj prleti, v glavnem ni ziher da ne. :D to je mal iz ostroštva ko smo se z bratranci tepli pa šamarili...vcasih si ga nazaj še preden si ti dobo, to so bili refleksi
grin1.gif