Vojna v Ukrajini 2

Očitno živiš v neki drugi dimenziji, ali pa pač ne znaš računat...
mam podobn primer v žlahti..rdeče kot snecko pameti pa ni in ni... pač kot tule.. .za vse so krivi drugi. Ko nanese na hrano hitro pozabijo koga so volili v EU za prehrano in kaj jim je le ta obljubljal oz. povedal..... o ceni hrane niti ne bi, ker že tu gor vidiš da jih večina ne zna sešteti 2 in 2...

sam mi je pa noro zabavno brati take modele kot je šnavci. Kot bi kototamopjeva gledal, samo da je tu besedilo, ni slike. Priceless
 
  • Haha
Reactions: H19ED in Garfildd

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
11
48
Murska Sobota
snecko ...vprašam za prijatelja...a ti ukronaciji polg x7 pa toyot ki jih menda še nisi videl morda vozijo tud kake acure, infinitije? me čist tko informativno zanima da vidim al spodpirajo japonce al nemce....
ne spoznam se na avte, x7 sploh obstaja? dal sem kot primer, ker takih avtov z opremo pri nas še nisem videval...

možno, da na zahodni malo jaća oprema
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
11
48
Murska Sobota
Baje ga je montiral v bližini Sočija v Rusiji in ne v Dalmaciji zato je imel take probleme z nastavitvami.
Signal je problem, ker se ukrajinci nalimajo poleti na isti repetitor, namesto da bi bili.v rovih. Pa nazi turisti itd.

Ukrajina je ogromna, ukrose na zahodu boli k. kaj se dogajana vzhodu oz onkraj Dnjepra je Rusija.

Pa tudi zahod je treba razdelit, malo Madzarski in Poljski.