VW goljufal pri emisijah NOx v US

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.527
113
Samo tvoj ni problem, sam poleg tvojga je tu se kup tvojemu podobnih avtov, kateri vsi 'spricajo' sranje ven. Sranje katerega neposredno dihas. Ti ke vseeno? Ok, naj ti bo, meni in marsikomu ni, pod crto je pa tako, da tak avto ni tisto za kar je bil prodan. Za korono mate vsi masko, za ppm jajc k ga ven mecejo vasi avti mask nimas. Sicer pa, sopajte fantje, cimbolj rabljeno (poceni) to bolje. Pali misko.

Če ti bo kaj lažje pri srcu (in pljučih), zadnjih 14 dni ne vem če sem ga 3x zalaufal. Raje smrdim naokrog z bencinarjem, ta smrdi po predpisih. Oziroma ga še niso odkrili da goljufa, ker so ga naredili isti pyzdeki.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.080
852
113
Avtofun: sem bil enakega mnenja, dolgo let. Nisem vec, jebiga. Dejansko smrdi pa vse, zdej to vidm.

Jello: enako, tko mal se vozm da ni omembe vredno. Ce najdejo se kaj, samo naprej. Prej se najde, prej se zrihta. Brez skrbi, tud bencin mi ni tko hudo vsec, sam napram dizlu je razlika. Na koncu itak strom al kej podobnga, sam zal se nismo tam.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.704
113
blizu močvirne prestolnice
Tako je. In od kod dobi štrom? Nuklearko nočejo, HE so vendar s postavitvijo uničijo okolje, no ja imamo TE pa so umazane, sledi plin s katerim je tudi kar nekaj narave uničene, vetrnice premalo dajo pa še grdo zgleda in kaj nam preostane?
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... kaj nam preostane?
Da veterinarska letalska uprava "prizemlji" vse ptiče in jih da v šolo za "izbegavanje dimnikom in veternicam" ... društvo za opazovanje tičev pa naj asistira :evil: ...
enivej , baje je VW ustavil proizvodnjo že pred dnevi in 90k zaposlenih poslal na "sindikalno" blagajno ... jest pa futram dve grlici ... nikoli ne veš, kdaj bo zmanjkalo perutnine v trgovini :zavijazocmi: ... upam, da ne fašem "ptičje gripe" :zardelalter: ...
------------------------------------
" ... " I See Dead People..." - The 6th Sense ! ..." :fredi:
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jao bedniki, ste meli potem po dizlgate realne teste na cesti in je čitrdizl bil še skoz čistejši kot po reglcih Volvo, Renault, Hyundai pa še kter...

Se pravi v praksi tudi ekologija ni tooliko trpela.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.215
5.775
113
Pa saj je že dolgo jasno, da dizlgejt nima nobene veze z ekologijo. Kot vedno gre za umetno vplivanje na javno mnenje.

Ljudi je pač treba odvrnit od dizla in jih posilit z elektriko, da bo dovolj čistega dizla za ladje ipd. šaro, ki jim bojo kmalu prepovedali kurjenje zažveplanega mazuta...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.080
852
113
Ja, povsod so zarote pa ekofasisti ne? Vsi nam lazejo. Korona je imaginarna, svetovni restart je samo test za kaj drugega? VW je tud bv placal kazen, ker lahko ali kako? Serjete ga, res. Razumem, da je dizl za marsikoga se vedno top, zaradi svojih lastnosti (preverjen, kao ekonomicen). Zal nima samo pozitivnih, dalec od tega. Sej bom nehal s tem, dokler smo zdravi je vse samo nabijanje. Alter ueber alles :p
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ma bolj si ti debil, če misliš da se s tem kaj spreminja.

Noben ne bo zdaj delal bolj fsranih avtomobilov, da bo pa to segrevalo ozračje je pa tudi svetska nebuloza. Zelenofašisti ste lahko zdaj happy zarad korone, ki je zaustavila planet.

O ja... niso srečni, ker je virus totalno prevzel spotlight in tudi nekaj denarnih sredstev. ;)
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.080
852
113
Ma bolj si ti debil, če misliš da se s tem kaj spreminja.

Noben ne bo zdaj delal bolj fsranih avtomobilov, da bo pa to segrevalo ozračje je pa tudi svetska nebuloza. Zelenofašisti ste lahko zdaj happy zarad korone, ki je zaustavila planet.

O ja... niso srečni, ker je virus totalno prevzel spotlight in tudi nekaj denarnih sredstev. ;)

Jebe se mi za njih. Samo cudim se razmisljanju, presenecen pa nisem kaj prevec. Glede ekofasistov pa: nimam problemov z njimi. Velik bolj z debili, k vse po seb sodjo pa ignorirajo vse drugo.
 

B81

22. jul 2007
34.421
8.913
113

Jaz bi se z lokomotivo vozil, če bi imela kolesa in homolomo :evil: