Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Itak, da ima tema 1000 strani, če pa darjan na polno sodeluje v njej. :p

Drugače pa ja, se najde tudi kakšna z višjo cifro, npr. topic "Covid-19 kitajski super virus" ima kar 2050 strani.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
O fak....tavžnt ubitih ruSSkih častnikov v Ukrajini.
To pa mora pečt ruSSofilčke zelo močno.
 

kroja_

Fizikalc
23. mar 2016
183
86
28
Endvatri ne se hecat z Rusijo. Dolgočasno je tvoje lapanje, karavana gre pa dalje. Pahor se že srečuje z Erdoganom, on pa s Putinom. Z Rusijo se ni za hecat.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-211
113
"Popolna ukinitev ruskih vizumov od vseh držav članic EU-ja bi lahko bila še ena zelo učinkovita sankcija," je izjavil češki zunanji minister Jan Lipavsky, ki bo ukrep predlagal na neformalnem srečanju zunanjih ministrov sedemindvajseterice 31. avgusta v Pragi.
Katera sankcija je pa že bila učinkovita? Da ni mogoče mislil na še en strel v koleno????

Khm, a EU sedaj priznava, da je Putin demokratično izvoljen, krivec da je na oblasti pa ruski narod, ki je glasoval zanj, ker do sedaj smo samo poslušali, da je samodržec, nelegalno na oblasti, narod proti njemu....?
 
  • Všeč mi je
Reactions: kroja_

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.476
2.032
113
Katera sankcija je pa že bila učinkovita? Da ni mogoče mislil na še en strel v koleno????

Khm, a EU sedaj priznava, da je Putin demokratično izvoljen, krivec da je na oblasti pa ruski narod, ki je glasoval zanj, ker do sedaj smo samo poslušali, da je samodržec, nelegalno na oblasti, narod proti njemu....?
Sankcije so učinkovite, če so seveda prave. Odkar imajo Rusija določeno cenzuro pri medijih, ne dobimo več pravih informacij oz. dost ruske propagande je. Do Ruske cenzurje v je bilo zanimivo brati novice, po cenzuri pa ne več. Mam kolegico iz St. Petersburga in dost zanimivih stvari izveš, kar ne pišejo naši EU mediji. Koliko ljudi je na cesti zaradi sankcij v Rusiji, koliko firm se je zaprlo v Rusiji,....itd. V 6 mesecih se je v okolici St. Petersburga zaprlo toliko firm, kot se jih ni prej v 3 letih. Je bila kakšna novice o tem pri nas? Ni je bilo, zaradi ruske cenzure.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Js sm pa skoz mislil, da mi v Rogaški z tistimi cenami izčrpavamo ruse, pa ob tem še sami kaj zaslužimo.
zdej pa vidim, da je ravno obratno. Da je nam bolje, če rusov in njihovega denarja ni, pa krijemo še izgube v rogaški, rusom pa škodi, če prišparajo. Al sm js nekaj zamešal al estonka? :evil:

Pa če zavrnemo vize, še kak ruski vojni obveznik ne bo mogel pobegnit v EU, temveč ga bodo napotili na fronto streljat ukrajince :-(
Dej mi ti nekaj odgovori. Imaš soseda, ki ti vsak mesec v tvoji trgovini naredi pol prometa, nobenih popustov noče, fajn zaslužiš na njemu. Pol ti pa eno noč posili ženo. Kaj boš naredil? Mu pripeljal naslednji dan še hčerko?
Vam ni jasno, da se sodelovanje s hudičem slej kot prej vrne nazaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-211
113
Sankcije so učinkovite, če so seveda prave. Odkar imajo Rusija določeno cenzuro pri medijih, ne dobimo več pravih informacij oz. dost ruske propagande je. Do Ruske cenzurje v je bilo zanimivo brati novice, po cenzuri pa ne več. Mam kolegico iz St. Petersburga in dost zanimivih stvari izveš, kar ne pišejo naši EU mediji. Koliko ljudi je na cesti zaradi sankcij v Rusiji, koliko firm se je zaprlo v Rusiji,....itd. V 6 mesecih se je v okolici St. Petersburga zaprlo toliko firm, kot se jih ni prej v 3 letih. Je bila kakšna novice o tem pri nas? Ni je bilo, zaradi ruske cenzure.
Ko so se uvajale sankcije, ni nihče rekel, da je cilj sankcij navadne ljudi v rusiji spravit ob službo, ob preživetje....ampak so jasno povedali, da je cilj, da se Rusija umakne iz Ukrajine, in zruži Putinov režim, ter oslabiti Rusijo, da ne bo zmožna več vodit vojne v ukrajini.
Katera od sankcij je dosegla kaj od tega????

