Xbox prva generacija

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Eh, saj cena je tako tako.
50 EUR je bila nabavna, potem pa še 45 EUR za poštimanje (chip, vgradnja večjega diska) in smo na 100 EUR. No, še vedno relativno ok cena, če bo vse v redu. Je pa zraven že prišel tudi daljinec, tako da tudi to je nekaj.
cheer.gif
.

PS: Obstaja kakšna dobra stran z ''nakup original'' igric za tole stvarco? Lahko na PM.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Včasih sem se na veliko ukvarjal z vgradnjo čipov in modifikacijo xbox konzol,in imam doma še en duo x2 čip,ki ti ga dam za smešno ceno 20 eur z vgradnjo.Prav tako imam še en original napajalnik,stikalni del in ohišje.Če te kaj od tega zanima,piši zs.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
KSZ

Kako se izvede menjava diska z večjim. Je možno enostavno klonirat (s katerim programom), povečaš eno particijo in je to to?
Baje je potrebno še nekaj firmware nadgradit? Ko se to enkrat naredi se lahko diske menjuje BP?
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Z neta zloudaj Slayers Evox 2 7 FINAL 3550032 TPB (mininova,linka ne bom dajal),zapeči na dvd in poženi v xboxu:
Citat:

Q. How do I prepare a new larger HDD for use in the Xbox?

A. There is nothing that needs to be done to a new HDD except set it to MASTER or CABLE SELECT and if has LBA set this as well to give maximum space on the HDD for the Xbox to use. then install in the Xbox and run the Installer and select REBUILD HDD for the chip type you are using and this will format, partition and copy all needed files to the HDD in one step when complete follow the rest of the instructions for the chip type chosen till all are completed.
Najenostavnejši način.Naredi ti strukturo direktorijev in inštalira ves potreben software.Čip si že zrihtal?
 

gorazdo

Pripravnik
6. avg 2007
323
1
18
Ljubljana
Jaz sem ga menjal ravno ta vikend; z prej omenjenim Slayers,... sem samo bootal in formatiral nov disk; nato sem prek FTPja prenesel gor particijo C,... in spotoma še zadnjo verzijo XBMCja (seka).
Skup s šraufanjem - slaba urca. (rabiš pa torxe);
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik gorazdo pravi:
Kot novopečenemu lastniku ti svetujem branje tele teme - sicer zelo obširne, a je polna koristnih informacij.
Lahko si jo sprintaš in bereš v postelji pred spanjem; vsak dan malo
17758-icon_confused.gif
Kako pa sprintaš celotno temo na Slo-techu? Namreč vedno vidim le posamezne strani, nikjer pa je ne morem razširit na celotno?
 

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
Si registriran?
V profilu si lahko nastaviš "Pri koliko sporočilih naredim prelom teme:"
Edino tu vidim možnost da se ti prikaže več sporočil na eni strani in si jih nato natisneš
smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Aha, nastavil. Še vedno je sicer na 4-ih strane, ampak bolje kot pa na 32-ih.
stupid-1.gif


PS: Lahko kdo svetuje koga, ki bi mi pogledal stikalni sklop (in po potrebi zamenjal).
 

Podobne teme