Vse kartice v eni: Mastercard CURVE

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Curve je cisto svojevrsten produkt... in je v bistvu samo kartica, na katero vezes vse svoje druge kartice, ki jih lahko dodas... in imas s seboj samo eno kartico, s pomocjo aplikacije pa dolocis, katera je ob placilu aktivna... Lahko celo kasneje po placilu zamenjas, ce si opazil, da si placal z napacne kartice...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Boris, a lahko na Curve kartici spremeniš valuto v EUR? Sedaj je v GBP. V kolikem času dobim kartico v SLO, realno?

Evo, če bi še kdo želel prejeti £5 lahko uporabi Link - klikni in uporabi kodo DZA785PE
Takoj sem lahko dodal kartico N26, registracija je enostavna, brez identifikacije preko osebnega dokumenta. Samo e-mail in osebne podatke vpišeš. :)

Kako se pa teh £5 pokoristi? A kar samodejno pri prvem, drugem plačilu? A moraš kam kliknit?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
O hvala. In potem plačam. Če bo znesek plačila višji od £5 , zavrne?
 
Nazadnje urejeno:

delfinus

Zelenc'
22. feb 2014
19
0
1
Lahko pa teh 5GBP transportiras tudi na Revolut racun, ce ga imas. To pa tako, da gres pod mobilno aplikacijo Revolut - Payments / Payment link / Request /vneses znesek GBP 5 in kreiras placilni link. Odpres ta link v internetnem brskalniku in placas s Curve kartico. Seveda moras prej imeti v mobilni aplikaciji Curve izbrano, da bo slo iz Curve Rewardsa in ne s tvojih drugih kreditnih ali debetnih kartic.

Evo, ce se kdo zeli Curve + 5GBP sharam referral kodo, ki jo je potrebno uporabiti ob registraciji: VEY4BLYN
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Hvala delfinus in Jest, sem danes zapravil za malico (file postrvi z zelenjavnim pirejem in solato). Sem se kar dobro najedel. :) In hvala Borisu500 za kodo. :)


Če bi še kdo želel prejeti £5 (in se npr. dobro najesti) lahko uporabi link - klikni!!! in uporabi kodo DZA785PE
Seveda to velja samo ob prvi prijavi. :)
 

Boris2005

Zelenc'
15. apr 2019
3
0
1
Boris, a lahko na Curve kartici spremeniš valuto v EUR? Sedaj je v GBP. V kolikem času dobim kartico v SLO, realno?

Evo, če bi še kdo želel prejeti £5 lahko uporabi Link - klikni in uporabi kodo DZA785PE
Takoj sem lahko dodal kartico N26, registracija je enostavna, brez identifikacije preko osebnega dokumenta. Samo e-mail in osebne podatke vpišeš. :)

Da, valuta se lahko spremeni.
Lp
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Hvala delfinus in Jest, sem danes zapravil za malico (file postrvi z zelenjavnim pirejem in solato). Sem se kar dobro najedel. :) In hvala Borisu500 za kodo. :)


Če bi še kdo želel prejeti £5 (in se npr. dobro najesti) lahko uporabi link - klikni!!! in uporabi kodo DZA785PE
Seveda to velja samo ob prvi prijavi. :)

Trenutno poteka zbiranje povabil do pred 7. junijem 2019, ki bodo izžrebana. Ko prvič opravijo svoj nakup s svojo kartico Curve, oba vstopita v naše žrebanje (Curve), da bi osvojila dva - da 2 (to je 1 vsak!) - iPhone XS Max - Appleov iPhone.

Na kratko, če želiš sodelovati, se vpiši, uporabi link in mojo kodo, itak dobiš £5 in sodeluješ v žrebanju. :)
 
Nazadnje urejeno:

Juuurc

Zelenc'
7. avg 2019
2
0
1
Živjo,
nekaj časa že zadovoljen uporabnik Curve, danes pridem na bankomat od abanke in me pri dvigu opozori na provizijo 4 eure (nisem presegel limita za dvig).

