Vivid money - nova nemška banka

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Dm na zalost ni vec.....

Spet je nazaj tudi dm ... Samo ni vec 21% ampak "samo" 9%

Pasted_Image_20_04_2021__11_50.png
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
Toliko pišete o teh "super deals" kot da jih imate za nekaj tisoč € in ne največ za 100€
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Na zacetku se jih je kar nekaj prijavilo preko mojega linka... zdaj je ze tezje, ker ze toliko referral linkov krozi okoli... Zaenkrat imam superdeals se do 16.7. ... potem bo pa verjetno pocasi konec ;) ...

1618927598766.png
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
286
130
43
Ja dejansko je zdej možno 330€ na osebo (50 začetnih + 5x50 cashback + 6x5€ nagrade ) . Če si še kul delnico zbereš pa še kake 20% naraste, zgubit pa ne moreš. 150€ zbereš že ,če poleg sebe še svoje starše gor spraviš, pa lahko imaš še njihova vivid accounta na svojem telefonu, torej efektivno imaš do jurja cashbacka lufta, če si malo kreativen in proaktiven, eni bi rekli tečen :) . PA sej ko folk vidi, da nima nobenih stroškov in obveznosti, da so le sami plusi, se z veseljem sebkajo :D
 

_jfk_

Pripravnik
23. jul 2007
156
20
18
Danes sem hotel plačati s telefonom- Google Pay, kamor imam dodano Vivid kartico. Ni šlo.
Ker je bila posodobitev aplikacije, je potrebno na novo potrditi kartico za Google Pay v sami Vivid apikaciji. Sedaj mi normalno kaže, da je dodano, nisem pa še poskusil.
Samo v vednost, da ne boste zabodeno gledali, ko ne bo šlo...
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.564
942
113
Zanimivo. Pri meni ni bilo tega potrebno še nikoli narediti. Tudi danes je Google pay delal brez težav. Posodobitve aplikacije so vsaj 1x tedensko.
 

_jfk_

Pripravnik
23. jul 2007
156
20
18
Zanimivo. Pri meni ni bilo tega potrebno še nikoli narediti. Tudi danes je Google pay delal brez težav. Posodobitve aplikacije so vsaj 1x tedensko.
Tudi meni, do danes.
Me je kar šokiralo, ko butelj sem prislanjal telefon:bonk:

Verzija app-a je pri meni 1.39.0
Mogoče je treba vsake toliko časa potrditi, kaj pa vem...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Js do sedaj še nisem rabil nikoli potrditi, pa imam Vivid že od lani. Se mi je pa zadnjič zgodilo, da ko sem prislonil telefon na terminal ni bilo nič. Potem doma sem ugotovil, da sem imel izlopljen NFC (očitno se mi ni samodejno nazaj vklopil, ko sem telefon vzel z brezžičnega polnilca).
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
Kolikor se super sliši da ima Vivid nemški BIN je v praksi kot edino plačilo sredstvo zaradi varnostnih mehanizmov kartičnih procesnih centrov en velik mlinski kamen. Oziroma pravilneje rečeno - taka banka ni za resno uporabo.

Kar nekaj trgovinah Vivid enostavno online nakup ne prime samo zato ker je BIN drugačen od države naslova kupca (po zagotovilu tehnične podpore teh trgovin). Med drugim medimops, bookdepository, geekbuying in worldofbooks.
+ POS terminali skoraj pravilom pametno preklopijo na nemščino.
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
276
84
28
Kolikor se super sliši da ima Vivid nemški BIN je v praksi kot edino plačilo sredstvo zaradi varnostnih mehanizmov kartičnih procesnih centrov en velik mlinski kamen. Oziroma pravilneje rečeno - taka banka ni za resno uporabo.

Kar nekaj trgovinah Vivid enostavno online nakup ne prime samo zato ker je BIN drugačen od države naslova kupca (po zagotovilu tehnične podpore teh trgovin). Med drugim medimops, bookdepository, geekbuying in worldofbooks.
+ POS terminali skoraj pravilom pametno preklopijo na nemščino.
Meni je zaenkrat samo zavrnilo na Spotify zaradi bina. Sem potem plačal prek Paypala isto z Vivid tam je pa šlo normalno skozi
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Končno mi je uspel podaljšati super deals, pa vidim, da ni več Amazon in Lidl, kdo ve je to že dalj časa?