Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.658
3.919
113
Kot kaže Rusi razmišljajo samo še kako splezat iz godlje ne da naglas povejo, da so spušili.
Putin se je tako zaplezal, da umik iz Ukranjine ni več opcija oz. bi bil to zanga samomor...

Toliko lastnih žrtev, toliko kolateralne škode in to kakšno škodo je naredil gospodarstvu. Jest osebno ne vidim druzga kot da nadaljuje začeto... Druge opcije ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zoom in cappy

hermann

Guru
19. mar 2014
9.273
5.847
113
Ja, dogovorili se bojo, da v Ukrajini ne bo nata pa nukleark in bojo morali bit s tem zadovoljni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.397
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Ja, samo zdaj je vprašanje kaj bo odgovoril Zahod, ki pa vemo kdo je. Ne glede da je Ruska invazija oz napad neopravičljiva, je dejstvo, da Zahod ni niti približno nedolžen pri vsem skupaj. Ampak če mene vprašate bo Zahod zdaj poskušal ponižati Rusijo do konca.
Zahod mora rusko gospodarstvo spraviti na kolena, če se Rusi takoj ne umaknejo iz Ukrajine in to v celoti vključno s Krimom in Donbasom. Putin in Lavrov postajata čedalje bolj blazna, kot bi gledal film Propad. Tam se je tudi Hitlerju mešalo, dokler ni sam naredil konca. Zahod ustvarja razmere v katerih bo moral Putin oditi ali pa priznati totalen poraz v Ukrajini. Če Putina ne odstavi njegov krog ali pa oligarhi, ki so nasedli kjerkoli so že v tem trenutku (letala ne smejo leteti, vprašanje do kdaj bodo jahte spuščali v pristanišča), ga bo pa navaden narod. Bo pač še ena revolucija v slogu oktobrske 1917.
Zahod dela vse, da prepreči streljanje na ozemlju EU. Opcija ena je sesutje ruske ekonomije, kar ne bo zastonj za Zahod - ne se slepit. Opcija dve streljanje na Zahodu. nobena opcija ni dobra, je pa prva nedvomno veliko manj slaba.

Mislim, da je Putinom politično konec ali pa bo v izolaciji kot Kim Jong Un.Če ga bo preveč sral, ga bodo pa tudi kar njegovi pospravili.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.658
3.919
113
Ja, dogovorili se bojo, da v Ukrajini ne bo nata pa nukleark in bojo morali bit s tem zadovoljni.
Herč dvomim, da bo to Putin preživel tak deal.. to ni za njih nič od nič..
Od teh sankcij pa se bodo pobirali vsaj 10 let. Pa ne pretiravam. Ker so vse naložbe, ki so jih leta in leta bildali, šle u maloro.

Še enkrat dvomim... Me zanima, kako bo po mesecu dni teh sankcij..
Borzo bodo mogli kmalu odpret, štampat bodo mogl začet denar...

Drgač še mesec dni ne bodo zdržal..
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.658
3.919
113
Zahod mora rusko gospodarstvo spraviti na kolena, če se Rusi takoj ne umaknejo iz Ukrajine in to v celoti vključno s Krimom in Donbasom. Putin in Lavrov postajata čedalje bolj blazna, kot bi gledal film Propad. Tam se je tudi Hitlerju mešalo, dokler ni sam naredil konca. Zahod ustvarja razmere v katerih bo moral Putin oditi ali pa priznati totalen poraz v Ukrajini. Če Putina ne odstavi njegov krog ali pa oligarhi, ki so nasedli kjerkoli so že v tem trenutku (letala ne smejo leteti, vprašanje do kdaj bodo jahte spuščali v pristanišča), ga bo pa navaden narod. Bo pač še ena revolucija v slogu oktobrske 1917.
Zahod dela vse, da prepreči streljanje na ozemlju EU. Opcija ena je sesutje ruske ekonomije, kar ne bo zastonj za Zahod - ne se slepit. Opcija dve streljanje na Zahodu. nobena opcija ni dobra, je pa prva nedvomno veliko manj slaba.

Mislim, da je Putinom politično konec ali pa bo v izolaciji kot Kim Jong Un.Če ga bo preveč sral, ga bodo pa tudi kar njegovi pospravili.
Scenarij lilkvidacije je že na BBCju predstavljena. Seveda iz strani oligarhov, ki imajo tako paniko, da je še ni bilo.
Celo jahte kruzajo v teritorjalnih vodah in ne vejo kam parkirat.
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.397
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Putin se je tako zaplezal, da umik iz Ukranjine ni več opcija oz. bi bil to zanga samomor...

Toliko lastnih žrtev, toliko kolateralne škode in to kakšno škodo je naredil gospodarstvu. Jest osebno ne vidim druzga kot da nadaljuje začeto... Druge opcije ni.

Jaz mislim, da mu opcij zmanjkuje. Še mal sankcij, še kaka nova sankcija, pa bo odletel, bo moral iti tako ali drugače. Ne bo ga odstavil Zahod, ampak kar Rusi ali pa celo njegov krog. Torej tudi nadaljevanje začetega ni opcija.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
tole tud precej pove:

22400819_0.jpg
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.658
3.919
113
Jaz mislim, da mu opcij zmanjkuje. Še mal sankcij, še kaka nova sankcija, pa bo odletel, bo moral iti tako ali drugače. Ne bo ga odstavil Zahod, ampak kar Rusi ali pa celo njegov krog. Torej tudi nadaljevanje začetega ni opcija.
Upam, da res... Ta scenarij je edino možen če ga likvidirajo... Saj vseskozi analizirajo njegovno duševno stanje, ki ni videti dobro..
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ruski plan je en post pred tvojim postom :)

Ker sumim, da nisem dobro bral in ker Google translatu ne zaupam... A mi lahko pokažeš, kje piše ali celo kje na teh na roko narisanih skicah je narisano, da bo napad na Kijev trajal 3 dni? Razen tega, da niti datum "začetka" ne štima... Hvala
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Saj so tudi Jugoslavijo bombardirali brez soglasja UN. Ubogi NATO, ZDA, koalicija še danes trpijo za hudimi sankcijami...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in AndY1

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.864
3.892
113
Mislim, da nihče ne razume kaj si pravzaprav hotel povedat.
Da bo sprejetje resolucije katerega rezultat glasovanja vidiš zgoraj imeli učinek, ki sem ga omenil in nič več. Torej eno izjavo bodo prebrali in to je to. Sam tudi obsojam agresijo rusije nad ukrajino, če moje mnenje kaj šteje (spremeni itak nič ne, tako kot ne bo izjava ZN).
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

hermann

Guru
19. mar 2014
9.273
5.847
113
Pa saj od generalne skupščine ne moreš pričakovat, da bo bombardirala Rusijo :valjamse: Samo jasno se je pokazalo kako pa kaj. Ruski prijatelji so se javno pokazali.

Potrebni ukrepi sicer že potekajo z UN ali brez.
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Da bo sprejetje resolucije katerega rezultat glasovanja vidiš zgoraj imeli učinek, ki sem ga omenil in nič več. Torej eno izjavo bodo prebrali in to je to. Sam tudi obsojam agresijo rusije nad ukrajino, če moje mnenje kaj šteje (spremeni itak nič ne, tako kot ne bo izjava ZN).

pa kaj ti ni jasno? kot čisto vsake resolucije do zdej
sam prešteli so se... to je to
5 pik za putina
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.