VW ID.3

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si
na testni vožnji 1st editiona sem imel za komentirat A stebriček, putraste zavore in premehek naslon.
ostalo je bilo super :)
navdušen ampak čakamo na konfigurator in možnost toplotne črpalke

Putraste zavore so posledica regeneracije - po par 100 km se navadiš. Jih je pa simpl res natačno dozirat.
Toplotna bo takoj, ko se ne odločiš za 1st edition.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

Clancy

Majstr
20. avg 2007
783
349
63
Mene zanima, kje je sedaj cena ID.3 38k€+ primerljiva s ceno Golfa?:nigladek::nigladek:
Naj si ga nekam vtaknejo, milo rečeno.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Ko bo na voljo ID.3 z osnovno opremo in majhno baterijo (ker tisti je bil reklamiran s ceno "pod 30k€"). 1st edition ima pa po mojem mnenju totalno zgrešene pakete opreme in posledično pretirane cene.

PS: Cena 23k€ je bila vedno mišljena z odbito subvencijo... tako da je tudi (pre)drag ID.3 1st dejansko od 33k€ naprej.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Verjetno se je pokvaril, pa so ga v tovarno trogali, da pogledajo kaj je narobe :).
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Očitno tisti 1st edition modeli, ki se niso prodali preko rezervacij. Cene in popusti so identični tistim, ki so bili ponujeni ljudem, ki so 1st edition rezervirali. Meni osebno se zdi bolje počakati na serijske modele, ki bodo imeli boljši price/performance. Pri 1st me najbolj moti to, da so dali travel assist le v Max... pa še kup nepotrebne krame zraven.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Danes sem se prvič vsedel v to čudo. Če bi zaprl oči in ocenjeval samo po otipu bi dejal, da sedim v 15 let starem transporterju. Trda hrapava plastika, česarkoli se dotakneš. Ne vem za vas ampak jaz sem alergičen na to pri avtu za tako ceno.
Očitno preizkušajo kako daleč lahko gredo z nategovanjem kupcev... Če sem imel kanček interesa za to vozilo sem ga po ogledu v živo izgubil za vedno.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.426
858
113
Danes sem se prvič vsedel v to čudo. Če bi zaprl oči in ocenjeval samo po otipu bi dejal, da sedim v 15 let starem transporterju. Trda hrapava plastika, česarkoli se dotakneš. Ne vem za vas ampak jaz sem alergičen na to pri avtu za tako ceno.
Očitno preizkušajo kako daleč lahko gredo z nategovanjem kupcev... Če sem imel kanček interesa za to vozilo sem ga po ogledu v živo izgubil za vedno.
To sem jaz obcutil pri TRocu. Hvala lepa, občutek kot v Škodi leta 95. Al pa Jugo
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Danes sem se prvič vsedel v to čudo. Če bi zaprl oči in ocenjeval samo po otipu bi dejal, da sedim v 15 let starem transporterju. Trda hrapava plastika, česarkoli se dotakneš. Ne vem za vas ampak jaz sem alergičen na to pri avtu za tako ceno.
Očitno preizkušajo kako daleč lahko gredo z nategovanjem kupcev... Če sem imel kanček interesa za to vozilo sem ga po ogledu v živo izgubil za vedno.

Projekcije in smernice so takšne, da se bo še pa še tega prodalo... Naivnežev je veliko.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.954
113
Danes sem se prvič vsedel v to čudo. Če bi zaprl oči in ocenjeval samo po otipu bi dejal, da sedim v 15 let starem transporterju. Trda hrapava plastika, česarkoli se dotakneš. Ne vem za vas ampak jaz sem alergičen na to pri avtu za tako ceno.
Očitno preizkušajo kako daleč lahko gredo z nategovanjem kupcev... Če sem imel kanček interesa za to vozilo sem ga po ogledu v živo izgubil za vedno.
povsem enaki občutek, ko sem zadnjič gledal en daljši video. (ne niti v živo nisem to videl).. mal je bilo WTF efekta, kolk "čehiše" vse skupaj zgleda in to za takšne €ure. In potem še včeraj ID4.... me zanima kolk bo stal tisti predstavljeni model ki je bolj bogato opremljen, čšerav tiste dve tablici noter, pa infotainment, jao bože. In spet za velik €uro.. bom odprl temo o drugem avtu :evil:
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Lepo povzete dobre in slabe stani. Za moje pojme je slabih veliko preveč za ta denar... (Sem "navdušenec" nad EVji in planiram enega v roku 2let...)
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Lepo povzete dobre in slabe stani. Za moje pojme je slabih veliko preveč za ta denar... (Sem "navdušenec" nad EVji in planiram enega v roku 2let...)

Enako, tudi jaz mislim da bo v 3 letih tako daleč, ampak zaenkrat še ne, ID pa sploh ne. Če bi moral biti danes EV, potem tesla 3, čeprav je še vedno šlampasto sestavljena, ampak so se vsaj pri večini materialov potrudili. O dizajnu IDja v živo raje ne bi, je pa seveda stvar okusa.