xdsl

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Napisal sem jst
smile-1.gif


Če prebereš cel post je mislim da jasno...čeprav bi lahko napisal tudi manj dvoumno....
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Citat:
Uporabnik NavadniNimda pravi:
...In ko se bo dalo v višjo prestavo, bodo še hitreje tik-takali. A veš kolk se jim šele tresejo gaæe, ker vedo, da jih podobna zgodba čaka tudi na mobilnem delu?
wink-1.gif

Bom še jaz pristavil svoj lonček.

Še enkrat sem prebral ta komentar in enosatvno morem komentirat izrezani citat. Sem diplmatski tip človek in nimam potrebe po napenjanju mišic za vse mogoče in nemogoče razloge ampak, se opravičujem ker bom uporabil avtorski izrek, če to niso jurla buče pol se pa posipam s pepelom.

Kdo bo dal v višjo prestavo? Kako boste dali v višjo prestavo? Od kod boste jemali za dat v višjo prstavo? Koliko časa bo zadeva trajala v višji prestavi? Sedaj ko bo, najverjetneje, Telekom ostal še nadalje v državni lasti se vam kvečjemu še naprej pristransko piše. Posledično na APEK-u, UVK-ju, sodiščih... Trenutno stanje se nadaljuje. Kot sam ugotaljaš imajo pipico pri dražvnem proračunu, torej, zakaj bi se jim tresle gače? Kaj je lahko lepšega kot imeti neomejen vir finančnih sredstev. Čas je njihov zaveznik, vaš ne.

Omenjaš mobilni del. Kaj pa lahko pričakujemo? Verjamem, da boste ponudili najnovejšo mobilno tehnologijo, kot so mobilna televizija, najhitreši mobilni internet,... Samo kot da namerno pozabljate da so na Slovenskem trgu že 3 mobilni operatejni z lastnim omrežjem (ok, tretji se še gradi) in nekaj VMNO-jev. Tukaj bo še trši oreh kot je pri fiksnem omrežju kjer je eden in edini Telekom ter kvečjemu še kablaši. Tudi če bo Mobitel močno omejen in pod nadzorom katerih koli organov že, je tu še Simobil, ki se lahko kar globo stegne in se vedno bolše drži ter še TUŠ mobil, ki bo vse moči napel na pridobitev svojega kosa torte, kje ima močne adute v ozadju v povezavi s trgovskimi, bencinskimi, kino, itd storitvami. A je res vaš adut v brezplačnih, brezplačnih in še bolj brezplačnih storitvah? Kaj pa finance? Kdaj bo zadeva dobičkonosna? Kje je še GSM licenca? Vegina zgodba je pokazala svoje. Videotelefonija in MMS, kot simbolika za tehnološko novost na trgu, je za tiste čase prav tako pokazala svoje. Še danes, po kakšnih petih letih, se zadeva ni prijela, analitiki pa so govorili o evoluciji. V telekomunikacijah sta dva specfična dejavnika. In to sta: kdor prvi pride prvi melje in profil slovenskega potrošnika. Ceno se da vedno prilagajat. Dobiček je nepomemben v primeravi z zatiranjem konkuranta.

Sprašujem se kaj je sploh vaš namen. Komu nekdo želi pokazati/dokazati svoje? Ekonomske formule, ki so temeljile na podlagi negativnih čustev, se niso končale najbolje. Edini logični zaključek ki lahko povlečem iz vsega je, da se bodo nakateri bivši telekomovci opekli. No, neumni niso, zapravljajo tuj denar, kar pa so lastniki počasi spregledali.

Ob zamenjavi oblasi jeseni tudi ne vidim nekih velikih pristašev katoliške cerkeve, ravno obratno, sedaj imate najvišjo podporo.

p.s.: Nisem zaposlen pri Telekomu, nimam nič neposredno niti posredni z njimi, še manj da bi bil njihov privrženec. Tvoja naklonjenost T-2ju mi je pa povsem razumljiva iz objektivnih razlogov, zato nimam nič proti tebi, le tvoji komentarji niso ravno na trdnih tleh in dejstva bi bil zaželjena.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Citat:
Uporabnik NavadniNimda pravi:
.....Ostanemo torej mi in 650 milijonski trg unije.
wink-1.gif

Spet ena cvetka. Kaj stoji za to izjavo, kaj želiš sporočiti? Če že govorimo na nivoju celotne EU, a se zavedaš kako majhna nadležna uš ste?
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Citat:
Uporabnik NavadniNimda pravi:
O lastniku ne bom dajal izjav, tega vendar nihče ne počne.
wink-1.gif

Glede na tvoj položaj ti dam glede te izjave nekako prav. Sam zdej ne uporabljaj tega kot "pik"
wink-1.gif
...sej si se najbrž kot otrok igral na ulici razne take igrice, recimo lovit.
 

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
MMX, kaj bo T-2 naredil v bodoče pač ne bom komentiral vnaprej. Rekel sem le, da se nekaterim gaæe tresejo. Ampak kar se počne v telekomunikacijah tukaj, se ne počne s tem namenom, da se komu kaj trese. Mi se gremo zelo jasen špil: ponuditi Sloveniji spodobne telekomunikacijske storitve za spodobno ceno, brez nategovanja, drobnega tiska in zvezdic pri, povprečno, vsake 2,57 besede. Čisto in pregledno!
wink-1.gif