Youtube ugasnjen zaslon

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
Sem imel (Re)Vanced in občasno se oglasi še vedno pojavijo, poleg tega pa tudi pogosto gre v pavzo med poslušanjem, česar pri Youtube Premium ni. Dejstvo, da bi Premium ne vzel na EU cene 12 oz. 14€, tako pa že kar nekaj časa lepo poje Turški Family Account, ki so ga zdaj tudi podražali iz 2.1€ na 3€. Pač znosno še vedno :)
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
Poiščeš na spletu nek naslov turškega hotela npr, namestiš si nek VPN provider, ki ima Turčijo v spisku držav (jaz sem uporabil Hide My Ass). Vklopiš VPN, odpreš Youtube in si izbereš opcijo za registracijo, vpišeš podatke kreditne kartice za plačilo. Ostale člane dodajaš potem v Family zavihku, kjer pošiljaš invite na google accounte. Pazit moraš, da tem accountom zamenjaš državo na Turčijo, sicer invite bo dobil ravno tako, samo boš dobiš obvestilo, da niste v istem gospodinjstvu (logično, ne more en bit v Sloveniji, drug član pa v Turčiji).

PS: slaba šala tega je, da se ti valuta v Play Storeu spremeni v TRY. Dobra šala tega je, da je nakup Appov zato nekaj cenejši. Zopet ena malo bolj slaba šala je, da nekaterih Appov ne moreš namestiti iz Play Storea, če ga devsi niso objavili v državi Turčija, ker ti je pač ne bo našlo. Npr ena taka aplikacija je HBO Max, ki v Sloveniji obstaja, v Turškem Play Storeu ga pa ni. Si pomagaš z apkpure in drugimi servisi. Opcija bi bila, da si urediš samo za youtube turški account za za vse ostalo pa ohraniš našega. V youtube aplikaciji si lahko nastaviš več accountov. Pazi kako se odločaš, ker menjavo države google accounta lahko narediš samo 1x letno.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
eh, prevec zakomplicirano... bom se malo pocakal, sej bo prej ali slej tudi v slo to omogoceno...
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
ima še kdo težave z yt premium preko vpn?
dosedaj sem imel preko indije, vse super.
danes dobim obvestilo, da niso mogli vzet z računa, da naj posodobim plačilno sredstvo.
še celo vpn sem nabavil, da me ja ne bodo glede na ip kaj hecal.... grem čez postopek (samo 3 mestno kodo bi moral vnesti), pa pravi, da ne bo ok.
dodam novo kartico, še vedno pravi, da ne morajo sprovest...

še kakšna ideja??
Indijska centralna banka zahteva, da kartice podpirajo samodejna plačila v skladu z njenimi uredbami. Če vaša kartica ne podpira samodejnih plačil, boste morali opravljati ročna plačila ali uporabiti drugo kartico. V naslednjem koraku bomo preverili vašo kartico. Več informacij o plačilih
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Ja indisko kartico boš rabil.
So vas naštudirali.
Ne še, pred 10min so si vzel 189 rupijev ;) yt je jamral, da je prišlo do težave, na revolutu se je pa poznal "zaznamek". sedaj pa so tudi zares vzeli. Saj bi v slo plačeval, če bi lahko...
Očitno je bilo potrebno samo virtualno kartico zamenjat s pravo.