XBOX 360

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Zdravo!
Katero verzijo odklepi imaš?...poskusi omenjene igre igrati brez da jih kopiraš na disk...možnost je, da niso kopirani z Ihas DVD pogonom tudi takrat lahko nastopi podobna težava sploh pri nekaterih igrah...zbriši omenjene igrice iz diska in poskusi igrati direktno iz DVDja... (:)

LP B.
 
Nazadnje urejeno:

Hunter

Pripravnik
6. dec 2007
55
0
6
Koroška
Zdravo,
sem poskusil po tvojih navodilih, toda ne deluje. Sem pa včeraj naročil par iger, ki so zapečene z iHas Burner-jem, da vidim kaj bo.

LP
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Citat:
Uporabnik blackberry pravi:
Citat:
Uporabnik NeMeBasat pravi:
Citat:
Uporabnik blackberry pravi:
Sorodnik bi rad odklenil xbox 360, kam ga odpeljati v Lj?

Jtag je verjetno to kar rabi?

Cena, upam da nizka

Black

Iz svojih izkušenj priporočam Goblin (:)

59€...

Ali se samo meni zdi drago?

Black

Hehehe..potem pa poguglaj pa mogoče najdeš kaj ceneje...jaz imam iXtreme 3.0...vse nadgradnje sem vključno z nakupom opravil pri njih...dobil obsežna navodila...nonstop podpora...kaj češ lepšega...to so moje izkušnje...na vsakemu pa je, da se odloči sam...kolikor vem odklepajo še konzole playbiz, konzolec...poguglaj..veliko sreče...naj zmaga najcenejši ((:)

LP B.
 
Nazadnje urejeno:

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Če imaš ISO datoteko igre, jo z iso2god konvertiraš v xbox format in nato preko ftp-ja preneseš na xbox-ov disk.
 

Hunter

Pripravnik
6. dec 2007
55
0
6
Koroška
Samo za info: kupil sem 4 igre, zapečene z iHas Burner-jem in VSE delujejo brezhibno (na prejšni strani sem jamral, da mi veliko "zapečenih" iger ne deluje in sem mislil, da je problem v konzoli...).
lp
 

blackberry

Pripravnik
29. jul 2008
409
0
16
Jtag ali drugi odklep?

Se mi ne da preveč hecat s zipanjem, krekanjem, konvertiranjem, itd...

Na ebay uk so spodobne igre 5-10€ s poštnino vred...

Ali se sploh izplača jtagat?

Black
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Citat:
Uporabnik blackberry pravi:
Jtag ali drugi odklep?

Se mi ne da preveč hecat s zipanjem, krekanjem, konvertiranjem, itd...

Na ebay uk so spodobne igre 5-10€ s poštnino vred...

Ali se sploh izplača jtagat?

Black

Vsak bo svojega konja Hvalil...sam ima iXtreme...bom pa verjetno v kratkem (ko naberem peneze) preklopil verjetno na Xbox 360 Slim DemoN + CoolRunner JTAG v3... kaj lahko igraš s katerim odklepom ... (:)


LP B.
 

blackberry

Pripravnik
29. jul 2008
409
0
16
Ali so postopki konvertanja težki pri jtagu ali ixtremu?

Odklenil bom mlajšemu sorodniku, potem pa mu bom moral še kakšno igro na mesec posneti in usposobiti...

Hvala fantje

Black
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Pri iXtreme, daš samo DVD v enoto...zato, da ne bi trpel sam pogon instaliraš na disk in igraš...kako to narediš z Jtag imaš nekaj postov navzgor navodila... ((:)


LP B.
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Prej sem imel ixtreme, sedaj jtag in ni primerjave. Veliko bolj sem zadovoljen z jtag-om, ker ni potrebno več kupovati DVD-jev, več prilagodljivosti sistema,igra pa je tudi hitro gor, še posebej če so igre že pripravljene za jtag. Seveda pa se igralec z jtagom za vedno poslovi od xbox live-a.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
To je samo Slovenija, kjer je odstotek piratsva nenormalno visok....eden višjih v Evropi.

Kupiš rabljeno igro na ebayu, uk straneh za X €, jo preigraš in prodaš naprej za X € -1 do X € - 2....res si na izgubi...pa vsi popravki in dodatki z neta, brez bojazni bana.....

Konzolo tudi lažji prodaš originalno naprej kot skrekano.

Ne rečem, originali so predragi.......samo rabljene so ugodno no.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
in seveda nič ne dela tak kot bi moglo
wink-1.gif
in potrebuješ še par ur ali dni surfanja po netu itd. Pa še potem ne dela. Dobra naložba? Mislim da ne.