VW navigacija

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
po kok jih zdej računaš?
grin1.gif

Kot rečeno, naredil sem samo 1 testno kartico in ta je gratis. Naj že pride en iskat to, če ne jo dam na podarimo.si
hysterical-1.gif


ps: narodnjak, moja motivacija nikoli ni bil denar, ampak le izzivi..
write.gif


aja, verjetno te je zavedel post Ravny-ja, da mu deluje..no to ni moja kartica, on si jo je naredil sam, tako da njega vprašaj po čem jih ima
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

dukedl946

Zelenc'
8. okt 2016
3
0
1
Ko je ta sklonirana kartica enkrat uporabljena...se zaklene, računalnik je več ne zazna, da bi jo lahko spet odklenil in ponovno uporabil na drugi navigaciji...

kako se jo odklene? po netu piše da je treba nekaj narediti z jedrom linuxa, probati jo formatirati v drugi napravi...ima kdo navodila kaj konkretno narediti?

hvala
 
Nazadnje urejeno:

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
še vedno je na voljo moja testna kartica, katero kot rečeno podarim, samo po njo je potrebno prit..Štajerska, več info na ZS.
Žal sem z Gorenjske, malo daleč je tota štajerska
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Citat:
Uporabnik Smajo pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
še vedno je na voljo moja testna kartica, katero kot rečeno podarim, samo po njo je potrebno prit..Štajerska, več info na ZS.
Žal sem z Gorenjske, malo daleč je tota štajerska

Original kartica stane cca 170eur kopije na ebayu in raznih ruskih web straneh po cca 70eur !
Se pravi da je izlet na Stajersko res drag oz da je res dalec
confused-1.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.255
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Ravny pravi:
Citat:
Uporabnik Smajo pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
še vedno je na voljo moja testna kartica, katero kot rečeno podarim, samo po njo je potrebno prit..Štajerska, več info na ZS.
Žal sem z Gorenjske, malo daleč je tota štajerska

Original kartica stane cca 170eur kopije na ebayu in raznih ruskih web straneh po cca 70eur !
Se pravi da je izlet na Stajersko res drag oz da je res dalec
confused-1.gif

itak

še najbolš da Janch plača poštnino, potem pa nedajbože da bo kej še narobe, se bo pol mogu še ukvarjat
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Kolikor jaz razumem bi Janch 'on the face of the place' želel videti in preizkusiti klon v napravi, katere sam nima oz. bi za to veselje osrečil še nekoga drugega (ker očitno ni sebičen).