rubelj je danes moćan (euro pada), in nič ne kaže, da bi se Rusi umikali iz Ukrajine, ampak dnevno opočasi osvajajo nova ozemlja. Putin pa trdno na oblasti z moćno podporo ljudstva.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-211
113
Dej mi ti nekaj odgovori. Imaš soseda, ki ti vsak mesec v tvoji trgovini naredi pol prometa, nobenih popustov noče, fajn zaslužiš na njemu. Pol ti pa eno noč posili ženo. Kaj boš naredil? Mu pripeljal naslednji dan še hčerko?
Vam ni jasno, da se sodelovanje s hudičem slej kot prej vrne nazaj.
Torej če posilim ženo od direktorja mercedeza, mi ne bodo prodali avta?

Ampak zgodovina se ni pričela 24 febr letos. Je bil prej državni prevrat, ki je ukrajini odvzel samostojnost. Pa ukrajinci ubijali svoje sodržavlane ruske narodnostosti v donbasu, bi to moralo ostat nekaznovano? niso spoštovali narodnostnih pravic ruski manjšini, prepovedali opozicijske stranke... Podpiramo nespoštovanje sporazumov iz Minska? Spoštujemo rezultate referendumov na Krimu, v donbasu....?????

Najprej so začeli posiljevat ukrajinci rusko manjšino na vzhodu in jugu države. Naj bi jim rusi morali pripeljat še hčerke?
 
Nazadnje urejeno:

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.476
2.032
113
Ko so se uvajale sankcije, ni nihče rekel, da je cilj sankcij navadne ljudi v rusiji spravit ob službo, ob preživetje....ampak so jasno povedali, da je cilj, da se Rusija umakne iz Ukrajine, in zruži Putinov režim, ter oslabiti Rusijo, da ne bo zmožna več vodit vojne v ukrajini.
Katera od sankcij je dosegla kaj od tega????

rubelj je danes moćan (euro pada), in nič ne kaže, da bi se Rusi umikali iz Ukrajine, ampak dnevno opočasi osvajajo nova ozemlja. Putin pa trdno na oblasti z moćno podporo ljudstva.
Nobena sankcija, trpi lastni narod, firme trpijo,prihaja še večja revščina....itd. Rusi gledajo(tisti pri ¨koritu¨) samo nase, ne na firme v Rusiji, delavce, hrano....itd.

Zakaj je rubelj močan? Zato ker ga držijo državne rezerve gor, to so še Rusi sami potrdili( 04/2022).
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Torej če posilim ženo od direktorja mercedeza, mi ne bodo prodali avta?

Ampak zgodovina se ni pričela 24 febr letos. Je bil prej državni prevrat, ki je ukrajini odvzel samostojnost. Pa ukrajinci ubijali svoje sodržavlane ruske narodnostosti v donbasu, bi to moralo ostat nekaznovano? niso spoštovali narodnostnih pravic ruski manjšini, prepovedali opozicijske stranke... Podpiramo nespoštovanje sporazumov iz Minska? Spoštujemo rezultate referendumov na Krimu, v donbasu....?????
celo barvo boš lahko izbral
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.202
5.584
113

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-211
113
Verjamen da ukrainska manjšina protestira, ampak ta koncert je namenjen nam ne njim, in jaz ga podpiram.
Tisti ukrajinci so samo še enkrat več pokazali svojo nacistično narav

Zelenski diktira Evropi, teli ukrajinci bi pa nam. Še operi bi pisali playlisto. Bolje bi bilo, da se ukrajinke poberejo nazaj v bordele, ukrajinci pa domov branit državo.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jtfc
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.