XBOX 360

simon86

Zelenc'
26. okt 2012
7
0
1
Igro dam v iso2god in preklopim u xbox...pretvori mi sam za upload mi napise d ne morem
stupid-1.gif

al narobe vpišem ip al kej..booo
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Si nastavil porte, kot ti piše ? Pa med nalaganjem igre moraš imeti na konzoli vklopljen XeX.
 

CantStopMe

Zelenc'
29. okt 2012
2
0
1
Pozdravljeni.... Rabim Eno Nujno Pomoc........
Pred Kratkim Sem Kupil XBOX360 SLIM z JTAG Mene Zanima Ali Je Mozno XBOX Zakodirat Da Bi Dal Vn JTAG IN Da Bi Lahko Igral MULTIPLAYER IGRICE :D HVALEZEN SEM NA VASE USE ODGOVORE

PEACE
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Uf. Ta je pa dobra. Si prvi, ki to sprasuje. Zakaj si kupil ta xbox, ce mislis igrati online? Jaz bi na tvojem mestu tega prodal in kupil drugega (novega). Jtag je baje nek mehanski dodatek konzoli. Odstranit se ga verjetno da. Tu je se vprasanje ali je konzola ze oznacena za ban na microserverjih? (V kolikor so bile igrane igre online pred uradno prodajo, .....). Lp
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.407
973
113
Obišči stran
Problem

Očitno imam naštimano regijo live računa na UK. Zato ne morem downloadat igrice Dance central 2, ker javlja, da ta koda ni veljavna za to regijo. Xbox je kupljen preko amazona DE.

Kaj naredit???
 
Nazadnje urejeno:

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
xbox bi moral malo udejtat in vidim da je še zmeraj aktualen iXtreme LT+V3.0. A kdo ve kdaj pride kaj novega?
 

Bastard

Fizikalc
21. feb 2008
1.636
0
36
27.03 novi dash 16805 zaklenil bo vse pogone, ter 18.05 dash 17007 igranje samo originalov preko xbox live
 

simon86

Zelenc'
26. okt 2012
7
0
1
zdravo

mene zanima kako dam prek usbja dlc na xbox 360....nek sm poskusu sam mi napise "no matching title in data base"
a mi lahko kdo razlozi kako naj bi naredil da mi dela....tnx in lp
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Citat:
Uporabnik simon86 pravi:
zdravo

mene zanima kako dam prek usbja dlc na xbox 360....nek sm poskusu sam mi napise "no matching title in data base"
a mi lahko kdo razlozi kako naj bi naredil da mi dela....tnx in lp

Za začetek moraš imeti na konzoli JTAG...poskusi si pomagati s tem (:)
 
Nazadnje urejeno:

lmorgh

Zelenc'
19. jan 2011
20
0
1
Zdravo. Sem nov v tehle xbox vodah in imam nekaj problemov...

Konzola je jtagana.

Snel sem si Mass Effect 3, ki je na dveh DVDjih. Če .iso obdelam v Xbox Image Browser in preko FTPja naložim na HDD mi prvi DVD dela brez problema, ko pa zahteva menjavo DVDja, drugega dvdja ne najde. Naredil sem mapo ME v njej pa mapo Disc 1 in Disc 2. Kako bi moral narediti, da najde drugi DVD?

Če isto igro obdelam z Iso2God in uploadam preko ftpja v mapo Content/000000000 mi je pa ne najde (če prav razumem bi se morala pojaviti v Libraryu, pa se ne.)

hvala za pomoč
 

blackberry

Pripravnik
29. jul 2008
409
0
16
Sorodnik bi rad odklenil xbox 360, kam ga odpeljati v Lj?

Jtag je verjetno to kar rabi?

Cena, upam da nizka

Black
 

Hunter

Pripravnik
6. dec 2007
55
0
6
Koroška
Zdravo.
Kupil sem rabljeno konzolo Xbox 360 slim, odklenjeno. Priloženih je bilo par originalnih ter nekaj "zapečenih" iger. Sam sem posebej (preko oglasa) naročil par neoriginalnih DVD-jev in od 6 iger lahko igramo samo eno ( PRO EVOLUTION SOCCER 2014).
Zanimivo je, da lahko npr. igri FIFA14 in FAR CRY 3 kopiram na trdi disk, ko pa želim igro zagnati, napiše: This disc is not supported...

Pozna kdo rešitev?

Hvala za kakršenkoli nasvet.