Vuelta 2019

I

Izbrisan uporabnik 474

Čestitke vsem za super komentarje na temo zgodovinske zmage Rogliča. Pa čestitke modom za super urejanje te teme in skrb za zgoraj napisano.
Nena bodi daj užaljen pa pretakaj solzic, ker vsi pač ne delijo s teboj tega neizmernega veselja in radosti. Naj ti prišepnem - izven klana orpijetih dreov in pobritih nog malokdo sploh ve za Vuelto. Nikoli slišali. Štejeta Tour in Giro (za laike in nepoznavalce) - ker za te so slišali. Ostalo so Ciciban tekmovanja
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Solzice pretakam? Samo sram me iz dneva v dan bolj, da sem slovenec, samo to. Pa kako vam drekačem rata tako temo zasrat ob takem času? Pa kje si štajerc bil preden je zmagal? A nisi mogel pisat pa driskat? Si čakal, da je zmagal in potem udaril?

Pa piz** vam m****** res!
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Aja snecer, saj res. Zdaj mi je sele potegnilo :) ma ko te j***, s tabo se pa res ne bom ukvarjal.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Dihaj človek. Slovenec je zmagal v globalno dokaj nepomembnem športu in še to na drugorazredni ravni. Vseeno čestitke in upam, da bo znla to čimbolje vnovčit. Ker nam Slovencem bo to prineslo zelo malo... nič.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Kaj ima Tina Maze z Rogličem, Vuelto ali kolesarstvom nasploh?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Še dobro, da se zaradi svojih mariborskih fuzbalerskih diletantov na glavo mečeš, gospod "drugorazredni".
Mojih? Pa daleč od tega, da bi se na glavo metal. Navijam za klub, to pa je tudi vse. Nisem Viola, nimam doma dresa ali posteljnine, njihovi uspehi ali neuspehi imajo točno 0% vpliva na moj vsakdan. Sem vesel uspehov, kot sem vesel tudi za Rogliča in Pogačarja, ampak to je pa tudi vse. In jima iz srca želim, da zmagata Tour ali/in Giro. Eden ali drugi.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Mojih? Pa daleč od tega, da bi se na glavo metal. Navijam za klub, to pa je tudi vse. Nisem Viola, nimam doma dresa ali posteljnine, njihovi uspehi ali neuspehi imajo točno 0% vpliva na moj vsakdan. Sem vesel uspehov, kot sem vesel tudi za Rogliča in Pogačarja, ampak to je pa tudi vse. In jima iz srca želim, da zmagata Tour ali/in Giro. Eden ali drugi.
Pojasni še, po kakšni logiki je kolesarstvo drugorazreden šport. Malo preveri, koliko navijačev ima in kakšen cirkus se okoli njega dela, preden se smešiš s takimi izjavami.

P.s. Še dobro, da nisi pri Karničarju poleg RIP dodal še drugorazrednosti.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Kaj ti me zalezuješ al kaj? Creepy... Kaj ma zdaj Karničar s tem? Škoda ga je, normalno. Ne glede na to, s čem se je ukvarjal. Pa če bi bil samo malar... Resno, malo že neumnosti trosiš in se ojlepaš nekih slamic...
In kje sem napisal, da je kolesarstvo drugorazredni šport? Napidal sem, da je globalno dokaj nepomemben in da je Vuelta znotraj samega športa drugorazredna. Giro in Tour sta Champions League, Vuelta pa Liga Europa... Če si že prej duzbal sem vlačil... pojma nimam, zakaj.
Čakam Perora, da Ilko Štuhec noter pripelje...
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Ciciban liga. Da bi te vsaj en okol kepe. Vsrjetno si pa en presran debeluh z jadrnico od fotra ki ne zmote 10 stopnic
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Vuelta je kar lepo na nivoju Gira, Tour je pa eno stopničko višje.
Pa malo poglej še tuje medije, kaj pravijo o Rogličevem in Pogačarjevem dosežku. Saj veš, globalno dokaj nepomemben šport, pa še tu tekmovanje samo drugorazredno. Slamice pa to.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Vuelta je kar lepo na nivoju Gira, Tour je pa eno stopničko višje.
Pa malo poglej še tuje medije, kaj pravijo o Rogličevem in Pogačarjevem dosežku. Saj veš, globalno dokaj nepomemben šport, pa še tu tekmovanje samo drugorazredno. Slamice pa to.
Možno, ne vem. Sicer za Vuelto piše, da je "antiklimaks" proti Touru in Giru ter da.tukaj ne nastopajo največja imena, ki so že pokazala svoje, ali pa so v ozadju, ker so se iztrošili..."

In many ways, the Vuelta a España is something of an anticlimax, coming after both the Giro d’Italia and, especially, the Tour de France, which is the most prestigious bike race as well as the largest annual sporting event in the world. The Vuelta’s spot on the calendar means that the riders who already rode in the first two Grand Tours will either be too tired to take part or will use it as a preparation for the World Road Racing Championship, held less than a month after the Vuelta concludes.

Še vedno trdim, da gre za velik uspeh naših dveh pubeciv, ki pa je veliko bolj cenjen znotraj kroga kolesarskih navdušencev, kot izven njega, kjer drugega kot Tour in Giro ne poznajo.

Kar se medijev tiče - glavni/mainstream mediji v Avsteiji, Nemčiji in na Hrvaškem se niso kaj prida ukvarjali z Vuelto, mogoče so jo 1x omeniki. Verjetno je drugače v športno naravnanih medijih in v drzavah, ki so bolj kolesarsko naravnane