Vse kartice v eni: Mastercard CURVE

Zurbum

Pripravnik
6. maj 2009
117
1
18
You can use your Curve card to withdraw up to £200 (or currency equivalent) per calendar month, using your credit cards. After this Curve may charge you 2% for such withdrawals. This limit does not apply to ATM debit card withdrawals.

https://www.imaginecurve.com/fair-use
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
You can use your Curve card to withdraw up to £200 (or currency equivalent) per calendar month, using your credit cards. After this Curve may charge you 2% for such withdrawals. This limit does not apply to ATM debit card withdrawals.

https://www.imaginecurve.com/fair-use

https://blog.imaginecurve.com/introduction-of-new-technology-for-transaction-processing/

Introduction_of_new_technology_for_transaction_processing-20180918-093917.jpg



Tole pa pise v mailu, ki so ga poslali sinoci ...

Introducing_new_technology_at_Curve_-_Prejeto-20180918-093634.jpg
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pa saj to je vedno tako - dvig gotovine s kreditno kartico = plačilo provizije.
 

Zurbum

Pripravnik
6. maj 2009
117
1
18
Revolut in n26 sta debetni kartici in obe dovoljujeta dvige do določene vsote brez provizije. Do sedaj si lahko preko Curva dvigoval in še vedno ohranjal bonus na n26 oz. revolut, od sedaj temu ne bo več tako.

Škoda....folk je precej razočaran. Tudi obvestilili bi lahko prej.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.111
2.463
113
Denar pač mora krožiti, četudi gre pri dvigu na bankomatu za čisto oderuštvo. Sicer so pa novico lepo obdelali s PR Bullshitom, da je videti lepše. Oni prav dobro vedo, da je to za uporabnike slabše, čeprav bojo imeli malce boljši "acceptance rate". Realno so mi jo sicer zgolj enkrat zavrnili na OMV, kasneje je šlo BP.
 

Boris2005

Zelenc'
15. apr 2019
3
0
1
Po 14 dneh od naročila sem prejel Curve kartico, ki jo priporočam vsem, ki uporabljajo več kartic in potrebujejo kartico, ki prejemniku daje misliti, da prihajate iz Velika Britanije. Tak primer so nekatere spletne storitve, ki uporabo geografsko omejujejo, kot na primer glasbena trgovina Spotify, ki ni na voljo v SLO, s to kartico boste dobrodošli. Stroskov registracije ali kaksnih drugih skritih stroskov ni. Kartico vam zastonj posljejo na dom. Bonus dobite takoj, ko Curve kartico prvič fizično uporabite za nakup.
curve_moja_xs-jpg.26271
curve-png.26267





Kaj pravzaprav je Curve kartica?
Če imate več kreditnih ali debetnih kartic (Visa, Mastercard) potem lahko s to kartico in Curve mobilno aplikacijo združite vse kartice pod eno streho. V mobilni aplikaciji Curve lahko izberete, s katere kartice želite opravljaviti nakup. Enkrat na mesec pa lahko opravite brezplačen dvig gotovine do 200€ na bankomatu.

Kaj je potrebno storiti?
Obiskati povezavo: https://www.imaginecurve.com in instalirati aplikacijo za Android ali iOS na telefon in se registrirati. Pomembno! Pri registraciji morate vnesti promo kodo NBYX96PD, če je ne boste, potem bonusa ne boste dobili. Pri registraciji izberite free varianto kartice. Slednja brezplačna kartica vam omogoca tudi 3 mesecno zbiranje tock v trgovinah kot so Lidl, IKEA, Zara, Booking.com. Dobite 1% nazaj od nakupa.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Boris, a lahko na Curve kartici spremeniš valuto v EUR? Sedaj je v GBP. V kolikem času dobim kartico v SLO, realno?

Evo, če bi še kdo želel prejeti £5 lahko uporabi Link - klikni in uporabi kodo DZA785PE
Takoj sem lahko dodal kartico N26, registracija je enostavna, brez identifikacije preko osebnega dokumenta. Samo e-mail in osebne podatke vpišeš. :)
 
Nazadnje urejeno:

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Ja, jaz sem enkrat zaprosil, če mi lahko zvišajo limit, in so ga. Dokler bo tako bo super :)
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Je, sem šel ravno gledat zadnji dvig na bankomatu, in še za predhodni mesec. Moja banka mi ni zaračunala nič extra.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Vprašanja za znalce:

Ali lahko plačujem z aplikacijo na telefonu? NFC?

Ali lahko plačujem z aplikacijo, dokler kartice še nisem dobil po pošti in je nisem aktiviral. Imam pa vpisan N26. :)

Ali moram Gpay izklopiti? Deaktivirati?

Hvala.
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Preko NFC s Curve ne mores placevati... Glede placevanja pa ne vem... pomoje ne, ker moras najprej aktivirati kartico, ko jo dobis... Tocnega postopka se ne spomnim vec, ker je ze kar nekaj casa, odkar jo imam... Lahko pa enostavno probas in gres na bankomat dvignit 10€ ;) ...

Glede GPay pa nevem, kaj tocno si mislil... Deaktivirati ga ni potrebno...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Eno vprašanje, ker sem se ravno danes začel malo poigravati s tem. Curve in N26, to je nekako podoben produkt ali kaj so prednosti in slabosti ene in druge?