Xiaomi Mi box

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
Iščem box, ki bi mi predvsem predvajal vsebino z računalnika na TV.
Xiaomi Mi box vidim, je najbolj razšrjen. Kakšna je še njegova dodana vrednost? Za kaj ga še uporabljate?
A se dejansko namesti nanj vsaka aplikacija z Google play?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.656
1.580
113
Iz play stora za android tv, kar ni enako kot tisti za telefone.
Uporablja se to predvsem za online predvajanje videa. Jaz gledam predvsem plex, youtube, eon, netflix, amazon prime in curriosity stream.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
imel sem Xiaomi box S.. zadeva se je (kljub dobri povezavi) zatikala.. vzel sem preko mimovrste - izkoristil sem vračilo v 14 dneh.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Jaz sem za hec vzel amazonov fire stick tv 4k in zadeva deluje presenetljivo dobro, dosti bolj tekoče od mi box-a.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Iščem box, ki bi mi predvsem predvajal vsebino z računalnika na TV.
Xiaomi Mi box vidim, je najbolj razšrjen. Kakšna je še njegova dodana vrednost? Za kaj ga še uporabljate?
A se dejansko namesti nanj vsaka aplikacija z Google play?
Ga imam. Po nadgradnji na Android 9 vse dela brezhibno. Namestiti se da vse aplikacije iz Google playa in sicer ne direktno, temveč preko .apk. Za njihovo dobro delovanje si pa moraš preskrbeti zračno miško, ker niso prilagojene za android TV. Vsebine iz računalnika in telefona se prenašajo brezhibno in brez zatikanja, uporabljam tudi T-2 android TV aplikacijo, seveda Youtube direktno in preko Google minija in HBO GO. Uporabljal jo bom tudi EON TV aplikacijo.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Jaz sem za hec vzel amazonov fire stick tv 4k in zadeva deluje presenetljivo dobro, dosti bolj tekoče od mi box-a.
Enako. Imam fire stick, mi box sem kupil izključno zaradi tega, ker nekaj časa youtube ni delal na fs. Je pa kar mučno za uporabljat, izklopi iz elektrike so bili na tedenskem nivoju in ga ne uporabljam več. Sem nazaj na fire stick, ki deluje neprimerljivo bolje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Enako. Imam fire stick, mi box sem kupil izključno zaradi tega, ker nekaj časa youtube ni delal na fs. Je pa kar mučno za uporabljat, izklopi iz elektrike so bili na tedenskem nivoju in ga ne uporabljam več. Sem nazaj na fire stick, ki deluje neprimerljivo bolje.

Fire stick v kombinaciji z Downloader app-om ter aptoidom deluje v nulo.

Mogoce ce ima kdo t-2 televizijo pa je za fire tv stick tudi uradna aplikacija t-2 tv ;)

Pa se to je velik plus, da ne rabi nekega hidega napajanja, oz. meni deluje bp preko usb priklopljenega na tv brez dodatnega adapterja ;)
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.835
2.088
113
Hm, jaz ne vem kdaj sem mibox nazadnje resetiral... minus fire tv pa je da nima chromecasta, pride prav
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.317
950
113
Malce OFF vprašanje s strani telebana :zardelalter:: Kaj torej potrebujem za priklop in delovanje miboxa na TV? El. napajanje, WIFI in HDMI izhod na TVju? Ter pametni telefon?

Torej bi lahko deda na TVju spremljal recimo vnukove tekme, ki se predvajajo preko neke spletne strani? Do tja bi prišel preko brskanja na telefonu ali z daljincem?