VW goljufal pri emisijah NOx v US

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Imajo tovarno v Teneseeju, samo tam delajo samo velike SUV-e in Passate. Velika fabrika je res tudi v Nemčiji, samo kakor vem, tam ne delajo Polotov. Precej verjetno jih za ZDA delajo v Južni afriki.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
V oddaji je tip, ki je kupil VW in se opekel pri goljufiji koncerna zdaj se z njimi toži. In kaj je tip kupil po tistem ko je dal Golfa na cigle? Logično drugega golfa isto dizla. Ljudje so tudi po svetu f...ni ne samo v SLO.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
V oddaji je tip, ki je kupil VW in se opekel pri goljufiji koncerna zdaj se z njimi toži. In kaj je tip kupil po tistem ko je dal Golfa na cigle? Logično drugega golfa isto dizla. Ljudje so tudi po svetu f...ni ne samo v SLO.
Ta tip je tud mene nasmejal :D

Sem razmišljal če ni mogoče namenoma zaradi tožbe!

Pa tud.... G6 GTD in G7 GTD nista lih neki eko izvedbi....un pa potem kao zgrožen nad izpusti.....a kupu je GTD in ne bluemotion-a :D
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Ko so na 7 merili izpuste bi ta moral izpustiti med vožnjo 80g nekih plinov (nisem si zapomnil ali je to co2 ali nox) no med meritvijo v realnem svetu je motor njegovega dizla izpusti 531g teh plinov in to kao posodobljen motor z novo programsko opremi in bla bla bla ne vem še čim. Saj verjamem, da je pri drugih znamkah isto sam verniki v VW se mi prav smilite v vaši naivnosti. In ja avto industrija je po vsem videnem eden največjih lažnivcev v vesolju.......
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.846
3.364
113
40
Lj
To še ni nič. Ljudje lahko doma imajo peč in kurijo kar hočejo notri za ogrevanje, brez da bi rabil kakršenkoli filter na dimniku.
 
Ko so na 7 merili izpuste bi ta moral izpustiti med vožnjo 80g nekih plinov (nisem si zapomnil ali je to co2 ali nox) no med meritvijo v realnem svetu je motor njegovega dizla izpusti 531g teh plinov in to kao posodobljen motor z novo programsko opremi in bla bla bla ne vem še čim. Saj verjamem, da je pri drugih znamkah isto sam verniki v VW se mi prav smilite v vaši naivnosti. In ja avto industrija je po vsem videnem eden največjih lažnivcev v vesolju.......

CO2 se izraža v gramih na kilometr