Web company register problem

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.715
113
Upam da mi bo tukaj kdo znal pomagati s sledečim problemom. Torej znanec ima s.p. in ker je malo starejši in rad klika po bedastih straneh na internetu je zasledil sledečo stran: http://www.webcompanyregister.com no, ker je tam videl da imajo nekakšen imenik vseh podjetij po državah je seveda nekako prišel do tega, da so mu poslali pogodbo kamor je vpisal svoje podatke zraven pa je bilo napisano da bo za to objavo plačeval cca. 700eur na mesec. Ker je bolj švoh v angleščini je zadevo ves navdušen podpisal v veri da je zadeva zastonj. No sedaj je že kako leto od tega, njegov URL je res objavljen na tej strani, enkrat na leto pa tudi dobi CD-ROM kjer so vsa podjetja navedena tudi na CDju. Sedaj so mu spet poslali obvestilo da so v novi ediciji spet objavili njegovo podjetje in da jim je sedaj dolžan že cca. 2k eur. Pisal jim je že mail v katerem je napisal da je šlo za nesporazum in da ne želi objave, vendar so mu odgovorili da enostranska prekinitev pogodbe ni mogoča
stupid-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
kot opozorilo:
lahko ste srečni izržebanec in tudi na dom dobite pogodbo z večino vaših podatkov.
tko je dobila znanka in po eni strani bla vesela kdo iz tujine jo je našu, ko sem zadevo samo na hitro prebal sem vidu da gre za zlo podobno situacijo kot je opisana zgoraj.
tko, da če imate kake znance z raznimi sp-ji in podobno pa ne znajo ravno dobro anglešk jim lahko mal namignete, da naj ne podpisujejo nekaj kar ne razumejo.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Ce imate znance, jim le namignite, da naj ne podpisujejo nicesar, cesar ne arzumejo, pika.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
To so nategi, katere obrtna zbornica že dobro pozna. Naj se obrne kar na zbornico.