Podaljšanje absolventa + zaposlitev

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
Zdravo!
Prosil bi vas maherje, če mi lahko svetujete kak naj obdržikm status študenta.
zadeva je sledeča; lani sem vpisal prvič absolventa potem sem nekje decembra se redno zaposlil (za določen čas), sem poklical na fakulteto sem vprašal kak pa kaj, pa je teta tam rekla, da naj mi bo da mi ne bodo prekinili statusa vendar me prosi naj ne izkoriščam študentskih bpnusov kot so boni ipd. tega tudi res nisem nikoli izkoriščal. (razen pri frizerju sem manj plačeval
grin1.gif
). no in sedaj je leto naokoli, jaz pa bi rad podaljšu absolventa še vsaj za to leto, ker imam namen faks končati, ampak trenutno se še izobražujem v sliužbi in nimam časa in pogojev se učit za faks.

ima kdo kakšno idejo kako podaljšati absolventa, (po možnosti brez da bi fehtal zdravniško ali kaj drugega? nujno pa rabim ohranit "neomadeževan" zdravstveni karton zaradi službe in njihovih zdravstvenih pogojev) ? faks sem redno izdeloval, nisem nikoli ponavljal ali se pogojno vpisoval niti enkart pa tudi smeri še nisem zamenjal nikoli. šola je fpp
kakšne so kazni če ugotovijo da si zaposlen pa da si redno vpisan še na faksu?(zaposlitev bi zamolčal)

hvala vsem za odgovore.
lp
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Jaz sem dve leti nazaj želel podaljšati absolventa za še eno leto. (prav tako na FPP)

Imel sem (no še vedno imam) še 2 izpita in vse kar so mi rekli v referatu je, da brez zdravniškega opravičila in zelo tehtnega razloga mi komisija ne bo odobrila podaljšanje. Ena opcija mislim da je tudi "težke razmere v družini", samo spet je potrebno imeti potrdilo socialne službe.

V glavnem brez kakršnegakoli potrdila opravičila se ni kaj pogajat s komisijo za študijske zadeve. Potem sem se pač vpisal brez statusa samo evidenčno. Aja, študiram izredno.

Po izgubi statusa sem se redno zaposlil in nisem delal več preko napotnic.

LP