Vrednost?

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.799
78
48
Podedoval sem avto, zraven so bile tudi 4 zimske gume (brez platišč) Sava Eskimo Hp2. Profila je sicer še 7'5mm, letnik izdelave (DOT) pa je 2016. Če se to sploh še splača prodajat, koliko je vredno?

Že res, da gume z leti postanejo trde, no na prejšnjem avtu sem tako letne kot zimske imel 10 let!! Profila še več kot dovolj, poznalo pa se je seveda pri oprijemu, čeprav neke velike panike ni ravno bilo.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.799
78
48
nisi napisal dimenzije

drgač pa prestara guma, bolj nč vredno, simbolična cena...
nisi napisal dimenzije

drgač pa prestara guma, bolj nč vredno, simbolična cena...


205 / 55 / R16. Ja res je... guma je stara, čeprav glede na profil z njo ni bilo prevoženo prav veliko. Ampak z leti izgubi svoje prvotne lastnosti. No kakšen six pack ali dva pa že lahko pričakujem... drugače grejo pa na odpad.
Kot že prej napisano, s prejšnjim avtom sem maksimalno izkoristil tako letne Michelinke kot zimske Goodyearke. Profila je bilo še dovolj, ampak tiste začetne specifikacije gume se pa itak izgubijo. Vožnja več ali manj na krajših razdaljah.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.195
1.811
113
Podedoval sem avto, zraven so bile tudi 4 zimske gume (brez platišč) Sava Eskimo Hp2. Profila je sicer še 7'5mm, letnik izdelave (DOT) pa je 2016. Če se to sploh še splača prodajat, koliko je vredno?

Že res, da gume z leti postanejo trde, no na prejšnjem avtu sem tako letne kot zimske imel 10 let!! Profila še več kot dovolj, poznalo pa se je seveda pri oprijemu, čeprav neke velike panike ni ravno bilo.

Take zadeve z lahkoto prodaš. Daj ceno za komplet 80 eur, potem pa za 70 prodaš.

Oglasa ne boš imel več kot 2 dni (realno boš v enem dnevu prodal).

...nimajo vsi alterja.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.799
78
48
Take zadeve z lahkoto prodaš. Daj ceno za komplet 80 eur, potem pa za 70 prodaš.

Oglasa ne boš imel več kot 2 dni (realno boš v enem dnevu prodal).

...nimajo vsi alterja.
No na Bolhi se v treh dneh ni nobeden javil glede gum, jih je pa danes vzel sodelavec za 100€ (tako ceno sem nastavil tudi na Bolhi).
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Dobr si prodal. dej mu gratis še ceglo katero bo podstavil pod pedal za gas, da bo bolj počas vozil.. :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.361
5.868
113
pri taščici
Srecko, dobil si pol cene novih (do lani).
Jaz sem enkrat za.pol cene prodal eno leto stare, en teden vozene gume.
Letos ne grejo v prodajo en vikend vozene eno leto stare za dobre pol cene novih. (245/45-19)
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.799
78
48
Srecko, dobil si pol cene novih (do lani).
Jaz sem enkrat za.pol cene prodal eno leto stare, en teden vozene gume.
Letos ne grejo v prodajo en vikend vozene eno leto stare za dobre pol cene novih. (245/45-19)
Ja, res kar nekaj sreče sem imel... na Bolhi sem malo prečekiral cene istih dimenzij in DOT-a od Save. Kar nekaj jih je, ampak vse samo Sava Eskimo S3, moje so bile Eskimo HP2. Cene pa od 15 pa do 30€ na kos, ampak vse z manj profila, pri nekaterih sploh ni podatka, koliko profila je. Tako sem pač postavil svojo ceno, klica ni bilo nobenega. Potem pa malo debate s sodelavcem, da prodajam, pa je rabil ravno te dimenzije in sva se takoj zmenila.
Je pa rekel, da je šel gledat za ene gume, ki jih je tip oglaševal kot nove. Pride tja, profila 3mm... Danes žal najdeš vse žive nategune :rolleyes:.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi