Xiaomi Box S

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Pozdravljeni, nabavil sem Xiaomi Box S. Ko vpiše geslo na wifi se ne zgodi nič. Ni funkcije "potrdi". Držim vse mogoče funkcije OK, enter..... pa se ne zgodi nič. Mi lahko kdo pomaga. Aja, v navodilih pa nič od nič, kupljeno pa pri nas (Nova Gorica).
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Edit: povrnil box (popolnoma novega) na tovarniške nstavitve, sedaj se pokaže tipkovnica in se lahko povežem. Na android marketu pa nikjer ni aplikacije T2togo. Potem jo instaliram ročno, pa lahko do nje dostopam samo prek nastavitve - aplikacije.... Na osnovnem zaslonu je ni nikjer niti je ne morem dati tja. Dovoli samo tiste aplikacije, ki so instalirane iz marketa. V samih nastavitvah pa nikjer ni razvidno, da bi bila kaka omejitev. Ima še kdo tako težavo oz. kako jo rešiti. Hvala vnaprej!!!!
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Edit: povrnil box (popolnoma novega) na tovarniške nstavitve, sedaj se pokaže tipkovnica in se lahko povežem. Na android marketu pa nikjer ni aplikacije T2togo. Potem jo instaliram ročno, pa lahko do nje dostopam samo prek nastavitve - aplikacije.... Na osnovnem zaslonu je ni nikjer niti je ne morem dati tja. Dovoli samo tiste aplikacije, ki so instalirane iz marketa. V samih nastavitvah pa nikjer ni razvidno, da bi bila kaka omejitev. Ima še kdo tako težavo oz. kako jo rešiti. Hvala vnaprej!!!!
T'2 tv2go seveda je na marketu.
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.257
150
63
Ali update odpravi moteči "mrtev piksel" na TVju zgoraj levo v predvajalniku KODI?
 

tad3y

Pripravnik
23. nov 2007
197
14
18
POZOR, po posodobitvi na 9.0 je moj "umrl". Ni HDMI signala, led pa gori, daljinec dela (utripa lučka ob pritisku tipk). In sedaj ... lahko sprobavam vse možno, morda je samo še za v koš .... malo prebrskajte po netu, ta 9.0 ni nič kaj OK.
 

tad3y

Pripravnik
23. nov 2007
197
14
18
Zadeva rešena, juhu! Finta je bila, da imam vezavo BOX - RECEIVER - TV. Pred posodobitvijo je kolikor se spomnim bila MAX resolucija 4k2k 30fps, po posodobitvi pa je vrglo samodejno na 4k2k 60fps. Tega mi receiver kot kaže ne prebavlja in signal ni šel skozi. Poskusil sem prejle prenosnik preko receiverja in je delalo BP (BOX pa ne), komaj sedaj pa sem dal BOX direktno na TV in pojavi se slika :) Vseeno malo nerodno, čeprav bi lahko že takoj to poskusil ...

Sem pa ob ugotavljanju napake našel marsikaj slabega na temo te posodobitve ... bomo videli.
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
880
63
28
33
Če jaz dam na auto, mi na vsak način hoče nastavit na 720p. Tako da imam ročno na 1080 - Android TV 9 z tem nima nič, ker to je že od začetka.