XBox in Playtation 3

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
887
88
28
select 1 from dual;
Lastim si PS3 in trenutno imam 12 iger, pa še za nobeno (novo) nisem plačal več kot 20 evrov, večinoma pa tam 15 ali majn. Tako da cena iger nebi smela biti neka ovira pri sprejemu odločitve xbox vs. ps3, še posebej če igrate online (kar je vsaj pri nekaterih igrah obvezno, ker jih vzdigne na povsem nov nivo).

Vsaka konzola ima svoje prednosti (in sam ne favoriziram PS3, ker si ga sam lastim) in vsaj pomoje to da lahko xbox flashneš in potem igraš neoriginale ni +, ker izgubiš možnost igranja prek spleta, ki ti kot sem že prej omenil odpre novo razsežnost veliko iger.
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
887
88
28
select 1 from dual;
Sej se mi je zdelo, da se bo nekdo vtaknil v to. Večinoma kupujem igre, ki so stare kak mesec, 2,3, ker za nove je noralno, da nebodo tako poceni, pa čeprav dosti ceneje kot pri nas.
smile-1.gif


So pa igre za katere bi dal kolikor bodo pač ze zahtevali ob izidu: GT5,GOW3
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Svaka čast tistmu, ki kupi original novo igro za 20Euro jst sem kupil kar nekaj jih iz koreje po 8 euro za xbox originalne navodila v korejščini igra v angleščini in deluje isto je bilo z nemškimi tudi te sem nabavil po 8 euro originale.
 

T4dej

Pripravnik
9. dec 2008
44
0
6
Da še jaz nekaj malega povprašam uporabnike ps3... kako je kaj brezžično povezovanje z internetom? Dela to brez problema? MP igre tečejo gladko?

Pa še nekaj me predvsem zanima glede ps3 blue ray predvajanlika. Kaj kvaliteta je ista kot pa recimo en predvajalnik http://www.aperio.si/artikel/196271/Blue-ray-predvajalnik-Philips-BDP-7300
Če je imel kdo to možnost sprobat HD filme. Zvok in slika ostajata ista? Al so kakšne velike razlike?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.832
9.533
113
isto, zvok gre preko optical na 5,1 sistem recimo, video pa preko hdmi kabla na LCD tv recimo.