WayteQ xTAB-7X (Android)

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tudi simobilova deluje normalno, za mobitel moram preverit pri drugem kolegu
wink-1.gif
 

mario1550max

Pripravnik
23. jun 2009
52
0
6
Na WayteQ xTAB-7X men delujeta obe kartici, testirano,, tušmobil in simobil , če ti ne deluje, pol daj na servis, tako je bilo pri men čisto NOVA tablica mi ni delal SIM, po pinu ni bilo signala, so mi v trh dneh zamenjali za novo.

lp Maks
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Popotnik in ostali ki si lastite to tablico in imate probleme z nosilcem po velikem iskanju sem našel nosilec, ki naj bi bil univerzalen in po moje odličen, da se ga predelati za na šipo ali fiksno. Sam sem ga naročil in ga dobim v ca. treh tednih.
nosilec.jpg
 
Nazadnje urejeno:

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Pozdravljeni
Imam problem...sem prvič vstavil sim kartico od simobila od kar imamm napravo in sem ugotovil ,da kličem lahko ,sms-am lahko ampak internet mi pa ne dela.Zdaj...ali sem toliko tup ,da ga ne znam zagnat ali pa je kaj narobe.Mogoče je kam za vnest kakšno nastavitev?
Hvala v naprej za odgovore.
 

mario1550max

Pripravnik
23. jun 2009
52
0
6
pozdravljeni,,....!

a kdo ve če bo slučajno v kratkem kakšen UPDATE na 4.4. tablice WayteQ xTAB-7X, če je kdo kaj zasledil, brskal sem povsod pa ne kaže kaj da bi bila....

lp Maks
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če ti tudi po vklopu podatkov ne bo delalo bo pa potrebno vnest APN od simobila.

Tudi po vklopu podatkov in novem zagonu ni bilo sprememb.

APN je kaj?
Kje ga dobim in kam vnesem. Preko wifija mi dela vse ok ,če je potrebno pobrat podatke z neta.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Jaz nimam SIM v tablici zato ti bolj podrobnih navodil kje najdeš APN nisem mogel posredovat.
Važno, da ti sedaj dela
wink-1.gif


Če pa imaš čas, pa lahko napišeš kako se pride do APN nastvaitev, če še bo kateri uporabnik slučajno imel podobno težavo kot ti.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Ok..še moj prispevek....tako je meni uspelo.
Najprej na SETTINGS...pa na wireless & networks kliknemo MORE...pa naprej na MOBILE NETWORKS...potem ACCESS POINT NAMES....potem se klikne v desnem zgornjem vogalu na tiste 3 pokončne pikice ,da se odpre meni in tam damo NEW APN in tam se vnese vse podatke.

Hvala popotniku.. .in vsem ki ste sodelovali.
 

feliche

Pripravnik
20. jan 2014
39
0
6
Ljubljana
Imam vprašanje glede xTAB-7X in iGo resolucije. Imam nameščeno verzijo iGo 9.6.29.404739 in Gjak_v2.2_AriNe-33 in me zanima ali imate tudi drugi uporabniki neke velike črke oziroma tekst tako, da ga pri določenih dvovrstičnih napisih odseka zgoraj in spodaj? Ali je problem v resoluciji?
 

feliche

Pripravnik
20. jan 2014
39
0
6
Ljubljana
Brez skina je pa OK. Ali obstaja katera verzija Gjak skina za 7x, ki ne bi rezala dvovrstični napisov? Skin je zanimiv zaradi dodatnih nastavitev.