X5

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
OK, to je pač tvoj pogled in basta! Če si pa tak telembus, da si kot praviš, lahko privoščiš marsikaj, pa zaradi principa furaš slabše, je pa povsem tvoj problem.
A si ti prepričan, da vozim slabše?
To je tvoj problem, če neveš kaj je boljše.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
OK, to je pač tvoj pogled in basta! Če si pa tak telembus, da si kot praviš, lahko privoščiš marsikaj, pa zaradi principa furaš slabše, je pa povsem tvoj problem.
A si ti prepričan, da vozim slabše?
To je tvoj problem, če neveš kaj je boljše.

Dej, dej, se ne obremenjujem s takimi traparijami. Vozi ti kar češ. Kaj sploh komentiram.
bonk.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
lol, poglej se kr ven si padel, človeček mali .
evil.gif


pa civica vozim, tako da stardec nazaj uzem
hysterical-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
v bistvu je to nalozba, ker cena raste.. sej nimam gor alu vinga pa športnega filtra
smile-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ampak res....
Tud jaz sem imel nekoč tak "tržen" avto, kakršne so kupovali kljukci zaljubljeni v točno določeno avtomobilsko znamko. Za njih je bil to avto sanj, vse ostalo pa za njih ni blo vredno nič. Tipični taki kljukci so danes BMW-jaši ali pa VW-ji, CIVIC-aši itd...
Ko sem jaz prodajal ta superduper "tržni" avto ga je kupec bolj hvalil kot jaz, ki sem mu ga prodajal.
Takim bučmanom je luštno prodajat.
 

mimmy

Pripravnik
6. avg 2007
520
2
16
z glavo med oblaki
ksz...

Nič nimam proti X5 in podobnim zverinam, ampak naj se jih njihovi lastniki vsaj naučijo voziti in parkirati
jezen.gif

No ja, verjetno pa vozijo tako počasi samo zato, da jih čimveč ljudi opazi
bonk.gif
to, da se jim zraven še smejijo, pa očitno ni več tako pomembno...

Zadnjič sem namreč prehitela enega, potem ko sem po par kilometrih že skoraj volan zgrizla (nasprotni promet; tip je vozil z 200-metrsko varnostno razdaljo, na ravnini s sicer dovoljenimi 90 km/h z dobrimi 60 km/h). Vse je bilo poplačano z zgroženim pogledom voznika, kako si ena baba v karjoli upa prehitevati NJEGA
cheer.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.671
1.587
113
isto se je meni zgodilo prejšnji tedn. vozim za srebrnim x5, gume 465, da so se skoraj stikale v sredini, ms tablice. tip ga kruza po levi, desno fraj, jaz mimo potegnem po desni...opa piki, frajer takoj po gasu in ultra zajebana poza za volanom. na semaforju sem mu pokazal lepo gesto:
smirk-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
> gume 465
hysterical-1.gif


Ma kaj, nabaviš Infiniti SUVa pa ni nobenmu nč jasn, sploh redkokdo ve kaj je to zaena znamka. Dizel mašine za1krat nima, tako da za cvičkarje še ni, brazilcem ni všeč, na gradbiščih in na Rakovi ne zgleda kul, tako da je to ubervoz za vse antižešæe.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Sej parkirat ne zna marsikdo, ne samo tisti z X5, raja pa seveda opazi predvsem takega. Prvic, ker gre za nevoscljivost, druga grupa pa jih opazi, ker jim je skoda avtomobila za taksno parkiranje. Samo ob vikendih zvecer se malo zapeljite po LJ, po dnu kongresca, v okolici parlamenta. Se posebej na prvi ulicici folk pusca avte tako da komaj prides mimo, vidis vse, od luksuza do starih gar. Sem vcasih vozil yugico pa ga nikol nisem upal tako pustit, mi ga je bilo skoda, ne glede na to kako smesno se slisi. Enako sedaj in enako bo z naslednjim.
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
u glavnem nimaš blage veze. Zdaj ker ti poznaš 3 šalabajzere, se z takimi avti vozijo sami zidarji? Pa lahko ti in tebi podobni še bolj na neposreden način pokažete kak hudo fauš ste in da bi se najraje požrli od faušije in zato podajate take izjave?
Res je, vozijo take avte tudi zidarji in malarji in taki ki si jih v bistvu ne morejo privoščit. Še več pa je takih, ki si lahko prvioščijo 10 takih brez problema, pa si jih ne, ker so radi neopaženi.
Zdaj pa za tebe, diablota, antonia in podobne bedake še ena kost za glodat: moj stari ma gradbeno firmo, po alter, oz. kar slovenski zapovedi, krade itak da glava peče, zakreditiran do amena, vozi zerie 5, razmišlja o x5. požerite se
hysterical-1.gif

jst sm samo uprasu, ce se je hotu mal pohvalt. namrec nubenga tu gor ne zanima kaj si lahko privosci njegov fotr in kaj dela, nubenmu ta informacija ne koristi. on pa kljub temu veselo razlaga.
kot je diablo povedal, nisi razumel povedanega...
smile-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Zanimivo bi bilo vedeti, za koliko so se avtomobili podražali v tem času ... Recimo mi smo dali za A4 leta 99 prb. 45k mark, danes bi prišel slabih 40k evrov. To je pa že razlika. Poleg tega je bil v zadnjih letih ogromen porast avtomobilov, ljudje vejo, da se novih več ne splača kupovati in imajo več rabljenih.
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Zanimivo bi bilo vedeti, za koliko so se avtomobili podražali v tem času ... Recimo mi smo dali za A4 leta 99 prb. 45k mark, danes bi prišel slabih 40k evrov. To je pa že razlika. Poleg tega je bil v zadnjih letih ogromen porast avtomobilov, ljudje vejo, da se novih več ne splača kupovati in imajo več rabljenih.

A to si se zdej mal z Audijem pohvalil
hysterical-1.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Zanimivo bi bilo vedeti, za koliko so se avtomobili podražali v tem času ... Recimo mi smo dali za A4 leta 99 prb. 45k mark, danes bi prišel slabih 40k evrov. To je pa že razlika. Poleg tega je bil v zadnjih letih ogromen porast avtomobilov, ljudje vejo, da se novih več ne splača kupovati in imajo več rabljenih.

Kakšne so bile takrat plače in koliko denarja je "pojedla" inflacija?
confused-1.gif


Tako kot smo navajeni pri tebi, zelo na ozko gledaš na zadeve.
rolleyes-1.gif


SIcer pa se vidi kaj dela foušija pri nas. Velika večina ljudi, ki tukaj kritizira X5, ter njihove lastnike, ne pozna ne avta, se nikoli ni peljala z njim, še manj pa pozna stranke, ki kupujejo avtomobile.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.