X5

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Ja prav, jaz sem fouš (kaj mi moreš) ampak to ne spremeni dejstva kakšni štumfarji vozjo X5.
Tako je, pa nič drugač.

Samo [censored] meče vse ljudi v isti koš . Raje kot da tu pišeš gluposti raje malo poglej kaj ponuja kateri dom opokojencev. Če si ti nesposoben zasluzit denar to še ne pomeni da so vsi vozniki prestižnih avtov to kar ti tu pišeš. In ljudje ki voizjo avtomobile takega ranga ne zgubljajo čas za pisanje po alterju kot ti ker čas porabijo bolj produktivno in donosno.

In še avtomobili so drobiž napram ostalemu. Kupi si hišo na dobri lokaciji pa boš dal za 10 X5k, kaj to so tudi vse po tvoje imenovani "štumfarji?"
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Takrat so bili vsaj po besedah, ki jih jaz slišim od starejših, zlati časi in so služili denarje, da glava peče. Danes pač ni tako.

Sicer pa je pri teh naših stereotipih polno enih paradoksov ...

Dejstvo1: V Sloveniji lahko vidimo veliko dobrih avtomobilov.
Dejstvo2: V Sloveniji je veliko obubožanega prebivalstva.
Dejstvo3: V Sloveniji je po statistiki ogromno ljudi zakreditiranih.
Dejstvo4: Vsak od nas pozna kakšnega milijonarja v €€.
Dejstvo5: V Sloveniji je sama faušija in stvari, ki bi po logiki morale štimati, označujemo kot stereotipne.

bonk.gif
Red line, please.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik kavboj pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Villa za 300€? Ville se začnejo pri 600k€, po mojem mnenju...

Govorim o hišah ki so se zgradile v zadnjih 2 letih, ne pa pred 20timi ko je lahko gradil vsak avtomehanik
z brezposelno ženo in 3mi froci...

Bogu za leđima, kjer je zemla zastonj maš lahko tud za 300k€ hudo vilo. Vsaj za moje predstave.

Kar se pa dragih avtov tiče na naših cestah. Očitno se naš standard pospešeno dviguje na nivo evropskega (tako kot cene). Veliko je pa dobrih avtov tud zarad ugodnih lizingov in si lahko marsikdo privošči x5 za 500€ na mesec.

Za 500EUR mesečno si je kolega privoščil A3 S-line.... Jaz imam pa za njegove 3 obroke vrednega Mondea... Vsakmu svoje pač ane
wink-1.gif


Bi pa imel tudi jaz mogoče kaj novejšega, varnejšega, ampak nočem si nakopat še več mesečnih stroškov....
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Večkrat se v tej temi govori o kreditih, torej če imaš kredit si lahko kupiš tak avto? Sam nekaj je potrebno še vedeti tudi lizing je treba plačevati če ne je avto papa! Sam sem se zanimal za enega bavarca skoraj čisto nov (ni bil x5) pri 10.000 ojrh pologa je bilo 72 obrokov po 656 ojrov! Avto bi v teh letih preplačal natančno za 10.00 evrov pologa! X5 je še dražji očitno lahko ljudje plačujejo take lizinge ker je res da je teh avtov postalo ogromno na cesti!
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
LOL kolk sem se nasmjeal, in ja destvo je to kar sem napisal, in to boli, v nemciji ti ze aktulano 5ko v hrbet vrzejo poleg pralnega praha, zakaj mislis da jih je tolk na cesti..

Uuuu, to je pa še ceneje kot BMW prek Amway piramide k dobiš 30% skonta na avto.... Sam uni top Amwayevci se furajo z Mecam, k so tak bolj žešæi
aplauz.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
LOL kolk sem se nasmjeal, in ja destvo je to kar sem napisal, in to boli, v nemciji ti ze aktulano 5ko v hrbet vrzejo poleg pralnega praha, zakaj mislis da jih je tolk na cesti..

