Vici, takšni in drugačni (3)

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.710
6.632
113
IMG-20231230-095617.jpg
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.205
314
83
.....Gle Keso, da ti pojasnim stav eminentnom američkog filozofa dr.sci.mag.44 Richarda "Harrya" Callahana...

mišljenje je kao i šupak, svatko ga ima..
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.422
4.408
113
49
Na sončni strani ALP
TOTALNA ZMEDA

Star sem 24 let in sem poročen s 44-letno vdovo, ki ima 25-letno hčerko.. To hčerko je oženil moj oče. Tako je oče postal moj zet, ker je oženil hčerko moje žene.. Hkrati pa je hčerka moje žene postala moja mačeha, ker se je oženila z mojim očetom.. Januarja sva z ženo dobila sina.. Ta otrok je brat od očetove žene, torej je svak mojega očeta.. Hkrati je tudi moj stric, ker je brat moje mačehe, se pravi moj sin je hkrati moj stric.. Dva meseca kasneje je žena mojega očeta dobila sina, ki je hkrati moj brat, saj je sin mojega očeta, hkrati pa tudi moj vnuk, saj je sin od ženine hčerke.. Torej sem jaz brat od mojega vnuka in ker je mož matere neke osebe tudi oče, sledi iz tega, da sem oče hčerke moje žene in brat njenega sina.. Torej sem jaz svoj lastni dedek ?? :rolleyes:
 
  • Haha
Reactions: B81

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.422
4.408
113
49
Na sončni strani ALP
Zgodila se je prometna nesreča. V Jožetov 5 let star Clio se je zaletel Ferrari, ki ga je vozila seksi blondinka. Blondinka je predlagala, da mu bo plačala 5.000€, da bi se izognila policiji. Jože se je strinjal. Iz radovednosti jo je še vprašal:

"Ali vam lahko postavim še eno vprašanje?"

"Seveda." je odgovorila blondinka.

"Veste, jaz že 30 let delam v še kar uspešnem podjetju in imam samo tega starega Cliota. Vi ste pa tako mladi in že vozite Ferrarija. Ali mi lahko poveste kako vam je to uspelo?"

"Seveda. Svojim strankam nudim spolne usluge."

"To je tako po domače, da se j..ete za denar?"

"NE! To se imenuje nudenje spolnih uslug. Je..nje za denar je tisto, kar vi že 30 let delate v vašem še kar uspešnem podjetju!"