Odklenjen Xbox in namestitev posodobitve

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
živjo,

ena zadeva me zanima, že kar nekaj časa nazaj sem dal odklenit Xbox in zagotovo vem, da je odklep že zastarel. ob zagonu novejših originalnih iger pa mi med drugim tudi posodobi sistem - je s tem odklep "razveljavljen"?

zanima me predvsem zaradi tega, če ga lahko priklopim na omrežje in igram tudi online.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Odvisno kateri odklep imaš...če iXtreme potem ja...moraš pa pazit predvsem, da se nove igre ne igrajo pred uradnim izidom in pa, da se igre obvezno preden jih zapečeš na DVD pregledaš za abgx360-om...odklep ni ''razveljavljen'' ob posodobitvah (vsaj ne pri vseh)...problem je če imaš starejšo verzijo dashboard-a ti nove igre ne bodo delovale...zaenkrat zadnja verzija iXtreme 3.0 z dashboard-om 2.0.16537 dela tudi ob povezavi na internet brez težav... (:)
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
On je najbrž misli, če lahko priklopi konzolo na net normalno v primeru, da mu je odklep pobrisalo in je zdaj popolnoma stock.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
tako.
smile-1.gif


primer. imam prastar odklep, mislim, da LT 2.0, al kaj ze, ko je prisla Forza Motosport 4 ven, sem ga odklenil, ampak Forza ni nikoli delala. od takrat ga nisem vec odklepal, tiste par iger sem igral, vecino pa sem se vedno kar originalno kupil. in recimo, sem kupil F1 2013 in ob prvem zagonu so se namestile posodobitve. so te posodobitve povozile odklep? vem, da z originalno kupljeno igro na odklenjeni konzoli ne smem na net, ker lahko pride do bana, me pa zanima, ce ta update lahko "zaklene" xbox nazaj? in ce ga recimo nesem na Goblin "zaklenit", bom potem lahko igral online ali bo se vedno nevarnost bananja konzole.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Najbolje da vprašaš na goblinu. Po moje da če daš čisto na stock ne bi smelo biti težav z igranjem preko spleta, ne me pa držati za besedo, ker sem na PS3
smile-1.gif