Windows Phone 10

PrePro

Pripravnik
1. nov 2007
414
0
16
Če ti je res pomemben le fotoaparat, da si še vedno na WP, ti tudi jaz predlagam sony z3c (priporočam pa ne, ker so z Lolipopom uničilli GPS). Imam ga sam. Fotoaparat je pripravljen za slikanje v 2 sekundah - direkt iz zaklenjegega telefona in to z eno tipko.
Cene pa: idealo
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Uničili GPS
sprasujem se.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem pogledal, tega ima kolega, tako da poznam. Fotke niso slabe.

Se pa strinjal, androidu z lolipop ni ratalo, jaz sem moral nexus downgrejdat, na moto g je jedva prebavljiv...
 

PrePro

Pripravnik
1. nov 2007
414
0
16
Ja, na sony z3c dela GPS le še če je vklopljen tudi mobilni prenos podatkov. Tečno, če si v tujini.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

neuporabno, res pa je, da se gps malo nuca na telefonu
 

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
Citat:
Uporabnik PrePro pravi:
Ja, na sony z3c dela GPS le še če je vklopljen tudi mobilni prenos podatkov. Tečno, če si v tujini.
Jaz v svoji trenutno niti simke nimam in dela gps čisto normalno
 

PrePro

Pripravnik
1. nov 2007
414
0
16
Nazadnje urejeno:

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
Imam z3c z lollipop (ko sem kupil sem direkt nadgradil iz kitkat).

 
Nazadnje urejeno:

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
Dela tudi brez wifi, enako kaže tudi v diagnostičnem menuju


Sicer pa bi se lahko preselili v pravo temo
tongue-1.gif
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik PrePro pravi:
Ja, na sony z3c dela GPS le še če je vklopljen tudi mobilni prenos podatkov. Tečno, če si v tujini.

Ampak pod settings/location/mode lahko izbiraš med high accuracy/battery saving/device only. A ta zadnja opcija "device only" ti ne ustreza ?
 

PrePro

Pripravnik
1. nov 2007
414
0
16
Citat:
Uporabnik srv pravi:
Citat:
Uporabnik PrePro pravi:
Ja, na sony z3c dela GPS le še če je vklopljen tudi mobilni prenos podatkov. Tečno, če si v tujini.

Ampak pod settings/location/mode lahko izbiraš med high accuracy/battery saving/device only. A ta zadnja opcija "device only" ti ne ustreza ?

Hvala. Tudi to sem probal.
Da ne bomo smetili tukaj, sem odprl novo temo.
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
Na hitro.. kaj je toliko bolje od 8.1, da bi se mi splacalo nadgradit na 10? Al naj raje pocakam na nove aparate z 10ko..

A lahko kdo odgovori na to vprašanje prosim.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.273
6.524
113
Novi browser, Edge, in novi office programi. Spremenjen je tudi UI, animacije, ipd.

Najboljše poguglat in si ogledat filmčke, ker je drugače čisto preveč za pisat
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Browser kot browser a ne
Novi office kot novi office...

Kaj novega torej prinaša OS razen šminkice
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.273
6.524
113
browser recimo po novem omogoča, da zalaufaš yutub, in potem greš kaj drugega počet, pa bo muzika še vedno špilala. Pa ustrem baje dela, ipd, testiral sicer nisem, ker pač tega ne uporabljam. Mi pa strani odpira/nalaga hitreje, kot prej.

office pa...je pač identičen kot na namiznem/tablet Windows 10, oz je t.i. "universal app" in je pač človek bolj navajen delat, če je povsod enak UI. Med drugim omogoča mail klient spell check, česar mislim da prej ni bilo.

ostali office appi, word, excel, powerpoint, so tudi identičnega videza na namiznem W10 in WP10, tako da spet...enaka uporabniška izkušnja.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Se pravi nič takega, da bi ljudje menjali platformo. Konkurenca vse to ima že dolgo časa.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Itak, pa kaj boš tudi z novim officem, saj še SMS komaj napišeš brez napak zaradi touchscreena.

Da bi office, razen za pregledovanje, resno uporabljal na telefonu pa... ne vem, naj mi nekdo pove
smile-1.gif