Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.369
6.551
113
Several Russian missiles hit a village on the southern outskirts of Ukraine's city of Zaporizhzhia early on Wednesday, killing a 52-year-old woman.

Pomeni je UA armija kar uspešna tam in prodira?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.369
6.551
113
Sky News has been told by a senior Ukrainian official that Ukrainian Special Forces carried out the operation on a Russian airbase in Crimea yesterday.

Bravo!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.369
6.551
113
Denmark will send military instructors to Britain to train Ukrainian soldiers, the Danish defence minister said today.

Še več pokvarjenega zahoda?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Vidiš, to je pa druga opcija... dlje kot bo NATO sral, žrtvoval Ukrajince in ''porival'' Ruse naprej po Ukrajini, manj ostane na mizi za pogajanje... Jaz sem napisal, kako vidim situacijo sedaj, če se vojno stanje nadaljuje, in gre po podobnem scenariju, kot sedaj, bo obala kmalu Ruska... Potem dvomim, da se bodo kar tako lahko odmaknili... Stanje lahko tudi še eskalira, če bo Rusija preveč pritisnjena s strani NATO držav, zna usekati bolj močno, pa po civilnih ciljih ne glede na žrtve. Konec koncev tako taktiko uporablja ZDA, najprej do konca razbije vse, kar je pomebnega...
Še vseeno pa mislim, kar sem napisal, Donbas in Doneck in nasvidenje.
Moje mnenje: Lugansk, Donetsk, Zaporozje, Kherson, Odessa in do Transnistrije.
 
  • Haha
Reactions: Konec

Floki

Guru
6. sep 2007
9.901
3.021
113
Moje mnenje: Lugansk, Donetsk, Zaporozje, Kherson, Odessa in do Transnistrije.

Lugansk je že, Donetsk še pa mogoče Zaporozje, drugega pa sigurno ne. Kherson kolikor imajo sedaj pod nadzorom mesta pa nikoli. Oddesa in karkoli naprej so pa lahko samo mokre sanje. Kvečjemu če zahod prekine z dobavo orožja, samo v tem primeru, kar se pa seveda ne bo zgodilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Nobenega strahu ni da bi Ukrajincem kaj primanjkovalo.
Civilizacija proti wc divjakom do konca.
 

Priponke

  • Screenshot_2022-08-10-15-54-18-814_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-08-10-15-54-18-814_com.android.chrome.jpg
    640,3 KB · Ogledi: 65
  • Haha
Reactions: jonny77

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Lugansk je že, Donetsk še pa mogoče Zaporozje, drugega pa sigurno ne. Kherson kolikor imajo sedaj pod nadzorom mesta pa nikoli. Oddesa in karkoli naprej so pa lahko samo mokre sanje. Kvečjemu če zahod prekine z dobavo orožja, samo v tem primeru, kar se pa seveda ne bo zgodilo.
Lahko rečemo da če ukrajincem nebo kaj po godu da bodo posla spet kaksen dron v eu ?

V primeru jedrske to bodo sam bolj gobe rastle kot 86? Ali bo bolj resno ?
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
"NATO" je že nekako tam. UA vojsko trenirajo, pomeni predajajo znanje, obveščevalne informacije jim tudi delijo, tehniko pa tudi imajo že - sicer osnovno a za rusa bo dovolj.

Rusija medtem drvi v bedo zaradi sankcij in samo hujše bo, kako dolgo bodo lahko držali ta tempo pa bomo videli drugo leto, zaenkrat še bolj kot ne pučejo staro tehniko, kaj pa ko jim sfali? Itak vse narejeno iz zahodnih čipov, ki pa jih več nimajo in ne morejo dobit...

Tu je zdaj samo vprašanje, ali bo zahodu dovolj, da pač pristanejo na premirje in rusu prepustijo ti dve vzhodni regiji ali se ga bo stisnilo in pregnalo še iz Krima...torej kako se bo zahod odločil, in ne UA.
ti pojma nimaš o vojski, kaj šele da bi služil vojaški rok
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.914
5.461
113
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.901
3.021
113
Lahko rečemo da če ukrajincem nebo kaj po godu da bodo posla spet kaksen dron v eu ?

V primeru jedrske to bodo sam bolj gobe rastle kot 86? Ali bo bolj resno ?

Če že ne veš kako delujejo jedrske elektrarne si mogoče poglej prispevek na RTVS kake 2 dni nazaj pa boš videla da ne bo nobenih gob.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
Pa kakšen Zelenski... to je klovn, direkt klovn, v rokah Ukrajinskih oligarhov in pa ZDA/VB... mojster bo odletu kot knof od gat, ko si bodo omenjeni to zaželeli...

ali pa ne bo, dokler bo plesal po njihovo?

uf...

a si bojo oligarhi in zda zazeleli da se predajo rusiji?

uf...

dej mal mozgane uporabi.

res bo odletu.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.