VW Amarok, pick up

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
latinske tekste smo brali in imeli teste kaksnih 15 let nazaj, hvala za spodbudo. na forumu vseeno taksni citati otrocje delujejo. javi se, ko bos bral in prevajal tekoce danteja ali akvinskega v stari latiscini. vse ostalo pa tipicen alter. vecina preseravanja ljudi, ki si novega twinga ne morejo privosciti

priden.gif

reče nekdo, ki že 9 mesecev poizveduje v avtohiši o tehničnih lastnostih avta, ki ga "hoče" kupit
hysterical-1.gif
467716-post_slo.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Ne igraj se.
nahrung002.gif

Čist res, Navara je po mojem okusu naj pick-up, ki se ga da normalno dobiti pri nas.
Sicer pa, de gustibus et coloribus non est disputandum.

navara je jajc
pathfinder je lepota. ampak je jajc
Odvisno zakaj ga kupuješ. Jaz ne bom drva iz hoste vlekel, mel ga bom zato, zaradi česar se bodo kleni Alterjevci zdajle začeli od groze trest in me pljuvat, izključno zato, ker mi je všeč.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Ja zakaj pa se kupuje avto določene firme ali oblike? Zato ker ti je všeč, al se motim?
Čakaj, da me napadejo, ker bom itak samo šminkiral z njim, da tko al tko ne znam vozit, ker mam BMWja pa še iz Ljubljane sem, da oni pa že ne bi dal za šminkeraj tolko denarja (itak da ne, če ga ni). Kaj bo šele potem, ko ga bom dal Mamutu dvignit in našminkirat.
Hinrihtal bodo.
hysterical-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
Najvecja ironija pa je da ze mehki terenci in tudi amarok dalec presezejo vozniske sposobnosti vecine, no razen na alterju
grin1.gif
 

simon6010

Zelenc'
28. sep 2009
22
0
1
če hočeš pravega terenca si kupi landcruserja tastarga al pa tanovga z nobenem ne boš mim vseku.ker se drži kot klop. če hočeš pa šminkirat pa kakšenga rangroverja,x5,ml,q6,cayena, odloč se že enkrat za kaj ga boš največ rabu.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
latinske tekste smo brali in imeli teste kaksnih 15 let nazaj, hvala za spodbudo. na forumu vseeno taksni citati otrocje delujejo. javi se, ko bos bral in prevajal tekoce danteja ali akvinskega v stari latiscini. vse ostalo pa tipicen alter. vecina preseravanja ljudi, ki si novega twinga ne morejo privosciti

priden.gif

reče nekdo, ki že 9 mesecev poizveduje v avtohiši o tehničnih lastnostih avta, ki ga "hoče" kupit
hysterical-1.gif
467716-post_slo.gif
.
467716-post_slo.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
764
113
Citat:
Uporabnik simon6010 pravi:
če hočeš pravega terenca si kupi landcruserja tastarga al pa tanovga z nobenem ne boš mim vseku.ker se drži kot klop. če hočeš pa šminkirat pa kakšenga rangroverja,x5,ml,q6,cayena, odloč se že enkrat za kaj ga boš največ rabu.
Najboljš bi bil verjetno Q6...
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik simon6010 pravi:
če hočeš pravega terenca si kupi landcruserja tastarga al pa tanovga z nobenem ne boš mim vseku.ker se drži kot klop. če hočeš pa šminkirat pa kakšenga rangroverja,x5,ml,q6,cayena, odloč se že enkrat za kaj ga boš največ rabu.
Tastara Toyota Landcrouser, res stara, tam iz osemdesetih je sigurno ultimativen stroj. Jaz sem se na njej učil vozit kot mulc v Iraku, ko je stari tam delal. Kilometri letališke steze in pesek, ni boljšega terena za učit.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Kaj misliš kaj. Verjetno pristanek dizel podmornice v podkop pod bojnim alarmom.
A ste eni hodili v kakšne posebne šole, kjer so učili postavljat skrajno debilna vprašanja?
 
Nazadnje urejeno:

landcruiser

Fizikalc
19. sep 2007
283
31
28
Citat:
Uporabnik softi pravi:
navara je jajc

Mogoče res, ampak je trenutno najboljše kar se dobi, če kupuješ pickupa pri nas. Čeprav je podvozje (če pogledaš 4x4 verzijo) daleč od kakšne heavy duty variante. Je dovolj, da primerjaš sprednji in zadnji kardan, da vidiš, da ni nek ultimativen stroj.
Hiluxi so bili dobri do 2004, še posebaj tisti, ki so imeli tudi spredaj premo, potem pa je prišla ven sedma generacija, ki je bila precej pomehkužena.
Edini res pravi delovni stroj, ki se dobi danes je pickup verzija Landcruiserja (J79), ki je z izjemo facelifta pred par leti, še vedno enaka, kot je bila pred 20 leti ... samo ne spraševati Jotinih dilerjev o dobavljivosti pri nas.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
zanimivo, kolega ma gozdarsko podjetje pa že kaki dve leti vozi navaro za službene namene, pa še ni doživel da bi ga avto kje pustil
confused-1.gif
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Ja, ker pri Q6 lahko štiri kroge uporabiš še namesto vlečne verige za Navare iz hoste vlečt ko obtičijo!