Vuelta 2019

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
Pogi jih je nascal, kot smrkavce. 30 plus km v begu in na 2 vzpona, pa jih je za minuto 30 nascal. Osvojil belo majico, 3. v skupnem, 22 sek mu je zmanjkalo za skupno 2. mesto. Roglič rdeča in zelena majica (jutri bo zeleno nosil Quintana), Pogi v belem
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Ne morš tega tko gledat. Bi se mal drugač dirkal ob drugačnem razpletu kronometra. Ne glede na barvo in sekundr, je učer Pogi blestel. Taki pobegi so v kolesarskem svetu izredno spoštovani.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Kot je povedal sveti bradley wigins. Da v taki poziciji (2 etapni zmagi, 5. mesto v generalnem) po tem ko si dva dni prej kasiral dvigneš rit 40 km pred ciljem in se ne sprijazniš z že tako ekstremnimi in izven serijskimi dosežki. Za kaj takega moraš biti rojen. Takih kolesarjev je v protouru za prste ene roke, na vuelti pa razen pogačarja nobenega.

Na tretjem mestu je zato ker se mu ene 100 stvari ki bi se mu lahko zgodile niso zgodile.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.416
113
Vuelta 19 si ze danes zasluzi svoj dokumentarec. In mitiziranje nasih dveh herojev. Ker zadovoljita vso Slovenijo. Nima juznjaske krvi, cisto resno to pravim, zal. Ker pri nogometu in košarki so bili sodržavljani zelo nezadovoljni s poreklom marsikoga. Pridna, odrekajoča fanta. Garača. Na poti do cilja trpita.
Osebno pa sem skoraj solzo potočil, ko sta se vzpenjala skupaj po tistem norem klancu.
Upam, da naju bosta se naprej razveseljala v naslednjih letih, desetletjih.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Vuelta 19 si ze danes zasluzi svoj dokumentarec. In mitiziranje nasih dveh herojev. Ker zadovoljita vso Slovenijo. Nima juznjaske krvi, cisto resno to pravim, zal. Ker pri nogometu in košarki so bili sodržavljani zelo nezadovoljni s poreklom marsikoga. Pridna, odrekajoča fanta. Garača. Na poti do cilja trpita.
Osebno pa sem skoraj solzo potočil, ko sta se vzpenjala skupaj po tistem norem klancu.
Upam, da naju bosta se naprej razveseljala v naslednjih letih, desetletjih.

ko ju bodo ujeli pa solze in astma
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Kok je lepo tole gledat. Noge pa še lepo pečejo od včerajšnje fure. Kolesarstvo v vsej svoji veličini. Prvič imam pa privilegij gledat Slovenca v majici vodilnega na promenadi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69 in cappy

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Dej Hanzi ne seri, resno. Procent dopinga je v vseh športih popolnoma enak, sam kolesarstvo je pač na tnalu, ker se premal dnarja vrti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007 in krko

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.317
950
113
Kaj ni včeraj Pogačarju nekdo preoblečen v ekipni dres ponudil neko rdečo pijačo, ki jo je potem izpljunil...? (malo pod vrhom) :fredi: Ste spremljali pozorno? :sprasujemse:

Tole je LEGENDARNO!!! :cheer: Kapo dol! :zmaga:

Vsa čast navijačem, da se odpeljejo tako daleč, da doživijo tisti hip, ko naši dobesedno odfrčijo mimo! :cheer:Vem, da je ogled etape celodnevno doživetje, ampak čakati na tisti delček sekunde... Vsaka čast... :nazdravje:

In tudi danes jim vsaka čast, kako se jih je med podeljevanjem slišalo "kdor ne skače, ni Slovenc, hej, hej, hej!"

A sem že rekel, da je tole LEGENDARNO? :fredi::cheer::zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Hanzi Jest pri rosnih 22 letih z 75 kilam nisem v okoliške klance nikol dosegal današnjih časov pri skor 40 letih in 90 kilah. Že pulzmeter nardi čudeže pri treningu, da o kolesu in prestavnih razmerjih ne govorim. Tok o tehnologiji.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Dej Hanzi ne seri, resno. Procent dopinga je v vseh športih popolnoma enak, sam kolesarstvo je pač na tnalu, ker se premal dnarja vrti.
to pa ni res. Če bi bil procent v vseh enak bi tudi premo sorazmerno imel ujete v vseh športih enako. Se strinjam, da je v vseh športih doping, ni pa ga v vseh v enaki količini.