Vici, takšni in drugačni (3)

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.942
-1.477
63
1000010645.jpg
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Zadnjič sem gledal dokumentarec o komunističnih državah ter o možnosti nakupa avtov v le teh (Moskvič, Zaporožec, Lada, ...).
Prikazan je bil odlomek, ko je Regan povedal neko štorijo:

" V Ameriki avto lahko dobite takoj, medtem, ko v državah s komunističnim režimom nanj čakajo 10 let. Še več, najprej ga morajo vplačat, dobijo ga nato čez 10 let.
Menda je nek gospod prišel vplačat avto, uslužbenec mu pove, da bo avto na voljo čez 10 let in da ga mu bodo takrat tudi dostavili.
Gospod vpraša: ali bo to dopoldan ali popoldan?
Uslužbenec: WTF? Kaj je to pomembno, hej, to bo čez 10 let!
Gospod: Ja, ampak čez deset let dopoldan pride vodovodar ....
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.396
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
V penzijo po 35 letih

Stari poštar Janez dela svoj zadnji dan pred penzijo. 35 let je zvesto nosil pošto v svojem delu mesta in vsi so ga poznali.
Pri prvi hiši ga je pozdravila cela familija, zahvalili so se mu za dobro delo in podarili so mu bonbonjero.
Pri drugi hiši ga je stari prijatelj povabil na špricer, pogovarjala sta se o starih časih, za spomin mu je podaril lepo sliko.
Pride do tretje hiše, na vratih lepa blondinka samo v spodnjem perilu, skozi katerega se je več videlo kot ne. Pobožala ga po licu, nežno prime za roko in ga popelje v spalnico. Janez doživi najlepši seks v svojem življenju!
Nato ga povabi v jedilnico, mu speče šunko z jajci, ponudi še topel kruh ter pripravi sveži sok iz pomaranč. Nato mu skuha še dobro vročo kavo. Janez dvigne skodelico kave in pod njo vidi zloženega jurja. Pogleda blondinko in vpraša:
"Poslušaj, kaj takega še v svoji 35 letni karieri nisem doživel. Vse je odlično, seks, zajtrk . vse. Kaj pa pomeni ta bankovec pod skodelico kave?"
Ah to ..." pravi blondinka, "Veste, zjutraj preden je mož odšel v službo sem mu povedala, da imate zadnji dan 35 letne službe in ga vprašala, kaj bi vam lahko dala za spomin in je rekel: ´Jebi ga, daj mu jurja ...´ "Ampak zajtrk je pa moja ideja!"
 

dax

Majstr
22. maj 2012
709
1.635
93
Gresta dva policaja zjutraj navsezgodaj v gostilno na enega kratkega. Ravno nazdravita, pa se zasliši po radiu: "Prva jutranja kronika...". Pa se začudi prvi: "Kako za vraga vejo, da sma tu?"
 
  • Haha
Reactions: aljoman in jonny77

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
847
-269
43
Ni vic, ampak žalostna resnica. Včeraj dopoldan na avtobusu v Ljubljani, se pogovarjata dve ženički:

Prva: Ta doktor Jenull je baje zelo dober zdravnik.
Druga: Pa tudi zelo dobro in učeno zgleda.
Prva: Kučan hodi k njemu.
Druga: Saj se mi je zdel da je priimek švicarski. Verjetno je tam tudi študiral.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in GStar

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Kako se začne vsak recept v gorenjski kuharski knjigi?
Najprej si sposodi…


Zakaj ima vsaka prava gorenjka ljubimca?
Da špara moža!

Kako spoznaš Gorenjca na plaži?
Objema vsakogar, ki se je namazal s kremo za sončenje.
 
  • Haha
Reactions: jonny77 in kemb