XBOX 360

Punisher7543

Pripravnik
21. sep 2011
125
0
16
Torej sem brez nakupom igralne konzole. Do sedaj nikoli nisem imel nobene, tako da sem čisto nov na tem področju. Zanima me kaj mislite da se bolj splača kupiti. Xbox 360 za 180€ nov že odklenjen (stingray verzija), če sem prav razumel nima nič notranjega pomnilnika, ampak se vse igrce naloži na zunanji disk. Ali pa novi Xbox one, za katerega nažalost še ni odklepa in bo pač igrice treba kupovati nekaj časa ?
Bi že vzel xbox 360, ker je tako ugodna ponudba, pa me skrbi kaj bo recimo æez eno leto, ali bodo še prihajale igrice za staro konzolo ali ne.
Hvala že vnaprej za odgovore.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Microsoft pravi da bo podpiral X360 do leta 2016, kar pa še ne pomeni da bo dobil vse nove igre ki jih bo dobil X1. Če se boš odločil za novo generacijo konzole, pa mislim da je PS4 tokrat boljša izbira kot X1.
 

Punisher7543

Pripravnik
21. sep 2011
125
0
16
Sedaj sem pa res v dilemi. Okej Xbox one sem odstranil, če že potem PS4 (sem danes malo gledal specifikacije obeh novih konzol in ima playstation dosti boljše), edino kontroler se mi zdi od Xboxa boljši. Uglavnem hvala za odgovora
smile-1.gif
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.835
2.088
113
Verjetno to je stvar financ vs nujnosti vs preživet čas s konzolo. JAz jo vžgem itak 1x na mesec in za to malo ne bi dajal 400€, uporabljam pa itak samo kinect, tako da mi je bila odločitev jasna. Tudi zdaj bi vzel isto xbox360, XB1 in PS4 pa sta mi vsekakor predraga za mojo rabo.
 

VERTOM

Pripravnik
29. okt 2010
122
0
16
a za online špilat je dost da mas v bajti wifi al moram pol met x live?
Hvala za sliko
 

VERTOM

Pripravnik
29. okt 2010
122
0
16
pol če ne plačam naročnine na live pol tudi obline ne morem špilat :D pol se bl splača jtag vzet :D
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Ja itak, JTAG je zakon, lepo na ext. disk ali usb ključek vržeš špil pa je.
 

VERTOM

Pripravnik
29. okt 2010
122
0
16
pa še nekaj....pol se bl splaača unga vzet od 4gb pa si pol kupim se kak zunanj disk za kakih 500gb prek mimovrste ?
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Mislim da znaš imeti z določenimi igrami probleme, ker morajo biti inštalirane na internem disku. Vzami raje 250gb.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Imel bi eno vprašanje. Lansko leto sem naredi odklep boxa 360 slim na iXtreme LT+v3.0. Od takrat naprej nisem posodobil dashboarda.
Sedaj bom napravo prodal in me zanima, kako je s posodobitvijo na najnovejšega. Je kak problem.
Na tem področju sem res čisto mrzel. Se vidi tudi po uporabi samega boxa.
smile-1.gif


Aja zanima me tudi, če je mogoče izklopiti konstantno teženje za update iger. A se posodobitve lahko naložijo tudi pri odklenjeni napravi.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Citat:
Uporabnik Schime pravi:
Imel bi eno vprašanje. Lansko leto sem naredi odklep boxa 360 slim na iXtreme LT+v3.0. Od takrat naprej nisem posodobil dashboarda.
Sedaj bom napravo prodal in me zanima, kako je s posodobitvijo na najnovejšega. Je kak problem.
Na tem področju sem res čisto mrzel. Se vidi tudi po uporabi samega boxa.
smile-1.gif




Aja zanima me tudi, če je mogoče izklopiti konstantno teženje za update iger. A se posodobitve lahko naložijo tudi pri odklenjeni napravi.

zadnja posodobitev dashboarda 2.0.16747 je bila nekje v začetku maja...posodobitev je varna in ni nobenih težav z igranjem preko Live-a in igranjem iger iz travnikov...kolikor vem ni možno izklopiti posodobitev pri igrah...zaenkrat vsaj jaz nisem imel težav pri nobenih posodobitvah...imam nameščen odklep iXtreme 3.0 .... (:)