Vuelta 2019

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Roglič trenutno najboljši kolesar na svetu

 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
:D

Mislim, da bo Francoze prav mučilo, kako postaviti Tour, da bi kateri njihov sploh imel šanse.

Letos so zmanjšali kronometer, pa kljub temu niso prišli do zmage.

Naslednje leto pa, če bo Rogla obdržal formo in bo zdrav, pa bo, po mojem, najresnejši kandidat za zmagovalca Toura - razen, če bo izključno šprintersko postavljen, kar si pa vseeno ne morejo privoščiti.
Upam na tri kronometre (ekipni + 2 posamična) in ostalo “klasiko” gorskih etap.
Pa na TamaugaPogija ne smemo pozabiti - zna ornk pomešati Tour in to čeprav me bo imel popolne ekipa (glej Tour 2018, kjer je Rogla “sam” mešal pri samem vrhu).
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
:D

Mislim, da bo Francoze prav mučilo, kako postaviti Tour, da bi kateri njihov sploh imel šanse.

Letos so zmanjšali kronometer, pa kljub temu niso prišli do zmage.

Naslednje leto pa, če bo Rogla obdržal formo in bo zdrav, pa bo, po mojem, najresnejši kandidat za zmagovalca Toura - razen, če bo izključno šprintersko postavljen, kar si pa vseeno ne morejo privoščiti.
Upam na tri kronometre (ekipni + 2 posamična) in ostalo “klasiko” gorskih etap.
Pa na TamaugaPogija ne smemo pozabiti - zna ornk pomešati Tour in to čeprav me bo imel popolne ekipa (glej Tour 2018, kjer je Rogla “sam” mešal pri samem vrhu).

Dajmo malo umirit konje. Ineos pride s 3 tour prvaki in ekipo za popizdit. Ko bojo oni začeli navijat bojo samo vsi dali glave dol in upali da ne pocepajo...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Za Ineos na kolena spravit bo rabil vrhunsko formo, zdravje, izostanek padcev in najmočnejšo ekipo, kar jo lahko sestavijo. Potem bo na njem. Če karkoli od tega odpove, bo pa res težka.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
KillaKHAN

“Umirjam” - mi je jasno, da mora zelo veliko stvari sest na svoje mesto, a sem že vedno mnenja, da ima noge in glavo ta Tour, bo pa rabil seveda ekipo za sabo. A je TJV na Vuelti pokazal, da “znajo” in “hočejo” - seveda pa je vprašanje ali bi/bodo zmogli tudi na Touru.

Ni pa treba takoj “ubiti” navijaške želje - pusti mi malo otroškega veselja. :p
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.665
3.555
113
Briljantna ideja. Daj piši đambo vismi da naslednje leto probajo. Mogoče še boljša da se ne mučijo z vožnjo vštric bi bila da dvignejo rit in se odpeljejo iz grupe. Saj zadeve so enostavne, ne rabiš drugega kot peljat hitreje in pred vsemi zapeljat čez ciljno črto. Ne vem zakaj jim tega ne povejo in se jih 150 valja po grupi, gužva in komplicira.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.665
3.555
113
Saj ne rabite biti cinični. Niso vsi alter eksperti, da bi se razumeli na kolesarjenje.

Ni nič za razumet. Zdaj ko je po šolah jesenski kros lahko kakšnega prvošolčka, ki ni zmagal, vpraša zakaj ni tega naredil (tekel vštric, uničil taktiko in šel na koncu mimo).
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.987
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Ne pametujte. Roglič je odličen kolesar verjetno se oziroma se kosa z najboljšimi in vprašanje je bilo na mestu. Enostavno naj kolesari z najboljšimi in jim uniči taktiko. Ko začne njihov vleči, naj še sam požene. Enkrat jih bo že zmatral.