Vista Sihronizacija

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Kako bi v visti naredil, da bi se tista ikonca za sihroniziranje (
neimenovana.png
) pokazala ob zagonu računalnika in avtomatsko sihronizirala dlančnik, ko bi ga priklopil?Aja, pa tud ni važno, če je točno tista ikonica, samo, da se dlančnik sihronizira ob priklopu!
 
Nazadnje urejeno:

X_layer

Zelenc'
10. feb 2008
4
0
1
Oplotnica
No no
wink-1.gif
Tisto kar je označeno na sliki je nastavitev kam je računalnik povezan, al na internet ali v kakšno drugo omrežje.

Če hočeš da se ti dlančnik poveže mora biti zagnan WMDC, torej poskrbi da se ti ob zagonu Viste zažene tudi WMDC. Preveri kako je nastavljeno v storitvah, meni se samodejno zažene od namestitve WMDC-ja.
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
Če si namestil WMDC, ki ga sicer v Visti ni in ga je potrebno posebej namestiti, bi moral ikono videti desno spodaj ob vsakem zagonu Viste!
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Ikono vidim ob zagonu viste, vendar morem za sihronizacijo zagnati tale windows mobile device center, drugače vedno piše, da ni povezan! Servisa sta oba started. Rad bi pa, da se mi sihronizira avtomatsko, ko priklopim, ne pa, da morem še vmes 200 okenc odpirat!
 
Nazadnje urejeno:

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
V Visti zadeva deluje malce manj ekspeditivno kot v WinXP s ActiveSync. Tu ne gre kar brezglavo v sinhronizacijo, če ne zazna nekih sprememb. Zato
cheer.gif
izgleda vse precej zaspano in na začetku nisi prepričan, a to sploh deluje. Za test vnesi nek dogodek v Outlook koledar ali dodaj stik in opazil boš, da se zadeva zbudi iz spanca. Razlike so mi precej jasne, saj doma uporabljam Visto, v službi WinXP.