X5

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
tukaj bi lahko nadaljevali debato, koliko je kdo pripravljen dat na mesec za x5, da lahko rečeš da si ga lahko privošči. 5% od dohodkov, 50, 60, vso podedovano premoženje,... če si htel izpast pameten, ti žal ni ratalo.
Kaj pa je narobe s tem če se je pohvalil? Je to taki smrtni greh, ali te enostavno zelo boli?

ce niti neve a ima dost al ne, pol zal ni bogat. kar me sploh nebi motilo, ce se nebi hotel pohvalit da je bogat. :D

sicer si pa, podobno kot on, zgresil bistvo..v nadaljne debate se nemislm spuscat.
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
saj on ni premožen, bogat.....samo njegov foter je....
antonio.....bogat človek ne gleda na avto.....in ja 3/4 gradbenikov je ''bogatih''......vsaj tiste ki jaz poznam....
zame pomeni biti bogat to, da daš lahko svoji familiji vsakemu svojo streho nad glavo, ima vsak svoje vozilce, privošči si 3X na leto potovanje, ima barčico v marini, živi brez posebnih odrekanj..mu crkne tv, gre še isti dan v štacuno in ga kupi........prost je ponavadi v nedeljo, soboto popoldne.....3/4 privatnikov v gradbeništvu je takih....tukaj mislim na d.o.o...ne pa sp...čeprav tudi s.p. - jem ne gre slabo...

aja moj foter je gradbenik
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Pojma nimam
smile-1.gif


Sicer pa je ze tak car, da si lahko kupi miljon folka pod sabo on pa glumi gljivo
smile-1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Lahko dam primer iz mojga bloka. En zdravnik ma penthouse, bemfa 5, žena vozi bemfa 1 in je očitno da majo dost pod palcem. Gospod je prijazen in ni prav nič vzvišen zarad tega, ker ma kaj več dnarja kot drugi. Pol je pa en pajac, ki voz enga bemfa 3 in mam tak občutk, da bo vsak čas poču. Že v liftu nikol ne pozdrav, gleda te kot, da si podn od podna (čeprav te sploh ne pozna in mu nisi nč naredu), parkira vedno na najbolj nemogočih mestih, samo da bi opazl njegov avtoček... Slednji mi gre na kur.ac, ker je [censored] in ne zarad tega, ker ma bemfa.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ponavadi so to kakšni naduvani æapci, ki so jezni na cel svet, ker so zdaj zakreditirani za 10 let, in pumpaj svoj ego, da kažejo avto. Pa se zidat jim bo treba 40 let:D
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Ah že če maš bemfnla si dokaz za to da nimaš keša...v smislu da se delaš da si bogataš!!!! To je dejstvo da so taki k se duvajo neki z BMW-ji navadni papki k misljo da so kupl avto višjega ranga...dejstvo je da ta folk ne ve da nimajo za en hud avto!

Da maš tak avto da lahk enkrat rečeš da maš stroj z značko, vrhunsko tehniko in z lepoto to je pol nekaj iz eksluzive, kar BMW ziher ni, torej Bentley, Bugatti, RR, Maybach, Ferrari, Lamborghini, Porsche in navsezadnje znamka kjer imaš pokrite vse razrede in vse želje ---> Mercedes-Benz....komur to ni dovolj poseže še po /////AMG



P.S. - Naj me ta glupi Crashandburnt še mal BAN-a itak druge funkcije nima ta bedak od moderatorja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Nazadnje uredil moderator:

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
A zdaj misliš ti da ker se vozim z BMW - je nimam keša?
bonk.gif
Pa ti si bedak! Pa si kdaj primerjal relacijo avto - cena strošek med tvojimi AMG - ji ferrariji RR, če bi bi vedel koliko so stroški enega ali drugega in nebi kvasil neumnosti! Tvoj pogled ne seže delj od AMG - ja! Pa samo v informacijo po lanski reviji manager je moj sosed med 100 najbogatejšimi ljudmi (ne bom na katerem metu je) vozi se z BMW - jem žena se je do nedavnega vozila s cliotom no zdaj ima škodo karavan! S tem sem ti hotel samo povedat da ljudje vlagajo predvsem drugam ne v tvoja luksuzna vozila, ki si jih naštel ( pa bi si lahko privoščil vse ki si jih naštel )
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
ja ja kr izgovarji se!!! pa spet nalagaš....ti in tvoj BMW in ta tvoj kao bogati sosed! Glej BMW-ja ti nebo uspelo uvrstiti med prestižna vozila in pika!!!

Nimaš kej, BMW nikoli ni bil in nikoli nebo to kar ja AMG ali pa Aston Martin, RR, Bentley, Ferrari, Lambo, Porsche, Maybach...itd!!!

BMW bo spadal vedno tja kjer je Audi, VW, Honda, Renault, itd,....torej ima samo nekatere drage modele....je del Premium razreda to je pa vse.....

Si dojel?
 
Nazadnje uredil moderator:

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
To je zadnja replika na tebe ker si spet šel iz debate o x5! Soseda sem omenil zato da vidiš kam se vlaga denar! BMW je bil vedno sinonim za kvaliteto ti pa si ko "fijakerski konj" ki vidi samo AMG- ja pa si cel razrajcan!
Res pa je tu se pa moram s tabo strinjat da BMW - ja meni ne bo uspelo uvrstiti med prestižna vozila ampak a veš zakaj? Ker ga niti ne rabim BMW je že ve tem krogu samo ti se edini ko se še s tem ni sprijaznil!
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:


BMW bo spadal vedno tja kjer je Audi, VW, Honda, Renault, itd,....torej ima samo nekatere drage modele....je del Premium razreda to je pa vse.....

Si dojel?

Swift, sej je lepo in (po tvoje) prav, da hvališ AMG in da še malo (resnično, ampak res resnično upam, da malo tudi provociraš), ampak s tole izjavo, si ga pa tooooooooooooolk pihnu, da sedaj pa resno dvomim v teorijo evolucije in kroženja zemlje okoli sonca.

Swifty, lepo te prosim, da vseeno malo prej razmisliš predno blekneš, ker v nasprotnem bo tudi vse tvoje govoričenje o AMG popolnoma izgubilo vsak smisel (če ga že ni).
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik Swifthead pravi:
ja ja kr izgovarji se!!! pa spet nalagaš....ti in tvoj BMW in ta tvoj kao bogati sosed! Glej BMW-ja ti nebo uspelo uvrstiti med prestižna vozila in pika!!!

Nimaš kej, BMW nikoli ni bil in nikoli nebo to kar ja AMG ali pa Aston Martin, RR, Bentley, Ferrari, Lambo, Porsche, Maybach...itd!!!

BMW bo spadal vedno tja kjer je Audi, VW, Honda, Renault, itd,....torej ima samo nekatere drage modele....je del Premium razreda to je pa vse.....

Si dojel?

Mercedes spada med Porsche, Lambo, AM, Bentley ? Kaj ti se hecaš ? S svojimi A klasami ponujajo cenejše avte kot je Golf in ti praviš da je Mercedes prestižna znamka ?

Za mene niti BMW, niti MErcedes, niti Audi niso nobena prestižna znamka. Še Porsche več ni prestižna znamka, z njihovimi 20 000 EUR vrednimi Boxsterji 986 oziroma z novimi 987 / Caymani ki so za 50 000 EUR. Tolko košta dobro opremljen BMW 3.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ti Swifthead si tak imbecil, ki ga res poredko srečaš. Banajte to pojavo, samo da ne piše oslarij in kvari teme.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.