Uuuu, to je pa še ceneje kot BMW prek Amway piramide k dobiš 30% skonta na avto.... Sam uni top Amwayevci se furajo z Mecam, k so tak bolj žešæi
aplauz.gif

Sama nabijanja "poznavalcev".
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Nisem se pohvalil, sem pač povedal realno stanje kot je z upanjem, da bodo butci podobni tebi razumeli kje je štos vozit X5.

OFF: Kako kaj napredek pri nakupu Saaba? A si za feltno že zbral dovolj cvenkov?
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
moj foter ima tudi gradbeno.....ne fura x5, vzdržuje pa 5 domačih avtov in par bajt....in nekaj stanovanj.....vinograd pa vsi skupaj...reče da za rekreacijo...:D....
aja sedaj je v pisarni in sigurno ne čekira forumov....:p
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.671
1.587
113
ti prevedem tvoj stavek v jezik fausljivcev? Tvoj foter krade, utaja davke, goljufa, je stumfar, zakreditiran, take je treba zapret, prokleta banda. ti si pa vec ne drzni pohvalit!
10.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Tako je pač. Samo dokler se eni ne bodo skipali iz forumov in ne bodo pametovali vsepovprek tega dejstva ne bodo dojeli. Pa ne leti to na Steve-a.

X5 ti ne prileti kar tako, pa tudi utajat davkov ti ni potrebno za za kupit. Je pa potrebna spet pamet v glavi, kar pa je velika težava nekaterih.
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Nisem se pohvalil, sem pač povedal realno stanje kot je z upanjem, da bodo butci podobni tebi razumeli kje je štos vozit X5.

OFF: Kako kaj napredek pri nakupu Saaba? A si za feltno že zbral dovolj cvenkov?


jah zgledalo je kot da se hvalis. a ti ni ati nikol povedu da se o premozenju ne govori ukol?
confused-1.gif


pa ni potrebe po zaljenju. nikjer nism napisal da kdo krade itd. nevem niti od kje ti da nevem kaj je stos vozit x5? kje si to razbral?

in tole s saabom, kaj si stem hotu povedat? sm kje omenil da kupujem saaba? tudi ce bi, kaj ima to veze v tej temi? zakaj si me poizkusal uzaliti (ze tretjic) ces da nimam denarja? (zdaj zbiram denar za felicio)

pa se nekaj, nemisli si da sta ti in tvoj ocka nevem kako bogata, glede na to da nisi niti sigurn, ce bi blo za enga x5
crazy1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.671
1.587
113
tukaj bi lahko nadaljevali debato, koliko je kdo pripravljen dat na mesec za x5, da lahko rečeš da si ga lahko privošči. 5% od dohodkov, 50, 60, vso podedovano premoženje,... če si htel izpast pameten, ti žal ni ratalo.
Kaj pa je narobe s tem če se je pohvalil? Je to taki smrtni greh, ali te enostavno zelo boli?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Če si ti nesposoben zasluzit denar to še ne pomeni da so vsi vozniki prestižnih avtov to kar ti tu pišeš.
A pol kdor ne vozi X5 pomeni, da ne zna in ni sposoben zaslužit denarja?
Vidiš, s takimi izjavami se "okronajo" taki o čemer tukaj govorimo. Točno to potrjuješ!
Napihnjen ko cepelin, samovšečen, ošaben, važen, presran neumen itd....
Vidiš, da imamo prav vsi tisti, ki pravimo kdo to vozi!
Če bi rekel, da to vozi nekdo, ki mu je tak avto pač všeč, uredu....napisal pa si prav to, kar smo hoteli da napišeš, češ jaz imam denar ostali ste pa fouš... Take avte po večini ne kupuje nihče zato, ker bi bil ta avto tako dober ali celo lep, take avte se kupuje samo zato ker so dragi. In kupujejo jih točno taki, ki hočejo povedat, hej jaz sem bogat in đek, ostali pa ste navadne smeti.
In točno zaradi takih presranih važičev jaz ne maram teh avtov in me je sram, če samo stopim zraven takega avta, saj nočem, da bi kdo po ne sreči mislil, da se bom jaz slučajno vsedel vanj in da imam jaz to, za vas, superduper precenjeno "dostignuče". Za tiste, ki se na avto vsaj malo spoznajo, pa tak avto itak ni prav nič posebnega. Je le znanitelj, da to vozi nekdo, ki ima debelo denarnico (pogojno) in definitivno puhlo lobanjo.

