Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Ta mi je še boljša :D


Btw.....rusi miniral bolnico....
Eh, fake ukrajinski news. Kvečjemu so se noter skrivali ukrajinski nacisti. Poleg tega me zanima kakšna super koza je to bila, da je preživela več min.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.671
825
113
Zoolte-Hirske obroč in ruska novica izpred 3 dni:
BREAKING: 1,200 Britons reportedly among 3,000 Ukrainian fighters surrounded by Russian soldiers in Hirsk-Zolote.

....po treh dneh je evidentno(zaenkrat) da so jih zajeli cca 60.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
President Joe Biden is set to announce that the US is giving Ukraine an advanced surface-to-air missile system in its latest military aid package.

The US is purchasing NASAMS, a Norwegian-developed anti-aircraft system, to provide medium- to long-range defence, according to a source familiar with the matter.

The same system is used to protect the airspace around the White House and US Capitol in Washington.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
The UK Ministry of Defence has released its latest intelligence update.

"Over the coming weeks, Russia’s campaign will highly likely increasingly rely on echelons of reserve forces," the MoD said.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.792
4.303
113
Eh, fake ukrajinski news. Kvečjemu so se noter skrivali ukrajinski nacisti. Poleg tega me zanima kakšna super koza je to bila, da je preživela več min.
Če bi prebral news, bi vedel zakaj, že ob naslovu novice, sem pomislil na verižno sproženje min...

'Zbog svog kaotičnog kretanja, koza je aktivirala nekoliko mina. Uslijed lančane reakcije, nekoliko je ruskih vojnika zadobilo ozljede različite težine', stoji u izvješću ukrajinskih obavještajaca.

Slava kozi in ruskim kozlom!

p.s. kozo so rusi verjetno (ranjeno ali mrtvo) odpeljali na nadaljnje zasliševanje v Moskvo, kjer bodo skušali pridobiti informacije ali je dejanju
delovala samostojno ali pa je bila del Ukrajinske naci-kozje teroristične celice.

Zaslišal jo bo Putler osebno, goloprs!
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.019
113
Zoolte-Hirske obroč in ruska novica izpred 3 dni:
BREAKING: 1,200 Britons reportedly among 3,000 Ukrainian fighters surrounded by Russian soldiers in Hirsk-Zolote.

....po treh dneh je evidentno(zaenkrat) da so jih zajeli cca 60.

Ne vsake neumnosti brati, nekaj zdrave pameti pa je treba tudi imeti. V dveh vaseh pričakovati 1200 tujcev je čista neumnost. Obe naselji je branila ena brigada kateri pa se je uspelo že dan pred tem umakniti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.792
4.303
113
Prijazni ruski vojaki so pustili zajčka s presenečenjem... da ko se vrnejo otroci...


1656320201271.png
 
  • Jezen sem
Reactions: darjan in Kamele0N

corsol

Guru
11. mar 2010
2.671
825
113
Ne vsake neumnosti brati, nekaj zdrave pameti pa je treba tudi imeti. V dveh vaseh pričakovati 1200 tujcev je čista neumnost. Obe naselji je branila ena brigada kateri pa se je uspelo že dan pred tem umakniti.

To sem posebej omenil zato, ker so to pisali in kar na široko širili info.
ne samo na twiterju pač pa na veliko pro-rus straneh.

Vedeźevalcev res ne manjka.....
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113

Kot že povedano, povsem jasno je, da vedno zadaneš napovedi za - preteklost.
Jaz sem jasno napovedal če sankcije bodo držale, ne da se proda potem rekordna količina energentov pa da banke, ki prejemajo nakazila nimajo ban swifta.
Glede nato, da sedaj trgujejo z energenti z šitcoinom je ta porazen..

Kr se pa tiče gospodarstva no tega pa so sesuli. Tudi folk tam je v nezavidljivem položaju, imajo nore cene z dobrin. Tko da naše tankanje za 80 centov cca je plunk v morje kar žrejo folk tam.

Kot rečeno, če bodo insolventi, ne bo odloga so fucked up. Saj ne bodo mogli več obvezic dajat. Vlagatelji se bodo pa umaknili tudi Kitajski. No nekateri so se že.

Menim, pa da predvsem Z države z vojno z Rusijo precej služijo, saj kmeri prodajajo energente 20% pod tržno ceno nam pa jo prodajajo po 2 eur.... Pa ta zaslužek ni Ruski.

Še nekdolgo nazaj so razkrili da shell kupuje sod po 30$ od Rusije, tako obupani so.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.913
816
113
Ti, vulkanizer, a si sploh prebral, kaj piše?

Sicer pa, kdo je na slabšem?
Upnik, ki je ostal brez denarja, al dolžnik, ki ima denar?

Če bodo eričani odkupili te dolgove, to pomeni, d se bo vojna (ali pa vsaj sankcije) končali prej kot v 3 letih.
Če američani tega ne bodo idkupili, nido sankcije več ko 3 leta.
 

pipo

Majstr
19. mar 2008
866
328
63
to je zdaj brezveze, rus ima dnar pa plačat hoče, samo "mi" ga nočemo vzet
ni še bankrot, gre pa v smeri tja, malo še bo za počakat
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
to je zdaj brezveze, rus ima dnar pa plačat hoče, samo "mi" ga nočemo vzet
ni še bankrot, gre pa v smeri tja, malo še bo za počakat
V bistvu je se bolj prtegnjeno. Bidenova administracija ne pusti, da bi Rusija placala dolg ameriskim bond holderjem, ceprav bi ga lahko, ker se kopa v zahodnem denarju in potem trdi, da je Rusija v bankrotu :valjamse:

Bodo pa lepo padale tozbe bond holderjev proti ameriski administraciji.

Zahodne vlade se prav trudijo zajebat svoje lastne drzavljane in ekonomijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.