WD SmartWare problem.

dnagrafik

Pripravnik
10. sep 2010
89
0
6
Okej problem je sledeč...

Danes kupil WD My Book Essential in si želim inštalirati software ki je priložen WD SmartWare in še predno se inštalira se že pojavi napis WD SmartWare has stopped working...
jezen.gif


Imam Windows-e 7 64 bitne in ne vem kaj bi bilo lahko narobe... Ne vem no če že oglašujejo da je Smart ta Smart Ware bi pričakoval da lahko vsaj inštaliraš program... Sem poizkusil ponovno inštalirati program tako da sem ga najprej odinštaliral resetiral računalnik... a še vedno isto. Sem šel poiskati na internet starejšo različico ki naj bi "delovala" pa isto sranje... Ne vem no mal sem razkurjen ker poleg tega sranja je manjkal tudi pretvornik pri adapterju za 220V ter še en blažilnik treslajev... Disk sem kupil preko neta (nov da ne bo pomote) ...

WD se mi je lepo zasral s tem
jezen.gif


Da se "hebeš" več kot 5 minut pri inštalaciji zunanjega diska je pomoje že preveč ! Da se pa več kot pol ure je pa to podn ...

Lp
 
Nazadnje urejeno:

dnagrafik

Pripravnik
10. sep 2010
89
0
6
Okej zdej mi je pa ratal , sam vseen da porabiš tolk časa da deluje... pa nepopolno pakiranje...

Aja če bo še koga zafrkavalo, updejtal sem NET framework s te strani KLIK
wink-1.gif
.

Lp
 

jgfd

Pripravnik
7. sep 2007
348
0
16
Po mojem mnenju dober, enostaven in free program za backup je Genie Timeline

zelo dobra alternativa problematičnemu WD Smartware, vbistvu nekaj takega kot je Time Machine na macu