Citat:
Raje kot da tu pišeš gluposti raje malo poglej kaj ponuja kateri dom opokojencev.
Ta citat pa itak samo še enkrat potrjuje, da odgovarjam takemu o čemer je govora in to je (dodaj sam) be....
 
Nazadnje urejeno:

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Če si ti nesposoben zasluzit denar to še ne pomeni da so vsi vozniki prestižnih avtov to kar ti tu pišeš.
A pol kdor ne vozi X5 pomeni, da ne zna in ni sposoben zaslužit denarja?
Vidiš, s takimi izjavami se "okronajo" taki o čemer tukaj govorimo. Točno to potrjuješ!
Napihnjen ko cepelin, samovšečen, ošaben, važen, presran neumen itd....
Vidiš, da imamo prav vsi tisti, ki pravimo kdo to vozi!
Če bi rekel, da to vozi nekdo, ki mu je tak avto pač všeč, uredu....napisal pa si prav to, kar smo hoteli da napišeš, češ jaz imam denar ostali ste pa fouš... Take avte po večini ne kupuje nihče zato, ker bi bil ta avto tako dober ali celo lep, take avte se kupuje samo zato ker so dragi. In kupujejo jih točno taki, ki hočejo povedat, hej jaz sem bogat in đek, ostali pa ste navadne smeti.
In točno zaradi takih presranih važičev jaz ne maram teh avtov in me je sram, če samo stopim zraven takega avta, saj nočem, da bi kdo po ne sreči mislil, da se bom jaz slučajno vsedel vanj in da imam jaz to, za vas, superduper precenjeno "dostignuče". Za tiste, ki se na avto vsaj malo spoznajo, pa tak avto itak ni prav nič posebnega. Je le znanitelj, da to vozi nekdo, ki ima debelo denarnico (pogojno) in definitivno puhlo lobanjo.

Citat:
Raje kot da tu pišeš gluposti raje malo poglej kaj ponuja kateri dom opokojencev.
Ta citat pa itak samo še enkrat potrjuje, da odgovarjam takemu o čemer je govora in to je (dodaj sam) be....

Neboš ti tu govoro da nekdo ki vozi BMWja visjega razreda je budalo , preserator itd. Kdor se hoče preseravat si kupi če ze Gallardo ali nekaj takega, ki stane malo več kot X5 (govorim seveda o dobri opremi z dobrim motorjem). Pa ne mi govorit da sem jaz preserator in nevem kaj vse, pogrejejo me izjave da eni mečejo vse v isti koš in da sploh se razpravlja o drugih ljudeh. Kaj tebe briga kaj mam jaz, kaj ima moj sosed , kaj ima tvoj sosed in tako dalje. Raje namesto da se brigaš kaj delajo vozniki X5, raje malo se zamisli nad sabo in tudi več pozornosti nameni da ne voziš v napačno smer po avtocesti v tem času ko razmisljaš kdo si kupi BMW, kot je značilno za tvojo generacijo. Mogoče pa se X5 kupi ravno zaradi varnosti, da ti kaki fosil ne pripelje frontalno na avtocesti v napačno smer.

Kaj praviš da naj BMW prodam in si kupim ... Octavio ? Potem bom postal pameten al kako ? Če pa kupim BMW pa sem še naprej budalo?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Neboš ti tu govoro da nekdo ki vozi BMWja visjega razreda je budalo , preserator itd.
Ne, to kar si ti napisal je tisti. To pa zato ker ostalim, ki tega avta nimajo, potem meče pod nos da so mu, kao, fouš, in da so mu fouš zato, ker si ga, kao, ne morejo privoščit in ne znajo zaslužit. Tipična nadutost in primitivizem.
In taki so po večini vozniki teh avtov o katerih zdaj debatiramo. Žal...
Čisto sam dokazuješ da imamo prav. Samo beri za sabo pa boš vidu, da te sploh ni bilo težko odkrit!
Cepelinpress
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.