XBOX 360

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Prva (in še katera naslednja) serija vsake konzole ima probleme, spomnimo se RROD na X360 in YLOD na PS3, da ne omenjam zanič BR laserjev. Kupil bi ga le z zelo dobro garancijo, kar pa "Se zgodi" ni.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Pa zgleda da se je sedaj 360ka pocenila. V BB-ju jo imajo z GTA 5 za 240€ z 250gb.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.815
2.078
113
Živjo,

imam xbox360 in 4GB flash kartico. Vem da lahko kupim originalen razširitveni disk velikosti 250GB, ampak me zanima ali je možno uporabiti kakšen obstoječi 2,5" SATA disk in kupim samo ohišje? Če da, kako? In kolikšna velikost je maksimalna?

Drugače našel sem to:
http://www.se7ensins.com/forum...al-only.897465/

Velikost 320GB mi je OK. Če prav razumem, potem na takle disk lahko naložim originalne igre in CD potrebujem samo zagon le-te in pa shranjevanje podatkov?

Hvala!
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
kako je z garancijo, če jo kupiš prek amazon.de ? so kaki servisi v sloveniji, ki ti jo popravijo pod garancijo?

Za garancijo pri nas ne vem, poišči uradni servis, ki popravlja microsoft konzole v Sloveniji in vprašaj. Bo najbolj točna informacija.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik damirj pravi:
Živjo,

imam xbox360 in 4GB flash kartico. Vem da lahko kupim originalen razširitveni disk velikosti 250GB, ampak me zanima ali je možno uporabiti kakšen obstoječi 2,5" SATA disk in kupim samo ohišje? Če da, kako? In kolikšna velikost je maksimalna?

Drugače našel sem to:
http://www.se7ensins.com/forum...al-only.897465/

Velikost 320GB mi je OK. Če prav razumem, potem na takle disk lahko naložim originalne igre in CD potrebujem samo zagon le-te in pa shranjevanje podatkov?

Hvala!

Potrebuješ točno določeno serijo WD diskov, ki niso poceni, ker drugih xbox ne sprejme. Potem jih je mislim da potrebno formatirati z nekim programom v xboxu prijazen format. Kar se tiče nalaganja iger na disk je potrebno imeti odklenjeno konzolo. Kako poteka samo nalaganje pa ne vem ker sem na official ps3.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.815
2.078
113
Drugače sem videl, da na goblinu imajo original 250GB disk za xbox za 50€. Če bi delal sam in iskal ohišje in disk bi mogoče prihranil 10€, tako da se mi niti ne splača. Zdaj me zanima edino ali lahko imam oboje hkrati, torej originalno 4GB flash kartico in dodatno še disk ali moram potem kartico odstranit? Če jo moram odstranit, kako prenesem podatke na novi disk?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.601
6.337
113
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
ki ga dobiš na uk straneh ugodno.

cdkeys.com

http://www.cdkeys.com/xbox-liv...randed-xbox-360

+ 5% FB like koda.

torej 33 cca za 13 mesecev...to je 2,5€ na mesec...en pir.

Danes sem za sina v Goblinu kupil Xbox Live za 3 mesece. Plačal sem dobrih 18€, sedaj pa sem šele opazil tole. Kodo za Xbox Live Gold in Halo 4 ti verjetno skupaj pošljejo po pošti? Je kdo že kupoval pri njih, tako da je zadeva 100%?
Poleg tega me zanima še nakup iger. Kot sem verjetno že pred kratkim pisal, sem dal Xbox 360 zakleniti in dokupil sem HDD 250GB. Vse to predvsem zaradi online igranja. Kupil sem 3 rabljene igre in kasneje ugotovil, da za igranje iger preko Xbox Live potrebuješ določene kode. Če kupiš rabljeno igro, je koda po vsej verjetnosti že porabljena. Tako sem za začetek kupil Battlefield 3 in na srečo smo kodo brezpalačno dobili preko neta. Me pa zanima kako je z drugimi igrami? Imajo vse igre za online igranje kode? Torej je za online igranje potrebno kupiti novo igro? Kje kupujete igre, ki so trenutno TOP in da se seveda dajo igrati preko Xbox Live ?
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

V kolikor je konzola odklenjena gre lahko vanjo do 3 T disk (velikost 2,5). Kartica (notranji spomin 4GB) seveda ostane. Nalaganje iger je mozel le, ce je konzola jtag-ana. Disk lahko kupite tudi v konzolko btc. Moram pohvaliti. Boljsi odnos kot pri goblinkotu. Prenos podatkov ni potreben, vse ostane. V kolikor pa kupite novo konzolo in bi zeleli prenesti podatke z stare konzole: obstaja zadevica, ki to uredi (cca 25€). Ali pa vam to uredijo v kaki stacuni, ki se s tem ukvarja. Fadil: upam, da si kupil konzolo, ki ni bila banana. Ti nobena koda ne bo pomagala. Lahko tudi sam preveris, ce je banana. Lp
 

smidge

Pripravnik
2. avg 2007
168
0
16
Vprasanje za tiste, ki imate jtag:

kaj se zgodi, ce pozenete xbox s pritiskom na eject?

Po vseh info na netu naj bi se zagnal Xell, meni pa gre direkt na dashboard.

Dela pa ce zalaufam xell iz xexmenuja, ampak bi rad naredu update dashboarda, in ce gre kaj narobe in ne morem bootat direkt v xell sem zasral.
smile-1.gif
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Verjetno imaš v launchu naštimano, da gre direktno na dashboard. Pri meni gre v Xell.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Kje se sedaj kupujejo igrice? Včasih vem da so bile cenejše na .uk straneh.

Rabil bi NHl14 in fifa14.....
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.138
113
dobil sem za roj dan 20€ (2x10€) kodo za xbox.
in po 4 mesečnem zajebavanju z xbox supportom smo pogruntali da zadeve ni podprta v sloveniji....
je kaki interesent da odkupi za pol cene, če se zajebava s kakimi proxiji in to pa drugač kaj kupi?
če bo sreča mogoče še nadomestne kode od Microsoft supporta delujejo (2200 točk) jih dam zraven.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Kaj res ni nič?
Včasih so bile igrice za male otroke, a se je sedaj to spremenilo?