Je še kdo drug opazil podobno?
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Kako se banke borijo proti tuji konkurenci...


ABANKA d. d. - IZVLEČEK TARIFE ABANKE FIZIČNE OSEBE
Ljubljana, 20. julij 2019

5.7. Bančne kartice drugih izdajateljev
5.7.1 Vsi tuji izdajatelji
5.7.1.1. Nadomestilo za dvig gotovine na bankomatu = 4,00 EUR

In ja... tudi za Revolut.... kot da bi šlo za Euronet bankomat.

To je "problem" Abanke.
 

Juuurc

Zelenc'
7. avg 2019
2
0
1
No ja, upam da ne bodo sledile še ostale banke.

Abanka na srečo nima neke konkretne mreže bankomatov. Tistim parim se bomo pa že izognili :)
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
tudi jaz danes dobil svojo kartico, nisem še uporabil, verjetno bom najprej šel na bankomat, da jo tudi aktiviram s tem.

tole je moja koda, v kolikor bi še kdo naročal kartico. je pa dober teden hodila.

EA7MP66N

še vprašanje za tiste, ki uporabljate "Connect", tiste povezane trgovine, vidim, Lidl, dm ... Aldi pri nas tudi dela, glede na to, da je pri nas to Hofer?
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
še vprašanje za tiste, ki uporabljate "Connect", tiste povezane trgovine, vidim, Lidl, dm ... Aldi pri nas tudi dela, glede na to, da je pri nas to Hofer?

Pomoje ne.... je pa limit 10k funtov, potem pa dosezeš limit... in kartica ne dela več. Ce zelis imeti 20k limita, moras poslati sliko dokumenta in selfi :)
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
današnja izkušnja:

včeraj sem šel na SKB bankomat, dvignil denar brez problema in zaenkrat brez kakršne koli provizije. danes sem prvič preko POS terminala plačeval s to kartico, in me je čisto zmedlo, ko je termninal "vprašal" GBP ali EUR. v zmedi sem izbral GBP in namesto 18.90 mi je zdaj zaračunalo 19.87€. na slipu, zanimivo, piše 18.90€, zraven pa 17.86GBP, spodaj pa nek drobni tisk o 3% exchange rate - je imel še kdo podoben primer?

upam, da mi ne bo zdaj vedno tako obračunavalo, očitno pa je potrebno izbrati EUR ... me je pa čisto zmedlo, ker nikjer nisem prebral oz. zaznal, da bi bilo kaj podobnega potrebno narediti pri plačevanju.

še to - kartici, ki ju imam dodani v appu, sta nastavljeni na EUR, se da kako generalno nastaviti, da je primarna valuta EUR?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
današnja izkušnja:

včeraj sem šel na SKB bankomat, dvignil denar brez problema in zaenkrat brez kakršne koli provizije. danes sem prvič preko POS terminala plačeval s to kartico, in me je čisto zmedlo, ko je termninal "vprašal" GBP ali EUR. v zmedi sem izbral GBP in namesto 18.90 mi je zdaj zaračunalo 19.87€. na slipu, zanimivo, piše 18.90€, zraven pa 17.86GBP, spodaj pa nek drobni tisk o 3% exchange rate - je imel še kdo podoben primer?

upam, da mi ne bo zdaj vedno tako obračunavalo, očitno pa je potrebno izbrati EUR ... me je pa čisto zmedlo, ker nikjer nisem prebral oz. zaznal, da bi bilo kaj podobnega potrebno narediti pri plačevanju.

še to - kartici, ki ju imam dodani v appu, sta nastavljeni na EUR, se da kako generalno nastaviti, da je primarna valuta EUR?

To je odvisno od POS terminala... nekateri somtaki, da zaznajo, da gre za UK kartico in vprasajo po valuti... vedno je treba izbrati EUR...