video convert za ipod

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.113
113
39
MB
torej kateri program uporabljate, sam sem probal Videora iPod nano Converter pa mi je med convertom računalnik že 2x štekno, je sicer res da je tudi kišta v kurcu ampak vseeno ?

kaj uporabljate drugi
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.113
113
39
MB
hvala bom si pogledal, ker kolk sem danes malo raziskoval je ponudba torrent sajtov z ipod videi bol boga?!
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Sej brezveze, da vlečeš dol že convertane filme... pri tem, k ga jst uporabljam si še sam lahko določiš kvaliteto (posledično velikost) in resolucijo, tam pa pač dobiš kar dobiš...

Ga pa lahko potegneš dol na partisu... "winamp+ipod movie converter"
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Uporabljam programček videora
zmaga.gif
 

matevzm

Zelenc'
9. sep 2007
8
1
3
Eno tako splosno pravilo je, da uporabniski programi, torej taki brez gonilnikov, ne morejo novejsih sistemov obesiti (Win NT naprej).
Lahko da postane racunalnik neodziven, posebno ce se precej pise ali bere z diska. Ampak prav za zmrznjen racunalnik je pa krivec verjetno kar hardware.
 

jedan_i_jedini

Pripravnik
3. dec 2007
35
0
6
da ne odpiram nove teme....
a mi lahko nekdo pove kako naj si spravim na svoj ipod nano 4GB(3Generacija) video datoteko v formatu mp4. Datoteka je skonvertirana po ipod standardu. I tunes mi datoteko najde in ko jo hočem sinhronizirati mi vedno napiše: "The required disk can not be found". PRav tako mi to isto napako napiše, ko hočem na ipod prenesti navadne slike.
Z sihronizacijo mp3 datotek pa nimam nobenih težav.