Xiaomi Mi box

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Drži, edino neko usb c razširitev rabiš za zunanji disk ali za kak gamepad če ne boš zgolj streaming-a uporabljal. Te žal niso poceni, takoj si ob dodatnih 30 in več eur.
Mecool ima dva USB A izhoda ob tem pa relativno nov amlogic chipset - se ne pregreva, kot nekateri modeli iz preteklosti...
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Da ne odpiram nove teme bom kar tole ponucal.. Imam eno 65ko na katero po factory resetu ne morem nalozit youtube aplikacije.. Ne sprasujte me zakaj, pač ne gre..

Iščem en poceni box, da bo vrtel youtube in predvajal filme.

Budget je 50eur, preferiram banggood.

Hvala vsem.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Za 45€ ti lahko jaz prodam popolnoma nov zapakiran Amazon Fire TV Stick 4K, na katerem vse deluje odlično in ne zavzame praktično nič prostora, napajanje tudi preverjeno na svojem deluje bp preko usb-ja iz televizorja ;)
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Za 45€ ti lahko jaz prodam popolnoma nov zapakiran Amazon Fire TV Stick 4K, na katerem vse deluje odlično in ne zavzame praktično nič prostora, napajanje tudi preverjeno na svojem deluje bp preko usb-ja iz televizorja ;)
Kako je s Kodijem in android appi? Vse dela? Reklame zelo moteče?
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Za 45€ ti lahko jaz prodam popolnoma nov zapakiran Amazon Fire TV Stick 4K, na katerem vse deluje odlično in ne zavzame praktično nič prostora, napajanje tudi preverjeno na svojem deluje bp preko usb-ja iz televizorja ;)


Mora bit android, da lahko naložim aplikacije po želji. Hvala za ponudbo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tale nima chromecasta, ki pride zelo prav za streamanje iz katerekoli druge naprave.. Za nekaj evrov nad tvojim budgetom bi priporočil kar Xiaomi mi box s. Imam ga že dve leti, dela brezhibno in še vedno dobiva nadgradnje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Da ne odpiram nove teme bom kar tole ponucal.. Imam eno 65ko na katero po factory resetu ne morem nalozit youtube aplikacije.. Ne sprasujte me zakaj, pač ne gre..

Iščem en poceni box, da bo vrtel youtube in predvajal filme.

Budget je 50eur, preferiram banggood.

Hvala vsem.

(AliExpress, EU skladišče, hitra dostava, brez dodatnih stroškov)
vir: https://www.kajkupiti.si/zanimivo/crni-petek-in-nori-popusti.html
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX