Vpis za status?

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Kaj ni bolje, da če si po sili razmer eno leto vmes brez statusa, da neki delaš, ko pa da bi piz*arije počel celo leto, ker se ne bi imel kam dat
smirk-1.gif
 

M156

Pripravnik
10. avg 2009
79
0
6
evo vpisal se danes ob 9h zjutraj na izobraževanje za odrasle in sicer Grafični tehnik, dal tistih 130€ in dobil veliko potrdil o šolanju!

vse kar sem prinesel so spričevala o uspehu vseh 4-ih let gimnazije ter rojstni list! je prijazna gospa to fotokopirala in vrnila, preko telefona pa bomo v prihodnje uredili še nekaj glede ene pogodbe, ki se te tiče v primeru da redno hodiš pač neka formalnost.

Gužve ni bilo tko da to je to
smile-1.gif


lucky me
 

anomys

Zelenc'
24. sep 2009
1
0
1
hej, živjo!a bi bil M156 tako prijazen in mi povedal na katero izobraževanje si se ti to vpisu.sama namreč NUJNO rabim status, ker mi je en izpit sfalil, pa me zanima, če se še da kam vpisat
hvala ti!
 

tejcii

Zelenc'
30. sep 2009
1
0
1
Hej! Mene pa zanima na kateri izobraževalni program se lahko vpišem samo za status in je med najcenejšimi ? PM prosim
smile-1.gif
hvalaa
 

mather12345

Zelenc'
1. okt 2009
1
0
1
Citat:
Uporabnik tejcii pravi:
Hej! Mene pa zanima na kateri izobraževalni program se lahko vpišem samo za status in je med najcenejšimi ? PM prosim
smile-1.gif
hvalaa

Se jaz prosim za PM. Ze vnaprej hvala
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Za vse morebitne nadaljnje kandidate... Pišite na silvestra.razman@guest.arnes.si, da želite navodila za vpis v samoizobraževanje. NUJNO pripišite, da to rabite za status. Po pošti boste dobili navodila, vpisnici in položnico za 84€. Pošljete vse nazaj in čez nekaj dni dobite 8 potrdil. Konec pika stop.

Vpisujejo do 15ga (se mi zdi).
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik Anamarija pravi:
Za vse morebitne nadaljnje kandidate... Pišite na silvestra.razman@guest.arnes.si, da želite navodila za vpis v samoizobraževanje. NUJNO pripišite, da to rabite za status. Po pošti boste dobili navodila, vpisnici in položnico za 84€. Pošljete vse nazaj in čez nekaj dni dobite 8 potrdil. Konec pika stop.

Vpisujejo do 15ga (se mi zdi).

Jest sem se z njo že dopisoval v AVGUSTU, takrat še ni so mel navodil, potem sem ji poslal e-mail nekje 15.9 in dobil navodila nekje 20.9, poslal nazaj in dobil čez 2 dni 8 potrdila ta potrdila sem že nesel naprej.
Rabte pa obvezno overjeno fotokopijo osn.spričevala ali izkaz + potrdilo o plačani položnici + fotokopijo osebne...
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
A smo pol sošolci?
grin1.gif
Sem se tud jaz letos tkole vpisal. Ej zajfa a ti veš kako je z zavarovanjem... A imaš pokrito osnovno in dodatno, ali samo osnovno? A se lahko nezgodno zavaruješ kot študent? Kako je recimo s članstvom v študentskih klubih?
lp