VW Amarok, pick up

trigga

Fizikalc
24. jul 2007
1.787
0
36
Samo smešno mi je tole: živim v dokaj tranzitnem mestu in v zadnjih tednih videvam kar nekaj (ne sicer ogromno) Amarokov in mogoče sta bila dva od vseh brez pokritega zadnjega dela. What's the point of having a pick-up then?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.018
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Zato ker imajo take avte za razkazovanje mišic, na kmetih ali pri privatnikih s težko mehanizacijo je drugače, tam jih imajo za razvažat določenih stvari!
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Ti nisi povsem pri sebi, kaj? Če potrebuješ 4x4 delovno živinče, ker od tega živiš, si omisliš
iveco-new-daily-4x4-arrives-in-the-uk-new-iveco-daily-4x4-439958-FGR.jpg
.

Ne pa neke pick-upe.
evil.gif
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
In kako so ocenili da ni resen kupec? Na podlagi česa? Oblačil? Očal? Telefona? Zato ko nekdo postavi bolj podrobno vpršanje pa ni več resen kupec..? Kaj porečeš na to da je prišel mulo, ki je komaj naredil izpit v salon po avto vrednosti 100k € ampak seveda ga vseznani prodajalci niso jeb... 5%...ko se je pa njegov ata pripeljal v delovni obleki ter povlekel ven vrečko denarja je bilo pa
shocked-1.gif
..
Imam tudi sam take izkušnje, ko me nekdo kliče preko telefona pa sprašuje in sprašuje in potem lepo povem da lahko dobavim ampak rabim določeno vsoto avansa ker ni zaloge...čez 1 uro pri meni in vrže na mizo par tisoč € pa reče a bo dovolj?? Prodajalci so zato tam da ustrežejo želji stranke, zdej če ne ve ta moment še vedno obstaja možnost pridobitve informacij ali iz strani njegovega nadrejnega ali pa direktno k proizvajalcu...
 

trigga

Fizikalc
24. jul 2007
1.787
0
36
Hehe, mene to ne briga kaj je (naj bi) imel prej. Za pozerje je lahko magari vw polo, če mama nima drugega.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
940
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik Ice pravi:
In kako so ocenili da ni resen kupec? Na podlagi česa? Oblačil? Očal? Telefona? Zato ko nekdo postavi bolj podrobno vpršanje pa ni več resen kupec..? Kaj porečeš na to da je prišel mulo, ki je komaj naredil izpit v salon po avto vrednosti 100k € ampak seveda ga vseznani prodajalci niso jeb... 5%...ko se je pa njegov ata pripeljal v delovni obleki ter povlekel ven vrečko denarja je bilo pa
shocked-1.gif
..
Imam tudi sam take izkušnje, ko me nekdo kliče preko telefona pa sprašuje in sprašuje in potem lepo povem da lahko dobavim ampak rabim določeno vsoto avansa ker ni zaloge...čez 1 uro pri meni in vrže na mizo par tisoč € pa reče a bo dovolj?? Prodajalci so zato tam da ustrežejo želji stranke, zdej če ne ve ta moment še vedno obstaja možnost pridobitve informacij ali iz strani njegovega nadrejnega ali pa direktno k proizvajalcu...

Ko si omenil oblačila oz. izgled. Znanec je na Summitu kupoval Ðegija. Najprej je moral kekca za mizico poslati v ku*ac k nadrejenemu, da ga je začel resno jemati. Zgledalo je tako, kot da je znanec prišel malo pofirbcat in se dotikat oh in sploh pleha. Model ima pač zanimivo pričesko in rokerski imiđ (strgane kajbojke pa leder plašč je mel takrat), polno prstanov pa takih đinđul.
No, na koncu ga je kaufnil v Grazu.
Vendar dvomim, da so pri Vrtaču tako hoh oz. si težko predstavljam kako mora potem ggg izgledati, da ga ne hebejo 5%
evil.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.688
3.569
113
Mislim da je fora v tem da ga lahko kupiš kot delovno vozilo na firmo in je potem brez davka. Tako mi je razložil sosed, ki je na to foro kupil navarro (bi pathfinderja pa ni šlo). Ne spomnim se oziroma ne ljubi se mi brskat kako gre pa točno (oziroma kako je šlo, ker od tega je že najmanj 3 leta).

A tiste kište za kason pokrit delajo (oblikujejo) slepi?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
path tudi gre, samo moraš zadnja stekla blindirat, paje potem tovorno vozilo, tak en se vozi tu v okolici.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Zato ker imajo take avte za razkazovanje mišic, na kmetih ali pri privatnikih s težko mehanizacijo je drugače, tam jih imajo za razvažat določenih stvari!
Dej ga no biksat. Tak avto, ki je več ali manj neuporaben, kupiš samo zato, ker ti je všeč. Res redko komu ravno tak pick-up sede za delo. Za mišice kazat pick-upa, ne vem nooo, je veliko bolj pičkohvatljivih strojev od tega. Na pick-upa edni kakšno iz Horjula ujameš, pa še une bolj na Zetorje padajo.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Citat:
Uporabnik Ice pravi:
In kako so ocenili da ni resen kupec? Na podlagi česa? Oblačil? Očal? Telefona? Zato ko nekdo postavi bolj podrobno vpršanje pa ni več resen kupec..? Kaj porečeš na to da je prišel mulo, ki je komaj naredil izpit v salon po avto vrednosti 100k € ampak seveda ga vseznani prodajalci niso jeb... 5%...ko se je pa njegov ata pripeljal v delovni obleki ter povlekel ven vrečko denarja je bilo pa
shocked-1.gif
..
Imam tudi sam take izkušnje, ko me nekdo kliče preko telefona pa sprašuje in sprašuje in potem lepo povem da lahko dobavim ampak rabim določeno vsoto avansa ker ni zaloge...čez 1 uro pri meni in vrže na mizo par tisoč € pa reče a bo dovolj?? Prodajalci so zato tam da ustrežejo želji stranke, zdej če ne ve ta moment še vedno obstaja možnost pridobitve informacij ali iz strani njegovega nadrejnega ali pa direktno k proizvajalcu...

Ko si omenil oblačila oz. izgled. Znanec je na Summitu kupoval Ðegija. Najprej je moral kekca za mizico poslati v ku*ac k nadrejenemu, da ga je začel resno jemati. Zgledalo je tako, kot da je znanec prišel malo pofirbcat in se dotikat oh in sploh pleha. Model ima pač zanimivo pričesko in rokerski imiđ (strgane kajbojke pa leder plašč je mel takrat), polno prstanov pa takih đinđul.
No, na koncu ga je kaufnil v Grazu.
Vendar dvomim, da so pri Vrtaču tako hoh oz. si težko predstavljam kako mora potem ggg izgledati, da ga ne hebejo 5%
evil.gif

Res sem kupil tam VW Polo 1.2 TSI nekaj nazaj z gotovino v kuverti. In to samo kaksne dve postavki manj od max mozne opreme.
evil.gif
Najbolj zalostno je, da sem dalec od strojnega inzenirja ali podobno in niti na servisu nisem nasel kompetentnega sogovornika. Na vse kar se spoznajo so 18 in 19 col alu platisca.