VW Tiguan

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
mi mamo 2.0 benza 2wd in BC po 5500km kaže 7.6.

Lahko prosim že enkrat nehaš te pravljice prodajat?
smirk-1.gif
 

mitja155

Pripravnik
19. apr 2008
569
12
18
42
LJ
nič ne pretiravam... mi je čisto vseeno... stvari niso v kiji narejne tako kot tiguanu in pika. tukaj se nimamo kaj pogovrajati. Seveda ima ta detajl ceno. Če je pa kdo pripravljen plačati to razliko pa naj jo. Očitno je kupcev dovolj. Tudi nov Q3 bo cenovno še razred ali dva višje.

lp
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Glavno da se oglašate več ali manj lastniki 10 let starih renaultov.

Sem sedel v tiguanu, moram reči da je prava katastrofa ta avto. Sploh zadnja klop je totalno neudobna. Pa nekaj omenjate plastiko notranjosti v KIA, če je slabšaa kot v tiguanu potem mora biti res katastrofa ker meni se je že v tiguanu zdela bedna.

Sicer pa ima vsak svoj okus, hvala bogu. Nevem kaj neki zagovarjate pa vsiljujete tolk tega VW ko eni prodajalci od vrat do vrat.

LP
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:Nevem kaj neki zagovarjate pa vsiljujete tolk tega VW ko eni prodajalci od vrat do vrat.

LP
A si slučajno uspel prebrati naslov teme v kateri sereš?
evil.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
ksz

še dobro da primerjate 4-5 let star model z novo kio
grin1.gif

Lej, sam nisem ne VW fan, še manj pa KIA fan. Vem pa, da je KIA danes tam, kjer so bili evropejci vsaj 4 leta nazaj, oziroma eno generacijo nazaj. Pika.
smile-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
ksz

še dobro da primerjate 4-5 let star model z novo kio
grin1.gif

Lej, sam nisem ne VW fan, še manj pa KIA fan. Vem pa, da je KIA danes tam, kjer so bili evropejci vsaj 4 leta nazaj, oziroma eno generacijo nazaj. Pika.
smile-1.gif
Se NE strinjam. Golfa petke nisi dobil za 9.990 EUR.
tongue-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Drži, rabljen Golf 5tka za 9.990€ se pelje boljše in nasploh je kvalitetnejši avto, kot nova KIA za 9.990€.
smile-1.gif
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Evo, če je tema že tako zasrana, dam pa še jaz glas KII
smile-1.gif

Imam sportage 4 mesece in sem izredno zadovoljen. Res se dobro pelje, tudi z materiali ne vem kaj ne bi štimalo? Notranjost izredno tiha... Kaj pa vem, meni je ta avto izpolnil vsa pričakovanja, v bistvu sem pričakoval manj.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Ja super. Sej, ker si/ste že v štartu pričakovali manj, ste zadovoljeni. Človek se hitro navadi na boljše.

Težava pa nastane. če že v štartu pričakuješ več. S tem se pa ne morš sprijaznit.

In ja, razlika med sportage in tiguanom je, saj mora tudi bit. tiguan ima neko dodano vrednost, mogoče je to kvaliteta obdelave, opreme in ne nazadnje imidža?
Tko pač je, poceni je poceni, drago je dobro.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Ja super. Sej, ker si/ste že v štartu pričakovali manj, ste zadovoljeni. Človek se hitro navadi na boljše.

Težava pa nastane. če že v štartu pričakuješ več. S tem se pa ne morš sprijaznit.

In ja, razlika med sportage in tiguanom je, saj mora tudi bit. tiguan ima neko dodano vrednost, mogoče je to kvaliteta obdelave, opreme in ne nazadnje imidža?
Tko pač je, poceni je poceni, drago je dobro.

Ti itak pojma nimaš, nekaj zagovarjaš tiguana, da ima nekaj boljše kot kia, nisi niti sedel v obeh vozilih. Sploh si pa nekredibilen ker govoriš v prid avtomobilom ki si jih lastiš. Še nekaj let nazaj si orgazmiral na roverja (skret od skreta), potem lancia (še večji skret), zdaj verjetno kupuješ VW ali pa si ravno kupil nekega rabljenega polota, pa je VW naenkrat zakon
confused-1.gif


[censored] dej bod mal objektiven
uf-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
blablabla..."sploh si pa nekridibilen ker govoriš o avtomobilih, ki si jih lastiš"...

Kaj je s tem narobe? Nisem vedel, da si kredibilen, če govoriš o avtomobilih, ki si jih ne lastiš...
Pa spet si v temo dal roverja in Lancio, katero nisem niti 1x omenil....

Lolek jedan
bonk.gif
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
In ja, razlika med sportage in tiguanom je, saj mora tudi bit. tiguan ima neko dodano vrednost, mogoče je to kvaliteta obdelave, opreme in ne nazadnje imidža?
Tko pač je, poceni je poceni, drago je dobro.

Volks Wagen = ljudski avto
Volk = ljudstvo = masa = povprečje
Volk ≠ imidž

OK?
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Ok, VW je avto za rajo, za ljudstvo, za evropsko populacijo za evropsko dojemanje kvalitete in občutkov.

KIA, korejski poizkus razumevanja le tega. Saj jim uspeva, je treba priznati, so pa generacijo zadaj.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Zadnji RAV4 je tudi bolj tako-tako. Ga je imel direktor (2,2 Full Option) in ga je hitro prodal ter kupil par let starega ML-a.

Tiguana je imel kolega in je korekten avto, ki pa je predrag glede na to da gre za povišanega golfa.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
In ja, razlika med sportage in tiguanom je, saj mora tudi bit. tiguan ima neko dodano vrednost, mogoče je to kvaliteta obdelave, opreme in ne nazadnje imidža?
Tko pač je, poceni je poceni, drago je dobro.



Volks Wagen = ljudski avto
Volk = ljudstvo = masa = povprečje
Volk ≠ imidž

OK?

Imidž je vedno bil pogojen z denarjem in vsak ve, da VW niso ravno poceni avti, zato imajo tudi temu primeren imidž, ki ga nek poceni korejc pač nima in ga nikdar ne bo imel. Je tako težko razumeti to brez tvojih glupih besednih iger?
smile-1.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Za mene so itak kupci novih (no v mislih imam tam letnik 2004-2009) mal neumni, dajejo tolk dnarja za avto pa vedo da bo crkoval nonstop.

Velja pa to za golfe, passate..... da audi in vw 2.5tdi mašin niti ne omenjam. Pa 1.4 1.6 in 1.8 20V...... sami biseri od motorjev.

VW je zadnja leta gradil imiđ na 1.9TDI mašinah, čeprav so imeli ozko delovno območje, glasni kot nevem kaj, crkovali EGR, lmm..... ampak je bil to najboljši motor ker je porabil 5 litrov.

LP