VW Golf VIII

sad

Guru
24. avg 2007
20.516
9.216
113
Sj nisem mislil samo novih ...maš dost Audijev, Mečk in BMW jev z avtomatiko ... francozov se na tem področju izogibam ...
torej, mogoče sem prej malo čudno napisal, ker se je nanašalo na točno določeno vozilo zgoraj (citroen?)

v glavnerm, pod črto... enkrat avtomatik, vedno avtomatik :)
Tk ja, nov Golf je predrag za 20 jurjev, rabljena odslužena premijska kola za 20 jurjev so pa ''pucen''. Še bicikl dej v primerjavo, pa boš zmagal :).
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Potem sem jaz res trofil Zafiro za 21600 2 leti nazaj. Automatic (klasika, ne dvosklopcni) 140HP bencinar, glavne luci spredaj in zadaj led, park senzorji spredaj/zadaj, dolge/kratke luci avtomatika, ogrevani zici in volan, dodaten grelec kabine sedaj za pozimi, radar tempomat. Kot zanimivost, prvo leto sem imel tudi odklep/zaklep avta preko telefona, katerega sem celo 2x uporabil :geek: Mesecno dobivam na mail komplet izpiske o stanju olja, tlaka v gumah, povp.porabi od nakupa in povp. mesecni + se par zadev.
V tej ceni sem se nekaj dodatkov dodal pri narocanju, drugace bi bila manj (izvlecne zavesice zadaj v vratih, zascita motorja spodaj...)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sistemik

sad

Guru
24. avg 2007
20.516
9.216
113
Potem sem jaz res trofil Zafiro za 21600 2 leti nazaj. Automatic (klasika, ne dvosklopcni) 140HP bencinar, glavne luci spredaj in zadaj led, park senzorji spredaj/zadaj, dolge/kratke luci avtomatika, ogrevani zici in volan, dodaten grelec kabine sedaj za pozimi, radar tempomat. Kot zanimivost, prvo leto sem imel tudi odklep/zaklep avta preko telefona, katerega sem celo 2x uporabil :geek: Mesecno dobivam na mail komplet izpiske o stanju olja, tlaka v gumah, povp.porabi od nakupa in povp. mesecni + se par zadev.
V tej ceni sem se nekaj dodatkov dodal pri narocanju, drugace bi bila manj (izvlecne zavesice zadaj v vratih, zascita motorja spodaj...)
Hm, tukaj se pogovarjamo o avtih, ne o Oplu. :)
 

map

Guru
6. jul 2008
7.793
1.930
113
najrajš na babi
Res da megana 4 ki je nekako v odhodu po 5 letih ne moreš ravno primerjati z G8 ampak vseeno. Avto istega ranga in prostornosti, nekaj opreme pa recimo, uporabna vrednost obeh je enaka, razlika v ceni pa 1:2. Zanimivo. Res nas strižejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Cash

B81

22. jul 2007
34.539
8.981
113
Bmw pa merc sta drazja pa ne cujem, da bi se kdo usajal nad ceno in ju primerjal s fiatom, citroenom ali alfo :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad
I

Izbrisan uporabnik 474

Za Merca razumem višjo ceno, ker poznam tudi njihovo proizvodnjo, prav tako zadnje generacije Volvo. Na drugi strani BMW in VAG lepo strižeta svoje ovčke...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
Katerakoli primerjava je brezvezna ker vsem, ki niso golf fali ravno to. Niso golf. In jih lahko mečeš folku v hrbet za tretjino cene golfa pa bo na koncu spet prodanih 30 meganov, focusov in aster skupaj na vsakih 100 golfov.

(nimam golfa, niti ne sodim kaj je boljše ali slabše, ampak samo navajam dejstva).
 
  • Všeč mi je
Reactions: afroC in koliko

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
No ja, lahko bi vgradili večjo baterijo in močnejši el.motor, da bi elektromotor k vožnji pripomogel vsaj toliko, kot pri Corolli Hybrid.


Tudi cenik je že izšel:

 
Nazadnje urejeno: