Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.329
113
Uradna politika do vsega skupaj je jasna in če je kdo (neupravičeno) toleriran je to rusofilsko združenje.

Meni je sicer precej nedojemljivo kako se to dopušča. Po eni strani je menda kršenje sankcij kaznivo dejanje, uvedlo se je zapiranje dostopa do lažnjivih ruskih medijev, po drugi strani pa lahko tile trobijo kar hočejo.

Če bi bilo po mojem bi se že zdavnaj prevzgajali s tolčenjem skal tam, ko se 2. tir dela. Škoda bagrov, če imamo pa trdobučneže za prevzgojo.

Kateri so to lažni mediji? In zakaj so lažni?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-212
113
Sicer ne spremljam kaj dost situacije zato vprašam kaj sledi potem ko jih obkolijo? Isto kot v Mariupolu? Bodo tudi ta Sieverodonets zravnali (ups osvobodili)?
Isto kot v Mariupolu.
Ukrajinci bodo imeli dve možnosti
1, da se predajo, rusi zasedejo severnodonetsk
2, Da se borijo, rusi zravnajo mesto, nekaj tisoč mrtvih, potem se predajo (ups evakuirajo), rusi zasedejo severnodonetsk.

Odločili se bodo za drugo možnost, ker jim bodo tako rekli američani.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-212
113
Uradna politika do vsega skupaj je jasna in če je kdo (neupravičeno) toleriran je to rusofilsko združenje.

Meni je sicer precej nedojemljivo kako se to dopušča. Po eni strani je menda kršenje sankcij kaznivo dejanje, uvedlo se je zapiranje dostopa do lažnjivih ruskih medijev, po drugi strani pa lahko tile trobijo kar hočejo.

Če bi bilo po mojem bi se že zdavnaj prevzgajali s tolčenjem skal tam, ko se 2. tir dela. Škoda bagrov, če imamo pa trdobučneže za prevzgojo.
Politika se zna hitro obrnit, samo da veter malo drugače zapiha, tako da bi hitro lahko tebe prevzgajali s tolčenjem skal.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-212
113
jaz bom pameten pa bom tiho :D
hitro se lahko boj proti ruskemu agresorjuki je napadel suvereno drzavo, zamenja za boj proti nacijem, ki so 8 let terorizirali narod, s prevratom prišli na oblast, in v podporo ruskemu narodu v ukrajini in pravico do osamosvojitve. pa boš kamne tolkl tako kot jih danes privoscis drugim.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.